Digi TV Film: Program TV: 17-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:01 Tea with Mussolini
10:00 Always
12:01 Land of the lost
14:00 Funny people
16:30 Schindlers list
20:00 The Flintstones
22:00 The soloist

Digi Film 2

07:00 Funny people
09:31 All night long
11:01 The soloist
13:01 The interpreter
15:30 Sophies choice
18:01 Always
20:00 Tea with Mussolini
22:01 Land of the los

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, ep 12)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 6) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 18) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 7) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 12)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:55 Zoom
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 6)
22:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 8) (12)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 12) (12)
00:55
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 6)
02:00 Flashforward
Amintiri din viitor
02:50 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 8)
03:00
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 12) (12)
03:50
04:40
05:00 Promo
05:25

Cinemax

07:00 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (12)
08:55 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.) (15)
11:10 Cafeneaua vedetelor
John Lasseter, Mark Wahlberg
11:35 Ultimatumul lui Bourne
(sua, 2007, thrill. acţ.) (12)
13:30 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (12)
15:15 Elvis Mitchell
Interviuri - Richard Gere (12)
15:45 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
17:30 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
19:00 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama) (12)
21:00 Asii din maneca
(engl.-fra.-sua, 2007, act. com.) (15)
22:40
22:50 Oamenii ploii
(sua, 1969, drama) (15)
00:20
00:30 Momente lipsite de pasiune
( aus., 1983, f. de scurt m., a-n)
00:35
00:45 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama)
02:25 Mlastina
(sua, 2007, thrill.) (15)
03:55 Patrik
(sue., 2008, com.) (15)
05:35 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)

HBO

06:00 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
07:30 Ma dau �n vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
09:15 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
10:55 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
12:55 Fratii Bloom
(sua, 2008, com.) (12)
14:45 Asa tata, asa fiica
(fra., 2007, com.) (15)
16:10 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
17:40 Fata galbena care rade
(rom., 2008, com.) (12)
18:00 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 10) (15)
21:00 O iubire fara sfarsit
(sua, 1998, drama) (12)
22:55 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 7) (15)
23:25 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 8) (15)
23:55 Sex si moarte
(sua, 2007, com. rom.) (15)
01:50 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 10) (15)
02:55 Dorothy Mills
(irl.-fra., 2008, thrill.) (15)
04:35 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horro

National Geographic

06:00 Tezaurul nazist
(f. doc.) Prima parte
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi
08:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
09:00 Nazistii
Misterul gemenilor (f. doc.)
10:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
11:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Singapore Flyer
13:00 Santier
USS Ronald Reagan (f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Viitura la barajul Stava
14:00 Nazistii
Misterul gemenilor (f. doc.)
15:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
16:00 Africa:Paradisul pierdut
(f. doc.)
17:00 Omul-lup
(f. doc.)
18:00 Long Way Down
Din Botswana in Cape Town
19:00 Crash Scrience
(f. s. doc.) - Avioane
20:00 Santier
Penitenciarul North Branch (f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
Accident pe pista de decolare
21:00 Maestrii luptei
(f. s. doc.) - Autoapararea
22:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) (AP) - Bande rivale
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sex
00:00 Maestrii luptei
(f. s. doc.) - Autoapararea
01:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
02:00 Santier
Penitenciarul North Branch (f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
Accident pe pista de decolare
03:00 Maestrii luptei
(f. s. doc.) - Autoapararea
04:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
05:00 Crash Scrience
(f. s. doc.) - Avioan

ProCinema

07:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 11) (reluare)
08:00 O relatie dulce si picanta
(sua, 2002, f. rom.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 6)
11:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Lumea PRO CINEMA
14:45 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 120)
15:45 Nemuritorii
(rom., 1974, avent.) (AP) (reluare)
17:30 Empire Falls
(sua, 2005, drama, episodul 2) (AP)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 8)
19:00 Serii fara limite
Rebel in California ( episodul 5)
20:00 Serii fara limite: Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 8)
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai episodul 15
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai episodul 16
22:00 Filmul de 10: Asasinii cibernetici
(sua, 1995, S.F.) (15)
00:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 4) (12)
01:15 Asasinii cibernetici
(sua, 1995, S.F.) (15) (reluare)
03:00 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 8) (12)
03:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 4) (12)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV
(divertism