Digi TV Film: Program TV: 18-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Land of the lost
08:01 Schindlers list
11:31 The interpreter
14:01 Tea with Mussolini
16:00 Always
18:01 The soloist
20:00 Land of the lost
22:00 Funny people
00:30 All night long
02:00 Tea with Mussolini
04:00 Land of the lost

Digi Film 2

06:00 Tea with Mussolini
08:00 Always
10:00 The soloist
12:01 Funny people
14:31 Land of the lost
16:30 All night long
18:01 The Flintstones
20:01 Sophies choice
22:30 The interpreter
01:00 The Flintstones
03:00 The soloist
05:01 Schindlers list

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 7) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 19) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 8) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 6) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
20:55 Zoom
21:00 hellboy
Eroul scapat din infern
22:00
23:00
23:20 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 9)
00:00
00:20 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 13) (12)
00:55
01:00
01:20 hellboy
Eroul scapat din infern
02:00
03:00
03:40 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 9)
03:50
04:25 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 13) (12)
04:40
05:25
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
08:30 Elvis Mitchell
Interviuri - Edward Norton
09:00 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
10:45 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
12:35 Amal
(can., 2007, drama) (12)
14:20 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.) (12)
15:50 Elvis Mitchell
Interviuri - Quentin Tarantino (12)
16:20 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
17:50 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
19:10 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
21:00 Barbatii nu pleaca
(sua, 1990, drama) (12)
22:55 Ana si Saul
(sua, 2007, polit.) (15)
00:35 Suflete ratacite
(sua, 1992, polit.) (15)
02:30 Jucaria
(sua, 1988, horror) (15)
04:00 Culoarul mortii
(sua, 1999, thrill. SF)

HBO

06:00 Fratii Bloom
(sua, 2008, com.) (12)
07:50 Asa tata, asa fiica
(fra., 2007, com.) (15)
09:15 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
10:45 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
12:15 Gol 3 - Finala
(ger., 2009, drama) (12)
13:50 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
15:20 De la capat
(it., 2008, com.) (12)
16:55 Fiul Mare
(sua, 2006, com.) (15)
18:25 Ember - Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
20:00 Hotel pentru catei
(sua, 2009, com.)
21:40 Experiment diabolic
(sua, 2009, drama) (15)
23:15 Gruparea Baader Meinhof
(ger.-fra.-ceh., 2008, drama) (15)
01:40 Real Sex: Unora le place fierbinte
(sua, 2006, f. doc.) (18)
02:25 Furtuna tropicala
(sua-engl.-ger., 2008, com.)
04:10 Oglinzi malefice
(sua, 2007, horror)

National Geographic

06:00 Santier
Penitenciarul North Branch (f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
Accident pe pista de decolare
07:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Maria Magdalena
08:00 Africa:Paradisul pierdut
(f. doc.)
09:00 Demolari de top
(sua, f. s. doc.) - Implozii
10:00 Curaj
(s. doc.) - Oameni de vant
11:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Zgarie-nori
13:00 Santier
Penitenciarul North Branch (f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
Accident pe pista de decolare
14:00 Demolari de top
(sua, f. s. doc.) - Implozii
15:00 Curaj
(s. doc.) - Oameni de vant
16:00 Pasind pe o gheata subtire
(f. doc.)
17:00 Regina salbatica
18:00 Curse de America
Cursa lui Montoya
19:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
20:00 Santier
Mina de petrol
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Guangzhou TV Tower
22:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - AN 124
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Ritualuri extreme
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Guangzhou TV Tower
01:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - AN 124
02:00 Santier
Mina de petrol
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Guangzhou TV Tower
04:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - AN 124
05:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 6)
07:45 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 6)
08:15 Empire Falls
(sua, 2005, dramă, episodul 2) (AP)
09:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 120)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 7)
11:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 121) Sezonul II
15:30 Rebel in California
(sua, 2003, s, episodul 5)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 15)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 16)
17:30 Empire Falls
(sua, 2005, dramă, episodul 3)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 9)
19:00 Serii fara limite
Rebel in California ( episodul 6)
20:00 Academia de politie VII
(sua, 1994, com.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Instinct fatal
(sua, 1993, com.) (15)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 5) (15)
01:00 Gloria
(sua, 1999, drama) (15)
02:30 Instinct fatal
(sua, 1993, com.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
04:30 Apropo TV
(divertisment)