Digi TV Film: Program TV: 19-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Funny people
08:30 The Flintstones
10:30 All night long
12:01 The soloist
14:00 Schindlers list
17:31 The interpreter
20:00 Funny people
22:31 Always
00:30 Schindlers list
04:00 The soloist

Digi Film 2

08:30 The interpreter
11:01 Always
13:00 Funny people
15:30 Land of the lost
17:31 Sophies choice
20:00 The soloist
22:00 All night long
23:31 Tea with Mussolini
01:30 Land of the lost
03:30 Funny people

AXN

07:00
07:05 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
08:00
08:55 Zoom
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 8) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 20) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 6) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
13:00
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
17:00
17:55 Zoom
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 7) (AP)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 7)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 5)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 10)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 14) (12)
00:55
01:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 7) (AP)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
02:50 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 10)
03:00
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 14) (12)
03:50
04:40
05:00 Promo
05:25

Cinemax

07:00 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
08:30 Barbatii nu pleaca
(sua, 1990, drama) (12)
10:20 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.) (12)
11:50 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
13:40 Cafeneaua vedetelor
Ethan Hawke
14:05 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
15:35 Majoretele: Totul pentru victorie!
(sua, 2007, com.) (12)
17:05 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
19:20 Traieste-ti viata
(sua, 1998, f. rom.) (15)
21:00 Cap de linie
(braz., 2008, polit.) (15)
23:00 Ultima imbratisare
(sua, 1979, thrill.) (18)
00:40 Timp real
(can., 2008, com.) (15)
02:00 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
03:50 Inotand spre Cambodgia
(sua, 1987, drama) (15)
05:15 Resident Evil: Decaderea
(jap., 2008, f. doc.) (15

HBO

06:00 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
07:30 De la capat
(it., 2008, com.) (12)
09:05 Fiul mai mare
(sua, 2006, com.) (15)
10:30 Ember - Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
12:00 Dezastru in China
(sua, 2009, f. doc.) (12)
12:40 Suflete pereche
(ind., 2007, drama) (12)
14:55 Ultimele dorinte
(sua, 2007, drama) (12)
16:30 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)
18:05 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
21:40 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 10) (15)
22:45 Balul absolventilor
(sua-can., 2008, horror) (15)
00:15 Pe ea o vreau
(sua, 1996, com.)
01:50 Katie Morgan: Porno
(sua, 2007, f. doc.) (18)
02:20 Tatal nostru
(sua-arg., 2007, thrill.) (15)
04:15 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)

National Geographic

06:00 Santier
Mina de petrol
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) In nordul arctic
08:00 Pasind pe o gheata subtire
(f. doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Guangzhou TV Tower
10:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - AN 124
11:00 Omul-lup
(f. doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Telescopul din Arizona
13:00 Santier
Mina de petrol
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Guangzhou TV Tower
15:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - AN 124
16:00 Facocerul
(f. doc.)
17:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - America de Nord
18:00 Curse de America
Seniorul debutant
19:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.) In cautarea lui Hitler
20:00 Santier:Lansarea marina
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Vulcanul St Helens
21:00 Florenta
(doc.)
22:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Al treilea sex
00:00 Florenta
(doc.)
01:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
02:00 Santier:Lansare marina
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Vulcanul St Helens
03:00 Florenta
(doc.)
04:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
05:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.) In cautarea lui Hitler

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 7)
07:45 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 7)
08:15 Empire Falls
(sua, 2005, drama) (AP) (reluare)
09:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 121) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 8)
11:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
14:30 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 122) Sezonul II
15:30 Academia de politie VII
(sua, 1994, com.) (AP) (reluare)
17:30 Empire Falls
(sua, 2005, dramă, episodul 4) (AP)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 10) (AP
19:00 Serii fara limite
Rebel in California ( episodul 7)
20:00 Serii fara limite: Traveler
(sua, 2007, f.s. de acţ., episodul 4)
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 137)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 138)
22:00 Filmul de 10: Vampirul din Brooklyn
(sua, 1995, comedie-horror) (15)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 6) (15)
01:00 Buffy, vanatoarea de vampiri
(sua, 1992, acţ. com.) (12)
02:30 Vampirul din Brooklyn
(sua, 1995, comedie-horror) (15)
04:00 Traveler
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 4) (12)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV
(divertisme