Digi TV Film: Program TV: 20-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Always
08:00 All night long
09:30 Land of the lost
11:30 Funny people
14:01 The Flintstones
16:01 Tea with Mussolini
18:00 The soloist
20:00 The interpreter
22:30 Sophies choice
01:01 The Flintstones
03:02 Tea with Mussolini
05:01 Land of the lost

Digi Film 2

06:00 The Flintstones
08:01 Sophies choice
10:30 The soloist
12:30 Schindlers list
16:00 Always
18:01 Land of the lost
20:00 All night long
21:31 Funny people
00:00 Always
02:01 All night long
03:30 Schindlers list

AXN

07:05
07:10 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, ep 15)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 9) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 21) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1998, s, episodul 21) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
12:05
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 10) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
an.-sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
16:00
16:05 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, ep 15)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 8)
22:00 CSI: New York
Criminalistii
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 11)
23:35
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 15) (12)
00:15
01:00 CSI: New York
Criminalistii
01:10
01:15
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 11)
02:15
02:45 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 15) (12)
03:10
03:45
04:20
05:00 Promo
05:10
05:55

Cinemax

07:00 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
08:35 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
10:50 Violete purpurii
12:35 Traieste-ti viata
(sua, 1998, f. rom.) (15)
14:15 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
15:30 Un alt inceput
(sua, 1996, drama) (12)
17:25 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
19:15 Violete purpurii
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
21:00 Un pic insarcinata
(sua, 2006, com. rom.) (AP)
23:05 Ofensa
(engl.-sua, 1972, polit.) (15)
00:55 O fata ca mine
(sua, 2006, drama) (15)
02:25 Orasul lui Diggs
(sua, 1992, drama) (15)
04:00 Harrison Montgomery
(sua, 2008, drama) (15)
05:30 Liniste mortala
(sua-fra., 2007, horror) (15)

HBO

06:00 Ultimele dorinte
(sua, 2007, drama) (12)
07:40 Pe platourile de filmare
08:10 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)
09:45 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
11:40 Revolutia doamnei Ratcliffe
(ung.-engl., 2007, com.) (12)
13:20 Across the Universe
(sua, 2007, drama) (12)
15:30 Madagascar 2
(sua, 2008, f. doc.)
17:00 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
18:30 Dr. Dolittle 4
(sua-can., 2008, com.) (12)
20:00 Asta e
(rom., 2001, f. doc.) (12)
21:30 In valea terebintilor
(sua, 2007, drama) (15)
23:30 Daca nu mi-ar pasa
(sua, 2007, thrill.) (15)
00:45 Gangster american
(sua, 2007, polit.) (12)
03:20 Lumea de dincolo: Revolta Lycanilor
(sua, 2009, actiune) (15)
04:50 Duffy in concert

National Geographic

06:00 Santier:Lansare marina
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Vulcanul St Helens
07:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
08:00 Facocerul
(f. doc.)
09:00 Florenta
(doc.)
10:00 Generali in razboi
(f. doc.) - El Alamein
11:00 Regina salbatica
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Tunelul Gotthard Base
13:00 Santier:Lansare marina
(f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Vulcanul St Helens
14:00 Florenta
(doc.)
15:00 Generali in razboi
(f. doc.) - El Alamein
16:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
17:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gavin
18:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cody, Buffy si Chloe
19:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
20:00 Santier:Superplatforme
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cazul Zeebrugge
21:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
22:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Monstri zburatori
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sa curga sange!
00:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
01:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Monstri zburatori
02:00 Santier:Superplatforme
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cazul Zeebrugge
03:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
04:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Monstri zburatori
05:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 8)
07:45 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 8)
08:15 Empire Falls
(sua, 2005, dramă, episodul 4)
09:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 122)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 9)
11:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 9)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment)
14:30 Rebel in California
(sua, 2003, s, episodul 7)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 137)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 138)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 11)
17:00 Lovitura de teatru
(chi.-hongk., 2001, com.)
19:00 Serii fara limite
Rebel in California ( episodul 8)
20:00 Serii fara limite: Traveler
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 5)
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 139)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 140)
22:00 Filmul de 10: Cadere libera
(sua, 1993, drama) (15)
00:30 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 7)
01:30 Mai mult decat fictiune
(sua, 2006, com.) (15)
03:15 Traveler
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 5)
04:00 Lumea PRO CINEMA
04:30 Apropo TV
(divertisment)