Digi TV Film: Program TV: 21-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 The soloist
09:01 Always
11:01 The interpreter
13:31 Funny people
16:01 All night long
17:30 Sophies choice
20:00 Land of the lost
22:01 The soloist
00:01 Tea with Mussolini
02:00 Always
04:00 Funny people

Digi Film 2

07:01 Funny people
09:30 Sophies choice
12:00 Land of the lost
14:01 The soloist
16:00 The Flintstones
18:00 Tea with Mussolini
20:01 Funny people
22:31 The interpreter
01:00 Sophies choice
03:31 All night long
05:01 The soloist

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 1)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 10)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 22)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 8) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 11) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
can.-sua, 2004, s, episodul 4)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 1)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 9) (AP)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 13) (12)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 8) (AP)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 12)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 16) (12)
00:55
01:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 13) (12)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 8)
02:50 NCIS: Ancheta militara
sua, 2003, s. politist, episodul 12)
03:00
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 16) (12)
03:50
04:40
05:25

Cinemax

07:00 Promontoriul groazei
(sua, 1962, thrill., a-n) (15)
08:45 Un alt inceput
(sua, 1996, drama) (12)
10:50 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (12)
12:35 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
14:25 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
16:00 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
17:40 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
19:15 Promontoriul groazei
(sua, 1962, thrill., a-n) (15)
21:00 Fantomele trecutului
(sua, 1996, dr. razb., col., a-n)
22:50 Cursa de noapte
(it., 2007, com.) (15)
00:35 Ma cheama Bruce
(sua, 2007, comedie-horror) (15)
02:00 Marele Lebowski
(sua-engl., 1998, com.) (15)
03:55 Orasul uitat de Dumnezeu
(spa., 2008, thrill.) (18)
05:20 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama)

HBO

06:00 Across the Universe
(sua, 2007, drama) (12)
08:10 Madagascar 2
(sua, 2008, f. doc.)
09:40 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
11:05 Orice pentru dragoste
(sua, 2009, com.) (12)
12:35 Asa tata, asa fiica
(fra., 2007, com.) (15)
14:00 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
16:00 The Dukes
(sua, 2007, com.) (12)
17:35 Politist, adjectiv
(rom., 2009, drama) (15)
19:30 Filme si vedete
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 10) (15)
21:00 Gamer
(sua, 2009, S.F.)
22:35 Harold si Kumar
(sua, 2008, avent.) (15)
00:15 Dosarele X: Vreau sa cred
(sua-can., 2008, S.F.) (15)
02:00 Pariu riscant
(sua, 2001, com.) (15)
03:35 Sex si moarte
(sua, 2007, com. rom.) (15)
05:30 Bordelul: Vino la petrecere!
(2008, f. doc.) (18)

National Geographic

06:00 Santier:Superplatforme
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cazul Zeebrugge
07:00 Crash Scrience
(f. s. doc.) - Avioane
08:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Monstri zburatori
11:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - America de Nord
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
13:00 Santier:Superplatforme
(f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cazul Zeebrugge
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
15:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Monstri zburatori
16:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
17:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
18:00 Curse de America
Intoarcerea americanilor
19:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
20:00 Santier: Kingda Ka
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cutremurul din Kobe
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beaglemania
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Curly si Baxter
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beaglemania
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Curly si Baxter
02:00 Santier: Kingda Ka
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cutremurul din Kobe
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beaglemania
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Curly si Baxter
05:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 9)
07:45 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 9)
08:15 Lovitura de teatru
(chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 10)
11:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Descopera Romania
(2004) (reluare)
14:45 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 11)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 139)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 140)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 12)
17:00 Doamna din Shanghai
(sua, 1948, polit., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite
Rebel in California ( episodul 9)
20:00 Darkness Falls
(sua, 2003, horror) (12)
22:00 Filmul de 10: Razboiul lumilor
(sua, 2005, f. SF de act.) (15)
00:00 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 1) (12)
01:00 Inger in Paris
(fra., 2005, com. rom., a-n) (15)
02:30 Razboiul lumilor
(sua, 2005, f. SF de act.) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA