Digi TV Film: Program TV: 22-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 The interpreter
09:00 The Flintstones
11:01 All night long
12:31 The soloist
14:32 Land of the lost
16:30 Schindlers list
20:00 Sophies choice
22:30 Funny people
01:01 The interpreter
03:31 The soloist
05:32 Land of the lost

Digi Film 2

07:01 Land of the lost
09:00 Tea with Mussolini
11:01 Always
13:00 Funny people
15:30 The interpreter
18:01 The Flintstones
20:01 The soloist
22:00 Land of the lost
00:00 All night long
01:30 Schindlers list
05:00 Funny people

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de acţ., episodul 18)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act)
12:00
12:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 12)
13:00
13:55 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 35)
14:00
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 8) (AP)
16:00
16:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
17:00
17:10 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, acţiune-reality,)
18:00
18:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5)
18:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6)
19:00
19:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 21)
20:00
20:10 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 5)
21:00
21:10 Flashforward
Amintiri din viitor
22:00
22:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 6)
23:00
23:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 8)
00:00
00:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
00:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
01:10 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 9)
02:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 21) (AP)
02:55 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. dramă, episodul 5) (AP)
03:05
03:55
04:40
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
08:30 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (12)
08:50 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
10:40 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
12:15 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
12:35 Barbatii nu pleaca
(sua, 1990, drama) (12)
14:30 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
15:50 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
17:40 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
19:10 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
21:00 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
22:45 Campiile mortii
(engl., 1984, dr. razb.) (12)
01:05 Aventura de-o noapte
(sua, 1997, drama) (15)
02:45 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
04:15 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 1)
05:05 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 2)
05:30 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 3)
05:55 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 4)

HBO

06:00 Reteta dragostei
(sua, 2007, com. rom.) (12)
07:45 O iubire fara sfarsit
(sua, 1998, drama) (12)
09:35 Liceul muzical: Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.) (12)
11:25 De la capat
(it., 2008, com.) (12)
13:00 Hotel pentru catei
(sua, 2009, com.)
14:40 Tatal meu, Romulus
( aus., 2007, dram. Bio.) (15)
16:25 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
18:15 Reteta dragostei
(sua, 2007, com. rom.) (12)
20:00 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 1) (15)
20:30 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 2) (15)
21:00 Departe de campia �n flacari
(sua-arg., 2008, drama) (15)
22:45 Omul din interior
(sua, 2006, thrill. act.) (15)
00:50 Razboiul lui Charlie Wilson
(sua, 2007, com.) (15)
02:30 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror) (15)
03:55 Nivelul groazei
(sua, 2007, horror) (15)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Santier: Kingda Ka
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cutremurul din Kobe
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Guangzhou TV Tower
08:00 Marele alb
(f. doc.)
09:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Madagascar
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Telescopul-gigant
12:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Canalul Panama
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Formarea sistemului solar
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
15:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Monstri zburatori
16:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
17:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) -In nordul arctic
18:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
19:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beaglemania
21:00 Iarba
(f. doc.)
22:00 Megauzine
(s. doc.) - Lamborghini
23:00 Interpol
(s. doc.) - Fara cale de intoarcere
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beaglemania
02:00 Iarba
(f. doc.)
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Lamborghini
04:00 Interpol
(s. doc.)Fara cale de intoarcere
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme

ProCinema

07:15 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
08:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 10)
10:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 10)
10:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 12)
11:00 Descopera Romania
11:30 Rebel in California
(sua, 2003, s, episodul 9) (AP)
12:30 Entertainment News
(episodul 29) (AP)
13:30 Doamna din Shanghai
(sua, 1948, polit., a-n) (AP)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 20)
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 19)
17:00 Dansuri de societate
(sua, 1992, dr. romantic.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 6)
20:00 Pur si simplu prieteni
(sua, 1996, com.) (AP)
22:00 Film: Buenos Aires, 1977
(arg., 2006, thrill.) (15)
00:15 Vise si coşmaruri
Povestile lui Stephen King
01:15 Film: Buenos Aires, 1977
(arg., 2006, thrill.) (15)
03:00 Lumea PRO CINEMA