Digi TV Film: Program TV: 23-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Sophies choice
10:01 Always
12:00 Funny people
14:31 All night long
16:01 The soloist
18:00 Land of the lost
20:00 The Flintstones
22:00 Schindlers list
01:30 Land of the lost
03:31 Funny people

Digi Film 2

07:30 The Flintstones
09:31 The soloist
11:31 Land of the lost
13:32 The interpreter
16:00 Tea with Mussolini
18:01 Always
20:00 Funny people
22:30 Sophies choice
01:02 The soloist
03:00 The Flintstones
05:00 The interpreter

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de acţ., episodul 19)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., ep 17)
12:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 1)
13:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 2)
14:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 2)
15:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 4)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 5)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 3)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16)
20:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep 7)
21:00 Soldatul universal
Intoarcerea
22:00
22:40 CSI: New York
Criminalistii
23:00
23:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
00:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
00:40 Soldatul universal
Intoarcerea
00:55
02:20 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 8)
05:00 Promo

Cinemax

06:20 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 5)
07:00 Majoretele: Totul pentru victorie!
(sua, 2007, com.) (12)
08:30 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.) (12)
10:00 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
11:50 Elvis Mitchell
Interviuri - Quentin Tarantino (12)
12:20 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
14:20 Lanterna verde: Inceputuri
(sua, 2009, f. doc.)
15:35 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
17:25 Majoretele: Totul pentru victorie!
(sua, 2007, com.) (12)
18:55 Cand ma indragostesc
(sua, 1988, dr. romantic.) (15)
21:00 Calatorie spre paradis
(sua-col., 2008, drama) (15)
23:00 Creatura
(sua, 1982, avent. SF) (18)
00:50 Abatorul cinci
(sua, 1972, dr. razb.) (15)
02:35 Furtuna
(ger.-dan.-hol., 2009, dram. Bio.) (15)
04:15

HBO

06:00 Gol 3 - Finala
(ger., 2009, drama) (12)
07:35 Premiul AFI - Michael Douglas
09:00 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
11:15 Pe platourile de filmare
11:45 Nerusinare
(ceh., 2008, com.) (12)
13:10 Dr. Dolittle 4
(sua-can., 2008, com.) (12)
14:40 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
16:25 Ember - Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
18:00 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
20:00 Max Payne
(sua, 2008, actiune) (15)
21:40 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 10) (15)
22:45 Gruparea Baader Meinhof
(ger.-fra.-ceh., 2008, drama) (15)
01:10 Panica la Hollywood
(sua, 2008, drama) (15)
02:50 Dupa 28 de saptamani
(engl., 2007, horror) (18)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beaglemania
08:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Demoni
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Monstri zburatori
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Patagonia
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beaglemania
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Curly si Baxter
14:00 Inginerul castor
(doc.)
15:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
16:00 Cele mai bune fotografii
(doc. nat.)
17:00 Fotografii memorabile
Teatre de razboi (f. doc.)
18:00 Liniile din Nazca
(doc.)
19:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Curly si Baxter
21:00 Orca:Scoala de vanatoare
(doc.)
22:00 Rechini de Alaska
(doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Universul lui Hawking
00:00 Orca:Scoala de vanatoare
(doc.)
01:00 Rechini de Alaska
(doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Universul lui Hawking
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Guangzhou TV Tower

ProCinema

07:15 Entertainment News
(episodul 29) (reluare)
08:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 20) (reluare)
08:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 12)
09:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 13)
09:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:45 Pretul celebritatii
Episodul 21
11:15 Zoom in 10
(divertisment)
11:30 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 6)
12:30 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 19)
13:30 Dansuri de societate
(sua, 1992, dr. romantic.) (AP)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 20)
17:00 Piratii din Insula Comorii
(sua, 2006, avent.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 7)
20:00 Viraj periculos
(rom., 1983) (AP)
22:00 Stralucire
(sua, 1997, com.) (15)
00:00 Blade
(sua, 2006, s, episodul 7) (15)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 16)
02:00 Stralucire
(sua, 1997, com.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA