Digi TV Film: Program TV: 24-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:01 Schindlers list
09:31 All night long
11:01 The soloist
13:00 The Flintstones
15:00 Sophies choice
17:31 Funny people
20:01 Always
22:01 Tea with Mussolini
00:00 Land of the lost
02:00 The interpreter
04:30 The Flintstones

Digi Film 2

07:30 Always
09:30 Land of the lost
11:30 Funny people
14:01 Tea with Mussolini
16:01 Land of the lost
18:00 The soloist
20:00 Schindlers list
23:30 All night long
01:00 Funny people
03:30 Schindlers list

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de acţ., episodul 20)
08:55
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
10:55 Zoom
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de acţ., ep 18)
11:55
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
13:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
15:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
16:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 10) (AP)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
20:55 Zoom
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 7) (12)
22:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 19) (12)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 13) (12)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 17) (12)
00:55
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 7) (12)
02:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 19) (12)
02:50 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 13) (12)
03:00
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 17) (12)
03:50
04:40
05:00 Promo
05:25

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori...
Ivan Reitman
07:00 Lanterna verde:
Inceputuri (sua, 2009, f. doc.)
08:20 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
10:05 Elvis Mitchell
Interviuri - Edward Norton (12)
10:35 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
11:55 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (12)
14:00 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (12)
15:55 Traieste-ti viata
(sua, 1998, f. rom.) (15)
17:35 Amal
(can., 2007, drama) (12)
19:15 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
21:00 Frati de cruce
(sua, 1978, drama) (15)
22:55 Culoarul mortii
(sua, 1999, thrill. SF) (15)
01:55 Arta razboiului: Tradarea
(can., 2008, actiune) (15)
03:35 Cand ma �ragostesc
(sua, 1988, dr. romantic.) (15)
05:40 Timp real
(can., 2008, com.) (15)

HBO

06:00 Dr. Dolittle 4
(sua-can., 2008, com.) (12)
07:25 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
09:10 Ember - Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
10:45 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
12:45 The Dukes
(sua, 2007, com.) (12)
14:20 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.) (12)
16:20 Misiunea spatiala
(chil., 2008, com. SF) (12)
17:45 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
21:35 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 1) (15)
22:00 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 2) (15)
22:30 Politist, adjectiv
(rom., 2009, drama) (15)
00:25 Justitiarul: Zona de razboi
(sua-can.-ger., 2008, ac�iune) (18)
02:05 Prevenirea
(ger.-fra.-can., 2008, drama) (15)
03:50 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Liniile din Nazca
(doc.)
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
08:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
09:00 Orca:Scoala de vanatoare
(doc.)
10:00 Rechini de Alaska
(doc.)
11:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gavin
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Aeroport
13:00 Santier: Kingda Ka
(f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cutremurul din Kobe
14:00 Orca:Scoala de vanatoare
(doc.)
15:00 Rechini de Alaska
(doc.)
16:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
17:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Australia
18:00 Curse de America
Villeneuve si Franchitti
19:00 Premiile Rolex
pentru initiative originale 2008 (doc.)
20:00 Santier: USS Virginia
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sioux City
21:00 Maestrii luptei
(f. s. doc.) - Forte speciale
22:00 Penitenciar USA
(s. doc.) (AP) - Loialitate fatala
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Initiati pe pielea lor
00:00 Maestrii luptei
(f. s. doc.) - Forte speciale
01:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Loialitate fatala
02:00 Santier: USS Virginia
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sioux City
03:00 Maestrii luptei
(f. s. doc.) - Forte speciale
04:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Loialitate fatala
05:00 Premiile Rolex
pentru initiative originale 2008 (doc.)

ProCinema

08:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 13) (reluare)
08:30 Piratii din Insula Comorii
(sua, 2006, avent.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 11)
11:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 123
15:15 Viraj periculos
(rom., 1983, actiune) (AP) (reluare)
17:00 Calea spre succes
(engl., 2006, s. com., episodul 1) (AP)
18:00 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 13) (AP)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 14) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Rebel in California (sua, 2003, s, ep. 10)
20:00 Serii fara limite: Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 9) (12)
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (sua, 1994, s.com.,ep 17)
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (sua, 1994, s.com.,ep 18)
22:00 Filmul de 10: Stapanii noptii
(sua, 2002, horror) (15)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 8) (12)
01:00 Stapanii noptii
(sua, 2002, horror) (15) (reluare)
02:30 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 9) (12)
03:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 8) (12)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)