Page 1 of 77 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 763

Thread: Titanium 3A - Συζητησεις

Banned
    Uploads
    4

Titanium 3A - Συζητησεις

η συνεχεια του θεματος εδω .

Re: Titanium 3A - Συζητησεις

Kalhmera kai apo mena...na pw k egw 1 problhmatismo mou...ginetai poly ntoros gia to arxeio pou anebhke k giati anebhke k 8a kaei ktl ktl...Den katalabainw pou einai to dyskolo na exei h kyria enan klithrako-xafie,enan apo autous pou pane ta sakakia twn megalostelexwn tous sto ka8arhstirio,o opoios xalara 8a paei ston emporo 8a parei thn fortwmenh kartoula 8a thnn paei pisw kok...dhladh pisteuoume oti mexri twra oti ekleine htan e3 aitias arxeiwn sta forum??k eidika ton teleutaio kairo pou eixan meinei 2-3 hasanakia?epeita me bash ta teleutaia dedomena-logs 1 hasanaki stryfogyrnaei 10 meres twra...me paradosiako tropo...dhladh lete na mhn to gnwrizei h kyria ?h mhpws einai skopimo to gegonos oti auto paramenei...etsi gia na doun ligo fws oi tyfloi na glyka8oun k molis er8ei skotadi na mpoun sto tripaki tou ti xanoune...mpas k pane na agorasoune original??
    Ante kai pali kalhmera k kalh douleia

Senior Member
    Uploads
    0

philip morris:φιλε μου δν ηταν πουμπλικ γιατι ολο αυτο τον καιρο μαζευαν 20αρικα και 30αρικα αυτοι που το ειχαν. τωρα που ηλθε η στιγμη να το σταματησουν μας εδωσαν και εμας το κοκαλακι. αν ειχε ανεβει απο τοτε που βγηκε, ποιος θα εδεινε τα 20αρικακια για να γραψει την καρτουλα του;;;;

kala esy mexri xthes den eleges oti den paizei tipota?oti h tita pethane?kai oti den blepei kanenas?mas doylebeis telika?kserw poly kala oti to arxeiaki paizi apo tis 15-5.otan omws ebgainan paidia kai elegan oti merikes tites paizoun esy kai kapioi alloi koroidebate.mhpws pali den diabazw to forum kai den kserw ti lew?ofilete na zhthsete toulaxiston ena sygnwmh apo ta paidia pou ta legane.

Born to be... child polteris's Avatar
    Uploads
    2

Quote Originally Posted by astrasakis View Post
    philip morris:φιλε μου δν ηταν πουμπλικ γιατι ολο αυτο τον καιρο μαζευαν 20αρικα και 30αρικα αυτοι που το ειχαν. τωρα που ηλθε η στιγμη να το σταματησουν μας εδωσαν και εμας το κοκαλακι. αν ειχε ανεβει απο τοτε που βγηκε, ποιος θα εδεινε τα 20αρικακια για να γραψει την καρτουλα του;;;;

kala esy mexri xthes den eleges oti den paizei tipota?oti h tita pethane?kai oti den blepei kanenas?mas doylebeis telika?kserw poly kala oti to arxeiaki paizi apo tis 15-5.otan omws ebgainan paidia kai elegan oti merikes tites paizoun esy kai kapioi alloi koroidebate.mhpws pali den diabazw to forum kai den kserw ti lew?ofilete na zhthsete toulaxiston ena sygnwmh apo ta paidia pou ta legane.
    Tha simfoniso en meri mazi sou!!!!
    To oti vgike arxeio den simainei oti i Tita den pethane!!!
    Oso den pernei arxeio apo 103 papala!!!
    Ara oti exoume pei isxiei!!!
    Tora gia to an epaize i oxi meta lipis mou ki ego eida oti kapoioi pou ikseran to ekanan gargara kai arxisan exthes ksafnika na diamartirontai pou vgike to arxeio sto net!!! (kai den enoo ton fhillip)!!!
    Ta idia atoma pou mexri proxthes parakalousan gia fos molis to vrikan to eriksan stin mougga!!!
    Alla exoun gnosi oi filakes............

Senior Member ELPAN's Avatar
    Uploads
    4

kalimera.arage aytos h aytoi poy vgalane ayto to file ystera apo toses meres skotadi na xerane poso megalo leitoyrgima epitelesane??xerane oti m ayto to file tha xehorisoyne sta forum h plivioi me toys eilotes, oi parees kai oi pareisaktoi?apodeixtike oti emeis poy den exoyme filoys den exoyme kamia tyxh,san ta skylakia oti perisepsei sto telos.to mono poy eispratoyme einai timories gia tin prospatheia mas na anevasoyme kapoio arxeio mipos voithisoyme, eno kapoioi alloi geloysan vlepontas anapaytika ston kanape toys.
    PROTASH:tha mporoyse na anoixtei ena thema mono gia "pareisaktoys " mipos telika metrithoyme posoi eimaste kai voithoymaste metaxy mas?

Senior Member
    Uploads
    0

o ka8enas mpori na pistevi oti 8eli alla to arxio afto vgike extes k den ipirxe pio mprosta se kanenan oute se emporous oute se se kanenan allon as vgi enas k na pi oti evlepe apo tis 15/5/2010 me afto to arxio k me afto to hsn pou logari akoma ....e den 8a vgi kanis giati den ipirxe arxio

filika bab

Junior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by babstel View Post
    o ka8enas mpori na pistevi oti 8eli alla to arxio afto vgike extes k den ipirxe pio mprosta se kanenan oute se emporous oute se se kanenan allon as vgi enas k na pi oti evlepe apo tis 15/5/2010 me afto to arxio k me afto to hsn pou logari akoma ....e den 8a vgi kanis giati den ipirxe arxio

filika bab
    Θα συμφωνήσω με το φίλο.
    Επειδή "συναναστρέφομαι" με περισσότερους από έναν "προμηθευτές" στην περοχή μου, δεν είχαν φως οι tita!
    Το αρχείο βγήκε χθες γιατί αγρίεψε ο κόσμος!
    Ήμουν παρων σε μαγαζί "προμηθευτή" και μπήκαν μέσα 5 άτομα και ζητούσαν τα λεφτά τους πίσω.
    Ειπώθηκαν χοντρές κουβέντες, μέχρι και ότι θα του σπάσουν το μαγαζί τον απείλησαν!
    Αναγκάστηκαν να βγάλουν το αρχείο, μάλλον προσωρινά, για να κλείσουν στόματα.

Senior Member
    Uploads
    1

Prosopika eixa akousei polous na lene oti voreia ellada yparxei akri kai grafei tites edw kai meres. Kati yphrxe apo prin. Pithanotata auto to arxeio. To pio logiko senario einai na to dosan mono se emporous me megalo stock me skopo na tous voithisoun na vgaloun kai apo ta grapsimata alla kai na ksestockaroun oso perissotero ginetai. De sou lew oti to eixan oloi oi emporoi. Mallon elaxistoi kai malista autoi pou kouvalousan ta pio megala fortia.. Tautoxrona exoun afisei na diareusei pws exoun vgalei kai akri me tin anavathmisi me skopo na kanoun ton kosmo na skeftei oti mporoun na agorasoun afova. Oi emporoi molis eidan oti teleiwse to thema gamma promitheutikan megales posotites apo tites pistevontas pws apo tis antikatastaseis kai mono tha fygoun para polla kommatia. Tous ta xalase omos i kyria otan mesa se mia nyxta ta gyrise ola ta updates se allo epipedo kleidiwn. Poly amfivalw auto to hsn pou paizei na yparxei kan se pragmatiki karta. Paizei poly paraskinio pou den tha to mathoume pote.....

Quote Originally Posted by astrasakis View Post

φιλε μου μαθε να διαβαζεις και να καταλαβαινεις τι λεει καποιος σε κατι που γραφη και μετα αναλογα να απαντας.
    ναι ειπα οτι η τιτα πεθανε και αυτο ισχυει ακομα. αν διαβασες το ποστ αναφερα οτι οι τυποι τις τιτα σηκωσαν τα χερια ψιλα και ειπαν οτι μετα απο πολλες προσπαθειες δεν καταφεραν να βγαλουν αρχειο απο 1030 γραμμη.ειδες κανενα αρχειο τετοιο εσυ που δεν το ειδαμε εμεις;;;;;;
    δειξε μου ενα αρχειο που εβγαλαν ολο αυτο το διαστημα που στα λογκ δεν περναγαν 030 γραμες αλλα μονο 1030.
    μονο οταν η κυρια τους ανοιξε ενα hsn και τους το ''εδωσε'' τοτε και μονο τοτε εβγαλαν αρχειακη και αυτο για 3-4 συγκεκριμενα ατομα, και αφου εκαναν την δουλεια τους πεταξαν και σε εμας το κοκαλακι για λιγες μερες.
    αν διαβασες καλα το ποστ θα ειδες οτι αναφερω πως ελπιζω την τελευταια στιγμη να καταφερουν και να βγαλουν αρχειο απο 1030 γραμμες και ποιος δεν το θελει, αλλα δυστυχως ακομα δεν με εχουν διαψευση.
    Για πες μου φιλτατε που ειμαι μεχρι τωρα λαθος;; αλλα αληθεια για πες μου σε παρακαλω πολυ γιατι θηχτικες εσυ με τα λεγομενα μου;;; μηπως επειδη το συγκεκριμενο ποστ εκανε την τελευταια στιγμη πολλα παιδια να κανουν πισω και να μην αγορασουν την καρτουλα;; και να γεμισουν τα πμ μου με ''ευχαριστω'' που τους προλαβα απο μια τετοια κινηση;;; ρωταω εγω τωρα
    για ολα αυτα αντε λοιπον φιλε μου και δινε τα 20αρικακια σου και αγοραζε οτι πατατα θες, και ασε να ενημερωνουμε εμεις τους υπολοιπους απο αυτες τις κακοτοπιες. εκτος και αν εισαι απο την απεναντι πλευρα, οποτε ναι σας εκανα μεγαλο κακο με αυτα που εγραψα και πραγματι ειμαι πολυ χαρουμενος για αυτο
    φιλικα

New Member
    Uploads
    0

polles theories sunomosias re paidia. Dhladh osoi agorazan tita apo emporous epernan kai eguhsh kalhs leitourgeias. Vlepeis oso mporeis na to kaneis. twra to an yphrxan arxeia h oxi tha to dixei h istoria pantws me ta an den prokeitai na vgei kanena sumperasma.

Page 1 of 77 1236112651 ... LastLast