Digi TV Film: Program TV: 26-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 The interpreter
10:00 The soloist
12:00 Land of the lost
14:00 All night long
15:31 Tea with Mussolini
17:30 Sophies choice
20:01 Funny people
22:31 The Flintstones
00:30 The soloist
02:30 Land of the lost
04:30 Tea with Mussolini

Digi Film 2

06:30 Tea with Mussolini
08:31 Sophies choice
11:00 The Flintstones
13:00 Funny people
15:30 The interpreter
18:01 The soloist
20:01 Land of the lost
22:02 Schindlers list
01:32 Sophies choice
04:01 Funny people

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 3)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
08:55 Zoom
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 12) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 24) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1998, s, episodul 24) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 13) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 3)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
17:55 Zoom
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 12) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 13) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 8)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 15) (12)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 19) (12)
01:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 8)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
02:50 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 15) (12)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 19) (12)
05:00 Promo

Cinemax

06:25 Cei mai buni regizori
William Friedkin
07:00 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
08:15 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)
10:15 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
12:00 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
13:50 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
15:25 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
17:20 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
19:10 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
21:00 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
23:00 Dragonul rosu
(sua-ger., 2002, thrill.) (18)
01:05 Ofensa
(engl.-sua, 1972, polit.) (15)
02:55 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
03:15 Interviu cu o actrita
(hol., 2003, drama) (15)
04:45 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)

National Geographic

06:00 Santier: Gara din Berlin
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bali sub bombe
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
08:00 Cimpanzei dezlantuiti
(f. doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Teleferic
10:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Platforma
11:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Australia
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
13:00 Santier: Gara din Berlin
(f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bali sub bombe
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Teleferic
15:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Platforma
16:00 Viata cu feline
(doc.)
17:00 Elan de Alaska
(f. doc.)
18:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Turcia - India
19:00 Evanghelia dupa Iuda
(doc.)
20:00 Santier:Mancatorul de masini
(doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Gare de Lyon
21:00 Tunel spre o lume pierduta
22:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Infrangere zdrobitoare
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Ritualuri initiatice
00:00 Tunel spre o lume pierduta
01:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Infrangere zdrobitoare
02:00 Santier:Mancatorul de masini
(doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Gare de Lyon
03:00 Tunel spre o lume pierduta
04:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Infrangere zdrobitoare
05:00 Evanghelia dupa Iuda
(doc.)

HBO

06:00 Tatal meu, Romulus
( aus., 2007, dram. Bio.) (15)
07:45 Regasirea
(sua, 2005, drama) (AP)
09:35 Liceul muzical: Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.) (12)
11:25 Fata galbena care rade
(rom., 2008, com.) (12)
11:45 Caltorie spre centrul pamantului
(sua, 2008, avent.) (12)
13:20 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
15:00 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.) (12)
16:50 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
18:35 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 Max Payne
(sua, 2008, actiune) (15)
21:45 Tantalai in salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)
23:10 Mafia din Staten Island
(fra.-sua, 2009, polit.) (15)
00:45 Oglinzi malefice
(sua, 2007, horror) (18)
02:35 Anaconda 3
(sua-rom., 2008, actiune) (15)
04:20 Veronika se hotaraste sa moara
(sua, 2009, drama) (15)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 12)
07:45 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 12)
08:15 Calea spre succes
(engl., 2006, s. com., episodul 2) (AP)
09:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 125
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 13)
11:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 13)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 19) (AP)
14:45 Calea spre succes
(engl., 2006, s. com., episodul 3) (AP)
15:45 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 17) (AP)
16:15 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 18) (AP)
16:45 Clanul sicilienilor
(fra.-it., 1969, polit.) (AP)
19:00 Serii fara limite
Rebel in California (sua, 2003, s, ep.12)
20:00 Serii fara limite: Traveler
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 6)
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 141)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 142)
22:00 Filmul de 10
Stiri de televiziune (sua, 1987, com.) (15)
00:45 Empire Falls
(sua, 2005, drama, episodul 1) (AP)
01:45 Stiri de televiziune
(sua, 1987, com.) (15) (reluare)
04:00 Traveler
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 6) (12)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)