Digi TV Film: Program TV: 29-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 The soloist
09:00 The Flintstones
11:00 Funny people
13:30 Sophies choice
16:00 Tea with Mussolini
18:01 Land of the lost
20:00 The soloist
22:01 All night long
23:30 Schindlers list
03:00 The interpreter
05:30 Funny people

Digi Film 2

07:00 All night long
08:30 Schindlers list
12:00 Land of the lost
14:00 The soloist
16:01 Always
18:00 The Flintstones
20:01 The interpreter
22:30 Funny people
01:01 Land of the lost
03:02 Tea with Mussolini
05:00 The soloist

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 37) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
10:05
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act, episodul 19)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 13)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 36) (AP)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 37) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 9) (AP)
16:00
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 4)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
19:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 22) (AP)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 6)
21:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 19) (12)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 7) (12)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 9)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
01:00 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 10) (16)
01:10
01:45
02:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 22) (AP)
02:20
02:45 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. dramă, episodul 6)
03:10
04:05
04:50
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Danseaza cu el!
(fra., 2007, drama) (12)
08:55 Amal
(can., 2007, drama) (12)
10:35 Elvis Mitchell
Interviuri - Richard Gere (12)
11:05 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
12:40 Ascunzatoare la vedere
(sua, 1980, drama) (15)
14:15 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
16:00 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
17:20 Traieste-ti viata
(sua, 1998, f. rom.) (15)
19:00 Danseaza cu el!
(fra., 2007, drama) (12)
21:00 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)
23:10 Tinutul fluturilor negri
(fin., 2008, drama) (12)
00:55 Frati de cruce
(sua, 1978, drama) (15)
02:50 Doi frati gemeni
(fra., 2008, f. de scurt m.) (15)
03:25 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.) (12)
05:05 Jerusalema
(sud afr., 2008, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Santier:Peterbilt
(doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Zborul TWA 800
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Teleferic
08:00 Striker
(f. doc.)
09:00 Cel mai toxic venin
(doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)Lumea disparuta - Tepui
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Schimbare de antena
12:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Elicopter extrem
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Atlantida
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Captura speciala
15:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Mancatorii de oameni
16:00 Ocean uscat
18:00 Cataclisme
(s. doc.) - Cutremure
19:00 Haos din cenusa
Vulcanul din Islanda (f. doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate
21:00 Culise
(s. doc.) - Lumea interlopa
22:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
23:00 Interpol
(s. doc.) - Veriga lipsa
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - In preajma mortii
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate
02:00 Culise
(s. doc.) - Lumea interlopa
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
04:00 Interpol
(s. doc.) - Veriga lipsa
05:00 Tabu
(f. s. doc.) -In preajma mortii

HBO

06:00 Podul de flori
(ger.-rom., 2008, f. doc.) (12)
07:30 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
09:00 Pe platourile de filmare
09:30 Toti prietenii mei pleaca
din Brisbane ( aus., 2007, com. rom.) (12)
10:50 Fiul mai mare
(sua, 2006, com.) (15)
12:20 Duffy in concert
13:20 Cine pe cine iubeste
(sua, 1996, com. rom.) (12)
15:00 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12
16:30 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
18:05 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama) (12)
20:00 Ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.) (12)
22:15 Luptatorul
(sua, 2008, drama) (15)
01:10 Balul absolventilor
(sua-can., 2008, horror) (15)
02:40 Oglinzi malefice
(sua, 2007, horror) (18)
04:30 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror)

ProCinema

07:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 2)
08:45 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 2)
09:15 Descopera Romania
09:45 Un Geniu autentic
(sua, 1985, com.) (AP) (reluare)
12:00 Entertainment News
(episodul 29) (AP)
13:00 Comando de cartier
(sua, 1991, com.) (12) (reluare)
15:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 21)
15:30 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 21) (AP)
16:30 In ritmul tobei
(sua, 2002, com. muz.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 8) (AP)
20:00 Romeo si Julieta
(sua, 1996, drama) (AP)
22:00 Emisiune
CineTePrinde (prezentata de Cristian..)
01:15 Vise si cosmaruri:
Povestile lui Stephen King
02:15 Emisiune
prezentata de Cristian Tudor P.
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)