Digi TV Film: Program TV: 30-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:00 The Flintstones
10:01 Land of the lost
12:00 The soloist
14:01 Tea with Mussolini
16:00 All night long
17:31 Funny people
20:01 Always
22:01 Sophies choice
00:32 The soloist
02:30 The Flintstones
04:30 Land of the lost

Digi Film 2

07:01 Schindlers list
10:31 The interpreter
13:00 Funny people
15:31 Sophies choice
18:00 The soloist
20:00 The Flintstones
22:00 Land of the lost
00:01 Funny people
02:30 All night long
04:00 Sophies choice

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 38) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
10:05
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act, episodul 20)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 14)
13:00
13:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9) (12)
14:00
14:10 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 38) (AP)
15:00
15:05 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 9) (AP)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 6) (AP)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, acţiune-reality, ep 5)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12) (12)
19:00 Mesaje de dincolo
sua, 2005, s, episodul 17) (AP)
19:05
20:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 8)
21:00 Spanzuratoarea
(sua, 2001, thrill.) (15)
22:00
22:55 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 10)
23:00
23:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
00:25 Spanzuratoarea
(sua, 2001, thrill.) (15)
01:00
02:00
02:50 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 9)
03:05
03:55
04:40
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Violete purpurii
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
08:45 Shakespeare in Love
(sua, 1998, com. rom.) (12)
10:50 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
12:15 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
14:00 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
15:50 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
17:20 Violete purpurii
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
19:05 Appaloosa
(sua, 2008, drama) (15)
21:00 In orice clipa
(ger., 2008, drama) (15)
22:45 Mandrie si glorie
(sua, 2008, polit.) (15)
00:50 10
(sua, 1979, com.) (15)
02:50 Partener de viata
(engl., 1990, drama) (15)
04:30 Cap de linie
(braz., 2008, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Cataclisme
(s. doc.) - Cutremure
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate
08:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Captura speciala
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Mancatorii de oameni
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Tasmania
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Owen, Jerry si Rocky
14:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Crocodilul
15:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul
16:00 Raport: Terra
(f. doc.)
17:00 Am vazut moartea
(s. doc.) - Inviat din morti
18:00 Mistere biblice: Vechiul Testament
(f. doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Owen, Jerry si Rocky
21:00 Huntsville:In fata mortii
(doc.)
22:00 Temnita grea
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Bombe murdare
00:00 Huntsville:In fata mortii
(doc.)
01:00 Temnita grea
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Bombe murdar
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Teleferic
04:00 Huntsville:In fata mortii
(doc.)
05:00 Temnita grea

HBO

06:00 Podul de flori
(ger.-rom., 2008, f. doc.) (12)
07:30 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
09:00 Pe platourile de filmare
09:30 Toti prietenii mei
Toti prietenii mei pleaca din Brisbane
10:50 Fiul mai mare
(sua, 2006, com.) (15)
12:20 Duffy in concert
13:20 Cine pe cine iubeste
(sua, 1996, com. rom.) (12)
15:00 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
16:30 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
18:05 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama)
20:00 Ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.) (12)
22:15 Luptatorul
(sua, 2008, drama) (15)
00:05 Teroare in paradis
(can.-sua, 2007, thrill.) (15)
01:45 Obsesia
(sua, 2009, thrill.) (15)
03:30 Justitiarul: Zona de razboi
(sua-can.-ger., 2008, actiune)
05:10 Dezastru in China
(sua, 2009, f. doc.) (12)

ProCinema

07:15 Entertainment News
(episodul 30) (reluare)
08:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 21) (reluare)
08:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 1)
09:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:15 Pretul celebritatii
10:45 Zoom in 10 (divertisment)
11:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 8) (AP)
12:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 21) (AP)
13:00 In ritmul tobei
(sua, 2002, com. muz.) (AP) (re)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 22) (AP)
17:00 30.000 de leghe sub mari
(sua, 2007, S.F.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 9) (AP)
20:00 Ciuleandra
(rom., 1985, drama) (AP)
22:30 Baietii mu plang niciodata
(sua, 1999, drama) (15)
01:00 Blade
(sua, 2006, s, episodul 8) (15)
02:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 17)
03:00 Baietii mu plang niciodata
(sua, 1999, drama) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV
(divertisment)