Digi TV Film: Program TV: 31-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 Always
08:30 Funny people
11:00 Sophies choice
13:31 The interpreter
16:00 The soloist
18:00 Land of the lost
20:00 Schindlers list
23:30 All night long
01:01 The last temptation of Christ
04:00 Funny people

Digi Film 2

06:31 The soloist
08:30 Tea with Mussolini
10:30 Land of the lost
12:31 Schindlers list
16:01 The Flintstones
18:01 Always
20:00 Funny people
22:30 The interpreter
01:01 Land of the lost
03:00 The soloist
05:00 The interpreter

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, acţiune-reality, ep6)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
08:55 Zoom
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 15) (AP)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 3)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 14)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 16) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 17)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 6)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
17:55 Zoom
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 15)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19)
20:55 Zoom
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 8)
22:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 20) (12)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 18)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 22)
00:55
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 8)
02:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 20) (12)
02:50 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 18)
03:00
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 22)
03:50
04:40
05:00 Promo
05:25

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
John Lasseter, Mark Wahlberg (12)
07:00 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
08:25 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (12)
10:20 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
11:55 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
13:45 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
14:10 Un alt inceput
(sua, 1996, drama) (12)
16:05 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
17:40 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
19:15 Calatoria
(sua, 1992, com.) (15)
21:00 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (12)
22:50 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
00:35 Calatorie spre paradis
(sua-col., 2008, drama) (15)
02:30 Orasul uitat de Dumnezeu
(spa., 2008, thrill.) (18)
03:55 Interviu
(sua, 2007, drama) (15)
05:20 Ultima imbratisare
(sua, 1979, thrill.) (18)

National Geographic

06:00 Mistere biblice: Vechiul Testament
(f. doc.)
07:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Taj Mahal
08:00 Facocerul
(f. doc.)
09:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Viata de dupa...
10:00 Temnita grea
11:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beaglemania
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - AN 124
13:00 Santier:Peterbird
(doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Zborul TWA 800
14:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Viata de dupa...
15:00 Temnita grea
16:00 Orca:Scoala de vanatoare
(doc.)
17:00 Rechinul viitorului
(doc.)
18:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Nepal - Vietnam
19:00 Culise
(s. doc.) - Aeroportul din Miami
20:00 Santier:Cazino maxim
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hindenburg
21:00 Stiinta luptei
Soldatul perfect (f. doc.)
22:00 Stiinta luptei
(f. doc.) (AP)
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Artisti extremi
00:00 Stiinta luptei
Soldatul perfect (f. doc.)
01:00 Stiinta luptei
(f. doc.)
02:00 Santier:Cazino maxim
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hindenburg
03:00 Stiinta luptei
Soldatul perfect (f. doc.)
04:00 Stiinta luptei
(f. doc.)
05:00 Culise
(s. doc.) - Aeroportul din Miam

HBO

06:00 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
07:30 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
09:00 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama)
10:55 Furtuna de foc
(sua, 2008, drama) (12)
12:50 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.)
14:15 Tutela
(sua, 2007, drama) (12)
15:45 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
17:45 007 - Partea lui de consolare
(sua-engl., 2008, actiune) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Asteptandu-l pe Guffman
(sua, 1996, com.) (AP)
21:25 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 3)
21:50 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 4)
22:20 Calca apasat: Povestea lui Dewey Cox
(sua, 2007, com.) (15)
23:55 Pariu riscant
(sua, 2001, com.) (15)
01:30 Gangster american
(sua, 2007, polit.) (12)
04:30 Panica la Hollywood
(sua, 2008, drama) (15)

ProCinema

08:00 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 1)
08:30 30.000 de leghe sub mari
(sua, 2007, S.F.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 3)
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 3)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 126)
15:15 B.D. intra in actiune
(rom., 1970, com.) (reluare)
17:30 Calea spre succes
(engl., 2006, s. com., episodul 6)
18:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 5) (AP)
19:00 Serii fara limite
Rebel in California
20:00 Serii fara limite
Cei noua
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Eu sunt sfarsitul
(sua, 2007, actiune) (15)
00:00 Empire Falls
(sua, 2005, drama, episodul 3)
01:00 Empire Falls
(sua, 2005, dramă, episodul 4)
02:00 Mai mult decat fictiune
(sua, 2006, com.) (15)
04:00 Lumea PRO CINEMA
04:30 Apropo TV