Digi TV Film: Program TV: 01-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 All night long
08:01 Schindlers list
11:31 Land of the lost
13:30 The soloist
15:30 Spy game
18:00 The Flintstones
20:01 Life
22:00 Funny people
00:30 The Flintstones
02:30 Land of the lost
04:30 The soloist

Digi Film 2

07:31 Life
09:30 The last temptation of Christ
12:31 Funny people
15:01 All night long
16:30 Schindlers list
20:01 Land of the lost
22:00 The soloist
00:00 Spy game
02:30 The interpreter
05:01 Funny people

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, acţiune-reality, ep 7)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 16)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 4)
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 15)
11:55
12:00 Schimbul trei
( aus., 1998, s, episodul 17)
13:00
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, acţiune-reality, ep7)
17:00
17:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
18:00
18:05 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 16)
18:55
19:00
19:05 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20)
20:00
20:05 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
21:00
21:05 XIII: Conspiratia
(fra.-can., 2008, f.s. de act.) (AP)
22:00
22:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 19) (12)
23:00
23:50 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
00:00
00:50 XIII: Conspiratia
(fra.-can., 2008, f.s. de act.) (AP)
00:55
01:00
02:00
02:35 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 19)
02:55
03:20 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
03:45
04:40
05:25
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
08:55 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
10:15 Cafeneaua vedetelor
Festivalul de film de la Karlovy Vary (12)
10:40 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
12:10 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
13:40 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama) (12)
15:40 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
17:25 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
19:05 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
21:00 In pielea lui John Malkovich
(sua, 1999, com.) (15)
22:50 Dragoste de tata
(sua, 2006, actiune) (15)
00:25 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
02:35 Rulotele terorii
(sua, 2008, horror) (15)
04:10 Jocul
(sua, 1997, thrill.) (15)

HBO

06:00 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (12)
07:35 Constantin si Elena
(rom.-spa., 2008, f. doc.) (AP)
09:25 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
11:00 Dr. Dolittle 4
(sua-can., 2008, com.) (12)
12:25 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
13:45 Cronicile din Narnia
Printul Caspian (engl.-sua, 2008, avent.)
16:10 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
18:00 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
20:00 Charlie Bartlett
(sua, 2007, com.) (15)
21:35 Che - Prima parte
(fra.-spa.-sua, 2008, drama) (15)
23:45 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 1) (15)
00:40 Experiment diabolic
(sua, 2009, drama) (15)
02:10 Alien: Renasterea
(sua, 1997, f. SF de act.) (18)
03:55 Mafia din Staten Island
(fra.-sua, 2009, polit.) (15)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Santier:Cazino maxim
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hindenburg
07:00 Evanghelia dupa Iuda
(doc.)
09:00 Stiinta luptei
Soldatul perfect (f. doc.)
10:00 Sabia samuraiului
(f. doc.)
11:00 Rechinul viitorului
(doc.)
12:00 Pacalind moartea
(f. s. doc.) - Vanatorul de tornade
13:00 Santier:Cazino maxim
(f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hindenburg
14:00 Stiinta luptei
Soldatul perfect (f. doc.)
15:00 Sabia samuraiului
(f. doc.)
16:00 Cand crocodilii mancau dinozauri
(doc.)
17:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
18:00 In pantec
(f. doc.)
20:00 Santier:John Deere
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozia din Puerto Rico
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mina de petrol
22:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Fara limite
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mina de petrol
01:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
02:00 Santier:John Deere
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozia din Puerto Rico
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mina de petrol
04:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
05:00 In pantec
(f. doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 3)
07:45 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 3)
08:15 Calea spre succes
(engl., 2006, s. com., episodul 6)
09:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 126)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 4)
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 4)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom In 10
(divertisment) (AP)
14:30 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 127)
15:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 1) (AP)
16:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 6) (AP)
17:00 Anotimpurile sufletului
(sua, 1994, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite
Rebel in California
20:00 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 23)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 24)
22:00 Filmul de 10
Profesor de seductie
00:15 Stapanul Zodiacului
(fra.-belg.-elv., 2006, mini-s., episodul 1)
01:15 Acasa printre cei curajosi
(sua, 2006, actiune) (15)
03:00 Profesor de seductie
(sua, 2002, com.) (15) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV