Digi TV Film: Program TV: 02-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 Life
08:30 All night long
10:00 Schindlers list
13:30 Funny people
16:00 Land of the lost
18:01 The soloist
20:01 Spy game
22:30 The interpreter
01:01 Life
03:02 Funny people
05:30 Spy game

Digi Film 2

07:31 The Flintstones
09:30 Land of the lost
11:30 The soloist
13:30 Life
15:31 The last temptation of Christ
18:30 All night long
20:00 Funny people
22:31 Schindlers list
02:01 The soloist
04:01 Land of the lost

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep8)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
(aus., 1998, s, episodul 17) (AP)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 5)
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 16)
11:55
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 18) (AP)
13:00
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep8)
17:00
17:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 17)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2) (AP
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 9) (AP)
21:45 Zoom
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
22:42 Zoom
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
00:00 Rapirea
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
00:55
01:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 9)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 20)
02:55
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
03:40
04:30
05:00 Promo
05:10

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Traieste-ti viata
(sua, 1998, f. rom.) (15)
08:40 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (12)
10:05 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
11:45 Cafeneaua vedetelor
Oliver Stone (12)
12:10 Locul meu sub soare
(fra., 2007, drama) (15)
13:55 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
15:35 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.) (12)
15:55 Rocky
(sua, 1976, drama) (12) Rocky DVD
17:50 Sambata noaptea, duminica dimineata
(engl., 1960, drama, a-n) (AP)
19:20 Traieste-ti viata
(sua, 1998, f. rom.) (15)
21:00 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
22:30 Nascut pe 4 iulie
(sua, 1989, dr. razb.) (15)
00:50 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
02:10 Invazia jefuitorilor de trupuri
(sua, 1978, thrill.) (15)
04:05 Petrecerea uratelor
(sua, 1991, dr. romantic.) (12)
05:35 Firul rupt
(engl., 2007, thrill.) (15)

HBO

06:00 Cronicile din Narnia
Printul Caspian (engl.-sua, 2008, avent.)
08:25 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
10:15 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
12:15 Profu de engleza
(sua, 1994, com.) (12)
14:20 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
16:15 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)
18:05 Votul decisiv
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 Ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.) (12)
22:15 Che - Partea a doua
(spa.-fra.-sua, 2008, dram. Bio.)
00:30 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 2)
01:20 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.)
03:05 Intamplarea
(ind.-sua, 2008, drama) (15)
04:30 Fotografii bantuite
(sua, 2008, horror)

National Geographic

06:00 Santier:John Deere
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozia din Puerto Rico
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
08:00 Cand crocodilii mancau dinozauri
(doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mina de petrol
10:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
11:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
12:00 Pacalind moartea
(f. s. doc.) - Rodeo
13:00 Santier:John Deere
(f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozia din Puerto Rico
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mina de petrol
15:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
16:00 Crocodili mari
(f. doc.)
17:00 Regina hiena
(f. doc.)
18:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Vietnam - Indonezia
19:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Viata de dupa...
20:00 Santier:Canalul Panama
(f. doc.)
21:00 2012:Profetia Maya
(f. doc.)
22:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Delicii extreme
00:00 2012:Profetia Maya
(f. doc.)
01:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
02:00 Santier:Canalul Panama
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hyatt
03:00 2012:Profetia Maya
(f. doc.)
04:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
05:00 Huntsville:In fata mortii
(doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 4)
07:45 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 4)
08:15 Anotimpurile sufletului
(sua, 1994, dramă) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 5)
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 128)
15:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 2)
16:00 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 7) (AP)
16:30 Marea dinlauntru
(spa.-fra.-it., 2004, drama)
19:00 Serii fara limite
Aceeasi Christine, alte aventuri
19:30 Serii fara limite
Aceeasi Christine, alte aventuri
20:00 Serii fara limite
Traveler
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 143)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 144)
22:00 Filmul de 10
Razboi cu extraterestrii
00:00 Stapanul Zodiacului
(fra.-belg.-elv., 2006, mini-s., episodul 2)
01:00 Cadere libera
(sua, 1993, drama) (15)
03:00 Razboi cu extraterestrii
(sua, 2007, S.F.) (15) (reluare)
04:30 Traveler
(sua, 2007, f.s. de acţ., episodul 8)
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV