Digi TV Film: Program TV: 04-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Land of the lost
09:01 The Flintstones
11:01 Life
13:00 Funny people
15:31 Spy game
18:01 The soloist
20:00 Land of the lost
22:00 Schindlers list
01:32 Couples retreat
03:31 The last temptation of Chris

Digi Film 2

08:30 The last temptation of Christ
11:30 The soloist
13:30 Land of the lost
15:31 The interpreter
18:01 The Flintstones
20:01 Life
22:00 Funny people
00:30 The soloist
02:30 Land of the lost
04:31 The Flintstones

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 10)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 19) (AP)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 7)
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 18)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 20) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 4)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 10)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 19) (AP)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
21:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 2)
21:42 Zoom
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 10)
22:44 Zoom
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 22)
00:00 Rapirea
(sua, 2003, s. politist, episodul 22)
00:55
01:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 2)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 10)
02:50 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 22)
02:55
03:35 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
03:45
04:35
05:25

Cinemax

07:00 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.)
08:30 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
10:25 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
12:05 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
14:05 Majoretele: Totul pentru victorie!
(sua, 2007, com.) (12)
15:35 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
17:25 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
19:20 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
21:00 Gingerbread Man
(1998, thrill.) (15)
22:50 Va declar sot si... sotie?
(sua, 2007, com.) (12)
00:45 Disparitia
(engl., 2008, horror) (15)
02:20 Frati de cruce
(sua, 1978, drama) (15)
04:15 Dragoste de tata
(sua, 2006, actiune) (15)
05:50 Jocuri periculoase
(engl., 2007, drama) (15)

HBO

06:00 O iubire fara sfarsit
(sua, 1998, drama) (12)
07:50 Sticky & Sweet
Madonna in concert la Buenos Aires
09:50 Clica
(sua, 2008, com.) (12)
11:15 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
12:45 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
14:10 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
15:40 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
17:40 Nu te pune cu Zohan
(sua, 2008, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Alb orbitor
(can.-braz.-jap., 2008, drama)
22:00 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 1) (18)
22:55 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 2)
23:50 Otis
(sua, 2008, thrill.) (15)
01:30 Janosik: O poveste adevarata
(pol.-slova.-ceh., 2009, drama) (12)
03:50 Baietii pierduti: Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror)
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Santier:Foraj marin
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Amsterdam
07:00 Culise
(s. doc.) - Aeroportul din Miami
08:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Cu mainile goale
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invadatori
11:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate
12:00 Pacalind moartea
(f. s. doc.) - Piloti de curse
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Amsterdam
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Cu mainile goale
15:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invadatori
17:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Balena
18:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Indonezia - Australia
19:00 Robotii de pe Marte
(f. doc.)
20:00 Santier: Sfarma-Piatra
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Florida
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Shadow Premiera
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Corpul perfect?
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Shadow
02:00 Santier: Sfarma-Piatra
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Florida
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Shadow
05:00 Robotii de pe Marte
(f. doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 6)
07:45 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 6)
08:15 Sa n-ai incredere in nimeni
(ger., 2006, actiune)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 7)
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom In 10
(divertisment) (AP)
14:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 8)
15:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 145)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 146)
16:00 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 9)
16:30 Vacanta la Roma
(sua, 1953, com. rom., a-n)
19:00 Serii fara limite
Aceeasi Christine, alte aventuri
19:30 Serii fara limite
Aceeasi Christine, alte aventuri
20:00 Shrek al Treilea
(sua, 2007, f. doc.) (AP)
22:00 Filmul de 10
Baietii cuminti dorm singuri
00:00 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 3) (12)
01:00 Baietii cuminti dorm singuri
(sua, 1998, com. rom.) (15)
02:30 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 3) (12)
03:15 Lumea PRO CINEMA