Digi TV Film: Program TV: 05-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Funny people
09:01 Spy game
11:31 The interpreter
14:02 The soloist
16:00 Life
18:01 Land of the lost
20:00 Funny people
22:31 Couples retreat
00:30 Schindlers list
04:00 The soloist

Digi Film 2

06:31 Life
08:30 All night long
10:00 Land of the lost
12:01 Funny people
14:31 Couples retreat
16:30 Schindlers list
20:00 The soloist
22:01 The last temptation of Christ
01:00 The Flintstones
03:01 Funny people
05:31 All night long

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 39) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
10:05
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 1)
11:05
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 15)
12:05
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 39) (AP)
13:05
14:00 Spitalul All Saints
(aus., 1998, s, episodul 40) (AP)
14:05
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 1) (AP)
16:00
16:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
17:00
17:05 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 6)
18:00
18:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13)
18:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14)
19:05 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 1)
19:25
20:05 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 7)
20:20
21:05 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 20) (12)
21:20
22:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 8)
22:15
23:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 10)
23:10
00:05 Stagiarii
(sua-can., 2005, s. politist, ep10)
00:10
00:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14) (12)
01:05 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 11)
01:20
01:55
02:05 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 1)
02:30
02:50 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. dramă, episodul 7)
03:20
04:20
05:00 Promo
05:05

Cinemax

07:00 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
08:30 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
09:50 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
11:35 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
13:10 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
14:45 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (12)
16:40 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
19:30 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
21:00 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama) (12)
22:25 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
00:10 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
02:10 Rosewood
(sua, 1997, drama) (18)
04:30 Trei neveste pentru un barbat
(sua, 1998, drama) (15)

HBO

06:00 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
07:25 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
09:20 Indiana Jones
Indiana Jones si cautatorii arcei pierdute
11:15 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
13:05 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
15:05 21
(sua, 2008, drama)
17:05 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
18:30 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
20:00 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 5)
20:30 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 6)
21:00 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
22:20 Totul despre sex: Filmul
(sua, 2008, com. rom.) (15)
00:45 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)
02:20 Killshot - Tinte sigure
(sua, 2007, actiune) (15)
03:55 Alien
(engl.-sua, 1979, S.F.) (1

National Geographic

06:00 Santier: Sfarma-Piatra
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Florida
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mina de petrol
08:00 Pe urmele rechinilor
(f. doc.)
09:00 Facocerul
(f. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
Anamalai - Muntele-Elefant
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Conducta Trans-Alaska
12:00 Megastructuri antice
(2004, s. doc.) - Oceanul electric
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Piramidele
14:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
15:00 Inginerul castor
(doc.)
16:00 Tunel spre o lume pierduta
17:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) Tunelul Canalului Manecii
18:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
19:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Chinurile de pe urma
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper
21:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie?
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Inchis in Bali
23:00 Stiinta luptei:Soldatul perfect
(f. doc.)
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Corpul perfect?
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper
02:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie?
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Inchis in Bali
04:00 Stiinta luptei:Soldatul perfect
(f. doc.)
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Corpul perfect?

ProCinema

07:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 7)
09:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 7)
09:30 Descopera Romania
10:00 Shrek al Treilea
(sua, 2007, f. doc.) (AP)
12:00 Entertainment News
(episodul 31) (AP)
13:00 Vacanta la Roma
(sua, 1953, com. rom., a-n) (AP)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 22)
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 23)
17:00 Atunci i-am condamnat
Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 10)
20:00 Fara ocolisuri
(sua-ger., 2003, com. rom.) (AP)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
Film: Dreptate in lanturi
00:30 Vise si cosmaruri
Povestile lui Stephen King
01:30 Emisiune: CineTePrinde
Film: Dreptate in lanturi
03:30 Lumea PRO CINEMA