Digi TV Film: Program TV: 06-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Land of the lost
08:00 The interpreter
10:31 Funny people
13:01 Couples retreat
15:00 The Flintstones
17:00 The last temptation of Christ
20:01 All night long
21:32 Land of the lost
23:30 The soloist
01:30 Funny people
04:01 Life

Digi Film 2

07:01 Couples retreat
09:00 Life
11:01 Spy game
13:31 Land of the lost
15:30 The soloist
17:30 Funny people
20:00 Couples retreat
22:01 The interpreter
00:30 The last temptation of Christ
03:30 Couples retreat
05:30 Land of the lost

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 40) (AP)
08:35
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., ep2)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 16)
13:00
13:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
14:00
14:10 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 41) (AP)
14:30
15:05
15:10 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 10) (AP)
16:00
16:10 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 7)
17:00
17:10 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 7)
18:00
18:10 Stagiarii
sua, 2001, s, episodul 15) (12)
18:40 Stagiarii
sua, 2001, s, episodul 15) (12)
19:05
19:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18) (AP)
20:00
20:10 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 9)
21:00
21:10 Obsesie misterioasa
(sua, 2004, thrill.) (12)
22:00
23:00
23:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 11)
00:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15) (12)
00:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15) (12)
00:45
01:05 Obsesie misterioasa
(sua, 2004, thrill.) (12)
01:50
02:45
03:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 10) (AP)
03:35
04:20
05:00 Promo

Cinemax

06:30 Elvis Mitchell
Interviuri - Laurence Fishburne (12)
07:00 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
08:30 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
10:15 Adio, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
11:50 Baietii SF
(sua, 2006, f. doc.) (12)
13:15 Rocky
(sua, 1976, drama)
15:10 In spatele gratiilor
(can., 2006, drama) (15)
16:35 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
18:05 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (12)
19:30 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
21:00 Aventurile lui Power
(sua, 2008, com. muz.) (12)
22:40 In prima linie
(sua, 1983, drama) (15)
00:45 Patrik
(sue., 2008, com.) (15)
02:25 8 Mile
(sua-ger., 2002, drama) (15)
04:15
05:35

HBO

06:00 Mai multe versiuni ale mele
(sua, 2007, com.) (12)
07:25 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
08:50 Indiana Jones
Indiana Jones si templul mortii
10:45 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
12:00 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
13:40 Ca$h
(fra., 2008, com.)
15:20 Mariaj de Vegas
(sua, 2008, com. rom.) (12)
17:00 Un tren numit Darjeeling
(sua, 2007, avent.) (12)
18:30 Cei patru fantastici
Ascensiunea lui Silver Surfer
20:00 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
21:45 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 2) (15)
22:20 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 1) (18)
23:15 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 2)
00:10 Charlie Bartlett
(sua, 2007, com.) (15)
01:45 Pineapple Express
(sua, 2008, com.) (12)
03:33 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.)
05:20 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper
08:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Cu mainile goale
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invadatori
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Oaza arctica
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turbina eoliana
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Shadow
14:00 Vulturul american
(f. doc.)
15:00 Armata leilor
(doc.)
16:00 Calatoria omului
(f. doc.)
18:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 1)
19:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 2)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Shadow
21:00 Cupa Mondiala
(s. doc.) - Stadioanele
22:00 Cupa Mondiala
(s. doc.) - Infrastructura
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Vezuviu
00:00 Cupa Mondiala
(s. doc.) - Stadioanele
01:00 Cupa Mondiala
(s. doc.) - Infrastructura
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Vezuviu
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Marley si Piper
04:00 Cupa Mondiala
(s. doc.)
05:00 Cupa Mondiala
(s. doc.)

ProCinema

07:00 Entertainment News
(episodul 31) (reluare)
08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 22)
08:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 2)
09:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
09:45 Pretul celebritatii
Episodul 23
10:15 Zoom In 10
(divertisment)
10:30 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 23)
11:30 Atunci i-am condamnat
Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
13:30 Fara ocolisuri
(sua-ger., 2003, com. rom.) (AP)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., episodul 1)
17:00 Dincolo de aparente
(sua, 1998, f. rom.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 11)
20:00 B.D. in alerta
(rom., 1970, com.) (AP)
22:15 Teroare in serie
(sua, 1988, actiune) (15)
00:15 Blade
(sua, 2006, s, episodul 9) (15)
01:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 18)
02:00 Teroare in serie
(sua, 1988, acţiune) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Apropo TV
(divertisment)