Digi TV Film: Program TV: 07-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:01 Schindlers list
09:31 Couples retreat
11:30 Land of the lost
13:31 The soloist
15:31 Funny people
18:01 Couples retreat
20:00 Spy game
22:30 The Flintstones

Digi Film 2

07:31 The soloist
09:31 Funny people
12:01 The interpreter
14:31 Schindlers list
18:01 Land of the lost
20:00 The soloist
22:00 All night long
23:30 Life

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep10)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
08:55 Zoom
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 20)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 8)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 19)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 21) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 11)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 20)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 9)
21:41 Zoom
22:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 21) (12)
22:44 Zoom
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 23) (12)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
00:55
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 9)
02:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 21) (12)
02:50 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 23) (12)
02:55
03:35 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
03:45
04:35
05:00 Promo
05:25

Cinemax

07:00
09:00
10:25
11:50
13:50
15:40
17:30
19:00
21:00
23:00
00:25 In orice clipa
(ger., 2008, drama) (15)
02:05 Anatomie
(ger., 2000, thrill.) (15)
03:45 Virusul
(sua, 2008, S.F.) (15)
05:15 Ultima imbratisare
(sua, 1979, thrill.) (18)

HBO

06:00 Ca$h
(fra., 2008, com.)
07:45 Un tren numit Darjeeling
(sua, 2007, avent.) (12)
09:15 Cei patru fantastici
Ascensiunea lui Silver Surfer
10:45 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
12:20 Pe platourile de filmare
12:50 Gravidul
(sua, 1994, com.) (AP)
14:40 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
16:20 The Rocker
(sua, 2008, com.) (12)
18:00 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Vulcanul
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
21:45 United States of Tara
La inchisoare
22:10 United States of Tara
Tornada
22:35 Stapanii strazilor
(sua, 2008, thrill.) (15)
00:25 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
02:30 Hank si Mike
(can.-sua, 2008, com.) (15)
03:55 Frati vitregi
(sua, 2008, com.) (15)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 1)
07:00 In pantec
(f. doc.)
08:00 Uriasii
(f. s. doc.)
09:00 Cupa Mondiala
(s. doc.)
10:00 Cupa Mondiala
(s. doc.)
11:00 Uriasii
(f. s. doc.)
12:00 Pacalind moartea
(f. s. doc.)
13:00 Santier: Sfarma-Piatra
(f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Cupa Mondiala
(s. doc.)
15:00 Cupa Mondiala
(s. doc.)
16:00 Sobolanul genial
(f. doc.)
17:00 Colonia din iad
(doc.)
18:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.)
19:00 Arma perfecta
(s. doc.)
20:00 Santier: Grand Canyon Skywalk
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
21:00 Stiinta luptei: Superpolitisti
(f. doc.)
22:00 Scenarii: O lume fara petrol
(f. doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.)
00:00 Stiinta luptei: Superpolitisti
(f. doc.)
01:00 Scenarii: O lume fara petrol
(f. doc.)
02:00 Santier: Grand Canyon Skywalk
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
03:00 Stiinta luptei: Superpolitisti
(f. doc.)
04:00 Scenarii: O lume fara petrol
(f. doc.)
05:00 Arma perfecta
(s. doc.)

ProCinema

07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., ep. 2) (rel.), sezonul 3
08:15 Dincolo de aparente
(sua, 1998, f. rom.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., ep. 8) Sezonul 2
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., ep. 1) (AP) (reluare)
15:15 B.D. in alerta
(rom., 1970, com.) (AP) (reluare)
17:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., ep.3), Sezon 6
18:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 10) (AP) Sezon IV
19:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., ep. 7) (AP) Sezonul II
19:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., ep. 8) (AP) Sezonul II
20:00 Serii fara limite: Cei noua
(sua, 2006, s. politist, Ultimul episod) (12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., ep. 1) (AP) Sezonul III
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., ep. 2) (AP) Sezonul III
22:00 Filmul de 10: Musuroiul
(sua, 2008, S.F.) (15)
00:00 Stapanul Zodiacului
(fra.-belg.-elv., 2006, mini-s., ep. 4) (15)
01:00 29 Palms
(sua, 2002, drama) (15)
02:30 Musuroiul
(sua, 2008, S.F.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)