Results 1 to 7 of 7

Thread: ku mund te gjej nje dekoder satelitor te mire dhe te lire?

 1. #1

  ku mund te gjej nje dekoder satelitor te mire dhe te lire?

  Pershendetje te gjitheve. Me qe "digi tv" do te kaloje ne "nagra 3" pas pak kohesh dhe kjo platforme eshte e vetmja ku kemi pare ndeshjet & filma te ndryshme me dekoderin tone egzistues. Tashme ka ardhur koha ta nderrojme kete dekoder. Ju lutem kush ka informacion se ku tregetohen ne tirane dekoderat me te mire te kohes dhe sigurisht me ekonomike.faleminderit.

 2. #2
  Senior Member thedream's Avatar
  Join Date
  26-03-2010
  Posts
  354
  Uploads
  0

  Re: ku mund te gjej nje dekoder satelitor te mire dhe te lire?

  Quote Originally Posted by andiss View Post
  Pershendetje te gjitheve. Me qe "digi tv" do te kaloje ne "nagra 3" pas pak kohesh dhe kjo platforme eshte e vetmja ku kemi pare ndeshjet & filma te ndryshme me dekoderin tone egzistues. Tashme ka ardhur koha ta nderrojme kete dekoder. Ju lutem kush ka informacion se ku tregetohen ne tirane dekoderat me te mire te kohes dhe sigurisht me ekonomike.faleminderit.
  po eke internet futi nje dm 50o e gjen dhe per lire shikon gjithcka

 3. #3

  Re: ku mund te gjej nje dekoder satelitor te mire dhe te lire?

  Quote Originally Posted by thedream View Post
  po eke internet futi nje dm 50o e gjen dhe per lire shikon gjithcka
  sa mund t shkoje 1 dm500?

 4. #4
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: ku mund te gjej nje dekoder satelitor te mire dhe te lire?

  Quote Originally Posted by andiii_7 View Post
  sa mund t shkoje 1 dm500?
  Dreambox 500HD 319€

 5. #5

  Re: ku mund te gjej nje dekoder satelitor te mire dhe te lire?

  Quote Originally Posted by andiii_7 View Post
  sa mund t shkoje 1 dm500?
  dm500 diku tek 100 euro
  dm800HD diku tek 250 euro

 6. #6

  Re: ku mund te gjej nje dekoder satelitor te mire dhe te lire?

  po ku ka pika shitje ne tirane qe tregtojne dm 500s ose dm500s hd

 7. #7
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: ku mund te gjej nje dekoder satelitor te mire dhe te lire?

  Quote Originally Posted by andiss View Post
  po ku ka pika shitje ne tirane qe tregtojne dm 500s ose dm500s hd
  Pyet tek tregu elektrik. ke dhe tek casa italia nje tip cloni te dm500 tek nje dyqan wirkos ne kat te pare.

Similar Threads

 1. ku mund te gjej celsat e kanaleve te ndryshem
  By alfons01 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 20-05-2010, 12:28:30
 2. Ku mund te gjej DM 500S ne Tirane?
  By ergisi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 27-03-2010, 11:07:55
 3. Replies: 24
  Last Post: 29-08-2009, 20:10:17
 4. Replies: 11
  Last Post: 01-11-2008, 16:39:35
 5. Si mund ti gjej: diseq per qdo njerin Satelit
  By kati2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 05-04-2008, 23:14:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •