Digi TV Film: Program TV: 08-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 The Flintstones
09:01 All night long
10:31 Funny people
13:00 Couples retreat
15:01 The interpreter
17:32 The soloist
20:01 Land of the lost
22:01 Life
00:00 Funny people
02:30 Land of the lost
04:31 Couples retreat

Digi Film 2

06:01 Spy game
08:31 Schindlers list
12:01 The soloist
14:00 Land of the lost
16:01 All night long
17:30 Funny people
20:00 The Flintstones
22:01 Couples retreat
00:00 The soloist
02:00 The Flintstones
04:01 Life

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 11)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 21) (AP)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 9) (AP)
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 20) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 22) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 12)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 21) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
19:05
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 11)
20:05
21:00
21:05 XIII: Conspiratia
(fra.-can., 2008, f.s. de act.) (AP)
22:00
22:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
23:00
23:45 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
00:00
00:45 XIII: Conspiratia
(fra.-can., 2008, f.s. de act.) (AP)
00:55
01:00
02:00
02:30 CSI: New York - Criminalistii
sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
02:55
03:15 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
03:45
04:35
05:25
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
08:50 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
10:35 Barbatii nu pleaca
(sua, 1990, drama) (12)
12:25 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.) (AP)
14:25 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
16:10 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
17:45 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
19:30 Majoretele: Totul pentru victorie!
(sua, 2007, com.) (12)
21:00 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)
23:05 Fantomele trecutului
(sua, 1996, dr. razb., col., a-n)
00:55 Chattahoochee
(sua, 1990, drama) (15)
02:30 Psycho
(sua, 1960, thrill., a-n) (15)
04:20 La telefon
(engl., 1977, f. de scurt m.) (12)
04:40 Modernistii
(sua, 1988, drama) (12)

HBO

06:00 Gravidul
(sua, 1994, com.) (AP)
07:50 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
09:30 The Rocker
(sua, 2008, com.) (12)
11:10 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
12:35 Filme si vedete
13:05 In cautarea semnelor
Taramul intunericului
14:45 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.)
16:35 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
18:20 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
20:00 Batalia de la Stanca Rosie
(chi., 2008, dr. razb.) (15)
22:25 Gamer - Jocul supravietuirii
(sua, 2009, S.F.)
00:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 4) (15)
00:55 Vinyan
(fra.-belg.-engl., 2008, thrill.) (15)
02:30 Baietii pierduti: Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror)
04:05 Departe de campia in flacari
(sua-arg., 2008, drama)

National Geographic

06:00 Santier: Grand Canyon Skywalk
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
07:00 Huntsville: In fata mortii
(doc.)
08:00 Sobolanul genial
(f. doc.)
09:00 Arcul japonez
(doc.)
10:00 Scenarii: O lume fara petrol
(f. doc.)
11:00 Colonia din iad
(doc.)
12:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.)
13:00 Santier: Grand Canyon Skywalk
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
14:00 Arcul japonez
(f. doc.)
15:00 Scenarii: O lume fara petrol
(f. doc.)
16:00 Superliliecii
(f. doc.)
17:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
18:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.)
20:00 Santier: Barajul Hoover reinventat
(f. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
22:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.)
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
01:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
02:00 Santier: Barajul Hoover reinventat
(f. doc.)
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
04:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
05:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)

ProCinema

07:45 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., ep.8) (rel.) Sezon 2
08:15 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 8) (reluare)
08:45 Noi toti
(sua, 2003, s, ep.10) (AP) (reluare) Sezon IV
09:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., ep. 7) (AP) (rel.)
09:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., ep. 8) (AP) (rel.)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tazmania
(sua,1991, s.d.anim., ep.9) Sezonul II
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 9)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Smallville
(sua,2001,f.s.de act.,ep.3)(AP)(rel.) Sezon VI
15:30 Prietenii tai
(sua,1994,s.com.,ep.1) (AP) (rel.) Sezon III
16:00 Prietenii tai
(sua,1994,s.com.,ep.2) (AP) (rel.) Sezon III
16:30 Smallville
(sua,2001,f.s.de act.,ep.4) (AP) Sezonul VI
17:30 Noi toti
(sua, 2003, s, ep.11) (AP) Sezonul IV
18:00 Miss Perfectiune
(sua, 1987, f. de fam.) (AP)
19:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.9)(AP) Sezonul II
19:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.10)(AP) Sezonul II
20:00 Mafia pe tocuri
(sua, 2008, s. com., ep. 1) (12)
21:00 Prietenii tai
(sua,1994,s.com.,ep.3) (AP) Sezonul III
21:30 Prietenii tai
(sua,1994,s.com.,ep.4) (AP) Sezonul III
22:00 Filmul de 10: Cea mai buna aparare
(sua, 1984, act. com.) (15)
00:00 Stapanul Zodiacului
(fra.-belg.-elv., 2006,ep. 5) (15)
01:00 Primavara prieteniei
(sua, 1999, drama) (15)
03:00 Cea mai buna aparare
(sua, 1984, act. com.) (15) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)