Digi TV Film: Program TV: 09-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 The soloist
08:30 Spy game
11:00 Schindlers list
14:31 All night long
16:01 The Flintstones
18:01 Couples retreat
20:01 Funny people
22:31 The last temptation of Christ
01:31 Schindlers list
05:01 The soloist

Digi Film 2

06:00 The last temptation of Christ
09:01 Land of the lost
11:00 Couples retreat
13:01 Funny people
15:30 Spy game
18:00 Land of the lost
20:00 The interpreter
22:30 The soloist
00:31 Couples retreat
02:30 All night long
04:30 Funny people

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 12)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 22) (AP)
09:05
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 10)
10:05
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 21)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
13:00 Spitalul All Saints
(can.-sua, 2004, s, episodul 10)
14:05
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
15:05
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 13)
16:05
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
17:05
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
18:05
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 13) (AP)
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 10)
21:44 Zoom
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
22:42 Zoom
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
00:55
01:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 10)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
02:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
02:55
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
03:40
04:30
05:00 Promo
05:15

Cinemax

07:00 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
08:40 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
10:30 Majoretele: Totul pentru victorie!
(sua, 2007, com.) (12)
12:00 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
14:10 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
15:50 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
17:20 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
19:10 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
21:00 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
22:25 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.) (12)
00:00 Appaloosa
(sua, 2008, drama) (15)
01:55 Liniste mortala
(sua-fra., 2007, horror) (15)
03:25 Supersoldatul SS
(sua, 2006, horror) (18)
04:55 Sacalul
(sua-engl.-fra., 1997, actiune) (12

HBO

06:00 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.)
07:50 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
09:35 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.) (12)
11:10 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
12:50 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
14:50 Nu te pune cu Zohan
(sua, 2008, com.) (12)
16:40 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
18:10 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
20:00 Indoiala
(sua, 2008, dramă) (12)
21:40 Janosik
O poveste adevarata
00:05 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 5) (15)
00:55 Alb orbitor
(can.-braz.-jap., 2008, drama)
02:50 Alien vs. Predator - Requiem
(sua, 2007, actiune) (15)
04:30 Blood: Ultimul vampir
(hongk.-jap.-fra., 2009, horror)

National Geographic

06:00 Santier: Barajul Hoover reinventat
(f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
08:00 Superliliecii
(f. doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
10:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
11:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
12:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.)
13:00 Santier: Barajul Hoover reinventat
(f. doc.)
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
15:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
16:00 Invazia enotilor
17:00 Armata leilor
(doc.)
18:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.)
19:00 Temnita grea
20:00 Santier: Elicopter extrem
(f. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
21:00 Liniile din Nazca
(doc.)
22:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.)
00:00 Liniile din Nazca
(doc.)
01:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.)
02:00 Santier: Elicopter extrem
(f. doc.)
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
03:00 Liniile din Nazca
(doc.)
04:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.)
05:00 Temnita grea

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua,1991,s.d.anim., ep.9) (rel.) Sezonul II
07:45 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 9) (reluare)
08:15 Miss Perfectiune
(sua, 1987, f. de fam.) (AP) (reluare)
09:15 Smallville
(sua,2001,f.s.de act.,ep.4)(AP)(rel.) Sezon VI
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tazmania
(sua,1991, s. d. anim.,ep.10) Sezonul II
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment)
14:30 Prietenii tai
(sua,1994,s.com.,ep.3)(AP)(rel.) Sezon III
15:00 Prietenii tai
(sua,1994,s.com.,ep.4)(AP)(rel.) Sezon III
15:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., ep.5) Sezonul VI
16:30 Noi toti
(sua, 2003, s, ep.12) (AP) Sezonul IV
17:00 O femeie abandonata
(AP) Drama, Franta, 1992
19:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,epi.11)(AP) Sezon II
19:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,epi.12)(AP) Sezon II
20:00 CSI New York
(sua-can.,2004,s.politist,ep.1)(12) Sezon II
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 147) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 148) (AP)
22:00 Acasa printre cei curajosi
(sua, 2006, actiune) (15)
00:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 1) (AP)
01:15 Acasa printre cei curajosi
(sua, 2006, actiune) (15)
03:00 CSI New York
(sua-can.,2004,s.politist, ep.1)(12) (rel.)
03:45 Lumea PRO CINEMA
04:15 Apropo TV
(divertisment)