Digi TV Film: Program TV: 10-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Land of the lost
09:01 Couples retreat
11:00 Funny people
13:31 The interpreter
16:01 Life
18:00 The soloist
20:01 The last temptation of Christ
23:00 Land of the lost

Digi Film 2

07:00 Spy game
09:31 The last temptation of Christ
12:30 The soloist
14:31 Land of the lost
16:31 Schindlers list
20:01 Couples retreat
22:00 Funny people

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 13)
07:10
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
08:10
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 23) (AP)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 11)
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
12:05
13:00 Spitalul All Saints
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
13:05
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 12)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 13) (AP)
16:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 14)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 14)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 15) (AP)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 11)
21:45 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 12)
22:40 Zoom
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 12)
23:35
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
00:10
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 12)
01:05
01:10
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)
02:45 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
02:55
03:25
03:55
04:45
05:00 Promo
05:30

Cinemax

07:00 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
08:50 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
10:30 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
12:00 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
13:25 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
14:45 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
16:30 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
18:10 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
21:00 Rusinea
(spa., 2009, drama)
22:40 Gingerbread Man
(sua, 1998, thrill.) (12)
00:35 Flirt
(sua-ger.-jap., 1995, drama) (15)
02:00 Petrecerea uratelor
(sua, 1991, dr. romantic.) (12)
03:35 Ultima ispita a lui Iisus
(sua, 1988, drama) (18)

HBO

06:00 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
08:00 Constantin si Elena
(rom.-spa., 2008, f. doc.) (AP)
09:45 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
11:15 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
13:05 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
14:35 Kaiser Chiefs Live at Elland Road
16:05 Speed Racer
(sua, 2008, acţiune) (12)
18:20 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (12)
20:00 Tyson
Documentar, SUA, 2008
21:30 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
23:00 Marti
(engl., 2008, thrill.) (15)
00:25 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 6) (15)
01:15 Drum interzis 2: Fundatura
(sua-can., 2007, thrill.)
02:50 Otis
(sua, 2008, thrill.) (15)
04:25 Killshot - Tinte sigure
(sua, 2007, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Santier: Elicopter extrem
(f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
07:00 Robotii de pe Marte
(f. doc.)
08:00 Invazia enotilor
09:00 Liniile din Nazca
(doc.)
10:00 Generali in razboi
(f. doc.)
11:00 Armata leilor
(doc.)
12:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.)
13:00 Santier: Elicopter extrem
(f. doc.)
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
14:00 Liniile din Nazca
(doc.)
15:00 Generali in razboi
(f. doc.)
16:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
17:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
18:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
19:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
20:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
21:00 Pradatori preistorici
(f. doc.)
22:00 La pescuit
(f. s. doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.)
00:00 Pradatori preistorici
(f. doc.)
01:00 La pescuit
(f. s. doc.)
02:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
03:00 Pradatori preistorici
(f. doc.)
04:00 La pescuit
(f. s. doc.)
05:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua,1991,s.d.anim.,ep.10)(rel.) Sezonul II
07:45 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 10) (reluare)
08:15 O femeie abandonata
(AP) (reluare) Drama, Franta, 1992
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tazmania
(sua,1991,s.d.anim.,ep.11) Sezonul II
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.11)(AP)(rel.) Sezonul II
15:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.12)(AP)(rel.) Sezonul II
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep.147) (AP) (rel.)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep.148) (AP) (rel.)
16:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 13) (AP) Sezonul IV
17:00 Zile si nopti
(fra.-gre., 2005, fantasy)(AP) Prima parte
19:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.13)(AP) Sezonul II
19:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.14)(AP) Sezonul II
20:00 CSI New York
(sua-can.,2004,s.politist,ep.2)(AP) Sezon II
21:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 149) (AP)
21:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 150) (AP)
22:00 Ultimul martor
(can., 1999, thrill.) (15)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 2) (AP)
01:00 Ultimul martor
(can., 1999, thrill.) (15) (reluare)
02:45 CSI New York
(sua-can.,2004,s.politist,ep.2) (12) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:00 Apropo TV
(divertisment)