Digi TV Film: Program TV: 11-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Funny people
10:00 Life
12:01 Land of the lost
14:01 Couples retreat
16:01 All night long
17:31 Spy game
20:00 Funny people
22:30 The soloist
00:30 The last temptation of Christ
03:30 Spy game

Digi Film 2

06:31 The last temptation of Christ
09:30 Schindlers list
13:00 Funny people
15:31 The soloist
17:31 The interpreter
20:01 Land of the lost
22:00 Couples retreat
00:01 All night long
01:30 The interpreter
04:02 Funny people

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 14)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 24) (AP)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 12)
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 25) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 14)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 15) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 1)
17:00 Schimbul trei
(sua, 2005, s. reality show, episodul 1)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 3) (AP)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 17) (AP)
21:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 3)
21:43 Zoom
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 11) (AP)
22:44 Zoom
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 4)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
00:55
01:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 3)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 11) (AP)
02:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 4)
02:55
03:35 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
03:45
04:35
05:20

Cinemax

06:15 Elvis Mitchell
Interviuri - John Leguizamo (12)
07:00 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune)
09:55 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
11:40 Cafeneaua vedetelor
Toronto - prima parte
12:05 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
13:50 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
15:30 Cafeneaua vedetelor
Toronto - a doua parte
15:55 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
17:25 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama)
19:25 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
21:00 Caravaggio
(engl., 1986, drama) (15)
22:35 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
00:20 Blestemul
(engl., 2009, horror) (18)
01:45 Incredere tradata
(sua, 1990, com.) (12)
03:30 In prima linie
(sua, 1983, drama) (15)
05:35 Gothic
(engl., 1986, horror) (15)

HBO

06:00 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
07:30 Kaiser Chiefs Live at Elland Road
09:00 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
11:15 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (12)
12:50 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.)
14:25 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
16:15 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
17:50 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Intamplarea
(ind.-sua, 2008, drama) (15)
21:30 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 2) (15)
22:00 Spartacus: Nisip insangerat
Legende
23:00 Spartacus: Nisip insangerat
Pedeapsa
23:50 Amuzament
(sua, 2009, horror) (18)
01:15 Mafia din Staten Island
(fra.-sua, 2009, polit.) (15)
02:50 Centura rosie
(sua, 2008, actiune) (15)
04:25 Experiment diabolic
(sua, 2009, drama) (15)

National Geographic

06:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
07:00 Arma perfecta
(s. doc.)
08:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
09:00 Pradatori preistorici
(f. doc.)
10:00 La pescuit
(f. s. doc.)
11:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
12:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.)
13:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
14:00 Pradatori preistorici
(f. doc.)
15:00 La pescuit
(f. s. doc.)
16:00 Homarul urias!
(doc.)
17:00 Armata delfinilor
(doc.)
18:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.)
19:00 Cutremur in China
(f. doc.)
20:00 Santier: Cel mai lung pod
(f. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.)
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:30 Engime celebre
(f. s. doc.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
05:00 Cutremur in China
(f. doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua,1991,s.d.anim.,ep.11)(rel.) Sezon II
07:45 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 11) (reluare)
08:15 Zile si nopti
(fra.-gre., 2005, fantasy) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Tazmania
(sua,1991,s.d.anim.,ep.12) Sezonul II
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 12)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.13)(AP)(rel.) Sezon II
14:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.14)(AP)(rel.) Sezon II
15:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep. 149) (AP) (rel.)
15:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep. 150) (AP) (rel.)
16:15 Noi toti
(sua, 2003, s, ep. 14) (AP) Sezon IV
16:45 Un cuplu ciudat
(sua, 1968, com.) (AP)
19:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.15)(AP) Sezon II
19:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.16)(AP) Sezon II
20:00 Looney Tunes: Noi aventuri
(sua-ger., 2003, avent.) (AP)
22:00 Rocco si fratii sai
(fra.-it., 1960, drama, a-n) (15)
01:30 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 4) (12)
02:15 Rocco si fratii sai
(fra.-it., 1960, drama, a-n) (15) (reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)