Digi TV Film: Program TV: 12-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:01 Couples retreat
08:00 Land of the lost
10:00 The Flintstones
12:01 The soloist
14:01 Funny people
16:31 Schindlers list
20:01 Couples retreat
22:00 Land of the lost
00:01 Schindlers list
03:31 The last temptation of Christ

Digi Film 2

06:30 The soloist
08:30 The last temptation of Christ
11:32 Couples retreat
13:31 Land of the lost
15:31 Spy game
18:00 Life
20:01 The soloist
22:01 Funny people
00:31 The Flintstones
02:32 Couples retreat
04:31 Land of the lost

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 41) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 3)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 17)
13:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 18)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 42) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 2) (AP)
16:00
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12) (12)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 8)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
19:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 2)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 8)
21:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 21) (12)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 9)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 11)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
01:00 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 12) (16)
01:35
02:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de acţ., episodul 2)
02:45 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 8)
03:05
03:50
04:35
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.) (AP)
09:00 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
11:10 Elvis Mitchell
Interviuri - Richard Gere (12)
11:40 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (15)
13:30 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
15:15 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
17:10 Barbatii nu pleaca
(sua, 1990, drama) (12)
19:00 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.) (AP)
21:00 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
22:20 Invazia jefuitorilor de trupuri
(sua, 1978, thrill.) (15)
00:15 Animal House
(sua, 1978, com.) (15)
02:05 Sambata noaptea, duminica dimineata
(engl., 1960, drama, a-n) (AP)
03:35 Ma cheama Bruce
(sua, 2007, comedie-horror) (15)
05:00 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)

HBO

06:00 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.) (12)
07:35 Fiul lui Rambow
(fra.-engl.-ger., 2007, com.)
09:10 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
10:30 Gravidul
(sua, 1994, com.) (AP)
12:20 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
14:20 Cronicile din Narnia
Printul Caspian
16:45 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.) (12)
18:20 Kit Kittredge
O fetita americana
20:00 United States of Tara
O familie scrantita
20:30 United States of Tara
Diorama exploziva
21:00 Un tata responsabil
( aus.-engl., 2009, drama) (12)
22:45 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
00:35 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.) (15)
02:15 Vinyan
(fra.-belg.-engl., 2008, thrill.) (15)
03:50 Copil la bord
(sua, 2009, com.) (15)
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Santier: Cel mai lung pod
(f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.)
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
08:00 Puterea jocului
(doc.)
09:00 Inginerul castor
(doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Reparatii de top
(s. doc.)
12:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
14:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
15:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
16:00 Piratii din Somalia
(f. doc.)
17:00 Camile, palate si femei
(s. doc.)
18:00 Camile, palate si femei
(s. doc.)
19:00 Camile, palate si femei
(s. doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
21:00 Mafia
(f. s. doc.)
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
23:00 Stiinta luptei: Superpolitisti
(f. doc.)
00:00 Tabu
(f. s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 Mafia
(f. s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
04:00 Stiinta luptei: Superpolitisti
(f. doc.)
05:00 Tabu
(f. s. doc.)

ProCinema

Pro Motor
(2007, emis. sport) (rel.) Emisiune auto
07:45 Tazmania
(sua,1991,s.d.anim.,ep.12)(rel.) Sezon II
08:15 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 12) (reluare)
08:45 Descopera Romania
(2004)
09:15 Looney Tunes: Noi aventuri
(sua-ger., 2003, avent.) (AP) (reluare)
11:15 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl.,2006,s.com.,ep.15)(AP)(rel.) Sezon II
11:45 Aceeasi Christine, alte aventuri
engl.,2006,s.com.,ep.16)(AP)(rel.) Sezon II
12:15 Entertainment News
(episodul 32) (AP) Sezonul IV
13:15 Un cuplu ciudat
(sua, 1968, com.) (AP) (reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 23) Sezonul III
16:00 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., episodul 2) (AP)
17:00 Triunghiul mortii
(rom., 1999, drama) (AP) Prima parte
18:45 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 12) (AP)
19:45 Ingerul pazitor
(sua, 1998, dr. romantic.) (AP)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
Film: Pepe si Fifi (rom., 1994, drama) (15)
00:30 Vise si cosmaruri
( aus.-sua, 2006, s, episodul 4) (15)
01:30 Emisiune: CineTePrinde
Film: Pepe si Fifi (rom.,1994,drama)(15)(rel.)
03:30 Lumea PRO CINEMA