Digi TV Film: Program TV: 13-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 The interpreter
09:00 Couples retreat
11:00 Funny people
13:30 The Flintstones
15:30 Land of the lost
17:31 Funny people
20:01 All night long
21:30 Spy game
00:00 Couples retreat
02:00 Land of the lost
04:00 The Flintstones

Digi Film 2

06:31 Funny people
09:00 All night long
10:30 Land of the lost
12:30 The last temptation of Christ
15:30 The interpreter
18:00 Couples retreat
20:01 Life
22:00 Schindlers list
01:30 Funny people
04:01 Life

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
08:00 Spitalul All Saints
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 4)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 19)
13:00
13:45 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13) (12)
14:00
14:15 Spitalul All Saints
(sua, 2001, s, episodul 13) (12)
15:00
15:15 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 11) (AP)
16:00
16:10 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 8)
17:00
17:10 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 9)
18:00
18:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
19:00
19:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
20:00
20:10 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 10)
21:00
21:10 Ingerii lui Charlie: In goana mare
(sua, 2003, act. com.) (12)
22:00
23:00
23:15 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 12)
00:15 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
00:45 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
01:00
01:15 Ingerii lui Charlie: In goana mare
(sua, 2003, act. com.) (12)
02:00
02:55
03:13
03:14
03:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 11) (AP)
03:45
04:30
04:59
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
08:40 Sambata noaptea, duminica dimineata
(engl., 1960, drama, a-n) (AP)
10:10 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.) (12)
10:30 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
12:20 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
14:00 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.)
15:30 Un gradinar face cariera
(sua, 1979, com.) (12)
17:35 Balada lui Lucy Whipple
(sua, 2001, f. avent.fam.) (12)
19:05 Va declar sot si... sotie?
(sua, 2007, com.) (12)
21:00 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
22:40 La revedere, Sally!
(sua, 2009, f. de scurt m.) (15)
23:00 Salvador
(sua, 1986, dr. răzb.) (18)
01:00 Mizerie si intelepciune
(engl., 2008, com.) (15)
02:25 Ultima imbratisare
(sua, 1979, thrill.) (18)
04:05 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)

HBO

06:00 Profu de engleza
(sua, 1994, com.) (12)
08:05 Scooby Doo - Misterul incepe
(sua-can., 2009, com.)
09:25 In cautarea semnelor
Taramul intunericului
11:00 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)
12:45 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
14:25 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
16:05 Votul decisiv
(sua, 2008, com.) (12)
18:05 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
20:00 Watchmen
(engl.-sua-can., 2009, actiune) (15)
22:40 Spartacus: Nisip insangerat
Legende
23:35 Spartacus: Nisip insangerat
Pedeapsa
00:25 Che - Prima parte
(fra.-spa.-sua, 2008, drama) (15)
02:30 Max Payne
(sua, 2008, actiune) (15)
04:10 Asteptandu-l pe Guffman
(sua, 1996, com.) (AP)
05:30 Renovare
(ger.-rom., 2009, drama) (AP)

National Geographic

06:00 Camile, palate si femei
(s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Pradatori preistorici
(f. doc.)
09:00 La pescuit
(f. s. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Reparatii de top
(s. doc.)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
14:00 Focile din Skeleton
(f. doc.)
15:00 Nascut salbatic
(doc.)
16:00 Planete ciudate
(doc.)
17:00 Monstri cosmici
(doc.)
18:00 Robotii de pe Marte
(f. doc.)
19:00 Viata de pe Marte
(doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
21:00 Camp Leatherneck:
Provincia Helmand
22:00 Camera de garda
Afganistan (doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
00:00 Camp Leatherneck:
Provincia Helmand
01:00 Camera de garda
Afganistan (doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 Camp Leatherneck:Provincia Helmand
05:00 Camera de garda
Afganistan (doc.)

ProCinema

07:00 Entertainment News
(episodul 32) (reluare) Sezonul IV
08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 23) (rel.) Sezonul III
08:30 Batman
(sua, 2004, s. anim.,ep. 3) Sezonul III
09:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (rel.) Emisiune auto
09:45 Pretul celebritatii
Episodul 24
10:15 Zoom in 10
(divertisment)
10:30 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., ep. 2) (AP) (rel.)
11:30 Triunghiul mortii
(rom., 1999, drama) (AP) (rel.) Prima parte
13:15 Ingerul pazitor
(sua, 1998, dr. romantic.) (AP) (reluare)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., episodul 3) (AP)
17:00 Peripetii de milioane
(sua, 2006, com.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, Ultimul episod)(AP)
20:00 B.D. la munte si la mare
(rom., 1971, com.) (AP)
22:15 Operatiunea Delta Force
(sua, 1986, actiune) (15)
01:00 Blade
(sua, 2006, s, episodul 10) (15)
02:00 Minti criminale
(sua-can.,2005,s.politist,ep.19)(15) Sezon III
02:45 Operatiunea Delta Force
(sua, 1986, actiune) (15) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV
(divertisment)