Digi TV Film: Program TV: 14-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:01 Spy game
08:31 Funny people
11:01 The interpreter
13:32 Life
15:30 All night long
17:01 The last temptation of Christ
20:00 Land of the lost
22:01 Couples retreat

Digi Film 2

06:01 Schindlers list
09:31 Couples retreat
11:30 Land of the lost
13:30 Spy game
16:00 Funny people
18:31 All night long
20:01 The Flintstones
22:00 The interpreter

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 1)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
08:55
08:59
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 25) (AP)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 13) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 3) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 26) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 17)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 2)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18)
19:05
19:59
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19)
20:05
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 10)
21:41 Zoom
22:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 22) (12)
22:44 Zoom
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
00:55
00:59
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 10)
02:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 22) (12)
02:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
02:55
03:35 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
03:45
04:35
04:59
05:00 Promo
05:25

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Un gradinar face cariera
(sua, 1979, com.) (12)
09:15 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
10:55 Elvis Mitchell
Interviuri - John Leguizamo (12)
11:25 Balada lui Lucy Whipple
(sua, 2001, f. avent.fam.) (12)
12:55 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
14:25 Traieste-ti viata
(sua, 1998, f. rom.) (15)
16:05 Elvis Mitchell
Interviuri - Joan Allen (12)
16:35 Majoretele: Totul pentru victorie!
(sua, 2007, com.) (12)
18:05 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
19:35 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
21:00 Mai presus decat gloria
(sua, 1980, dr. razb.) (12)
22:50 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
00:45 Razbunare fara limite
(sua, 2007, polit.) (12)
02:25 Mireasa hotomana
(can.-engl., 2007, drama) (15)
03:55 Aventurile lui Power
(sua, 2008, com. muz.) (12)
05:35 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama) (12)

HBO

06:00 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
07:40 Filme si vedete
08:05 Votul decisiv
(sua, 2008, com.) (12)
10:00 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
11:50 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
13:15 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
14:30 Indiana Jones si templul mortii
(sua, 1984, avent.) (12)
16:25 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
18:10 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Ametit de dragoste
(sua, 2002, com. rom.) (12)
21:35 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 7)
22:00 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 8)
22:30 Killshot - Tinte sigure
(sua, 2007, actiune) (15)
00:05 Pineapple Express
(sua, 2008, com.) (12)
01:55 Prin baruri
(can., 2008, com.) (12)
03:40 Janosik: O poveste adevarata
(pol.-slova.-ceh., 2009, drama) (12)

National Geographic

06:00 Robotii de pe Marte
(f. doc.)
07:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Alhambra
08:00 Holmarul urias
(doc.)
09:00 Camp Leatherneck:Provincia Helmand
10:00 Fotografii memorabile
Teatre de razboi (f. doc.)
11:00 Armata delfinilor
(doc.)
12:00 Secretele istoriei
(s. doc.) - Howard Hughes
13:00 Santier
Cel mai lung pod (f. doc.)
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Ioana dArc
14:00 Camp Leatherneck:Provincia Helmand
15:00 Fotografii memorabile
Teatre de razboi (f. doc.)
16:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
17:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
18:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Rin
19:00 Arma perfecta
(s. doc.) - Foc
20:00 Santier:Autobahn
(f. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
21:00 Stiinta luptei: Secrete
22:00 Scenarii:Suprapopulare
(doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
00:00 Stiinta luptei: Secrete
01:00 Scenarii:Suprapopulare
(doc.)
02:00 Santier:Autobahn
(f. doc.)
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
03:00 Stiinta luptei: Secrete
04:00 Scenarii:Suprapopulare
(doc.)
05:00 Arma perfecta
(s. doc.) - Foc

ProCinema

08:00 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 3) (reluare)
08:30 Peripetii de milioane
(sua, 2006, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 13)
11:00 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 13)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., episodul 3)
15:15 B.D. la munte si la mare
(rom., 1971, com.)
17:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 6)
18:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 15)
19:00 Serii fara limite
Aceeasi Christine, alte aventuri
19:30 Serii fara limite
Aceeasi Christine, alte aventuri
20:00 Serii fara limite
Mafia pe tocuri
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Disparut in misiune
(sua, 1984, actiune) (15)
00:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 3)
01:15 Profesor de seductie
(sua, 2002, com.) (15)
03:00 Disparut in misiune
(sua, 1984, actiune) (15)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV