Digi TV Film: Program TV: 15-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Life
08:01 Spy game
10:30 Land of the lost
12:30 Couples retreat
14:32 The last temptation of Christ
17:31 The interpreter
20:01 Funny people
22:30 All night long
00:00 The Flintstones
02:01 Couples retreat
04:00 Land of the lost

Digi Film 2

07:31 The Flintstones
09:30 Funny people
12:00 Schindlers list
15:30 Life
17:31 Spy game
20:01 Couples retreat
22:00 Land of the lost
00:00 The interpreter
02:30 Funny people
05:00 The last temptation of Christ

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 2)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
08:55
08:59
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 26) (AP)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 14)
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4) (AP)
11:55
11:59
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 27)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18)
14:05
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19)
15:05
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 3)
16:05
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
17:05
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5)
18:05
18:55
18:59
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1)
21:00 Ziua cartitei
(sua, 1993, com.) (12)
22:00
22:59
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
00:55
01:00 Ziua cartitei
(sua, 1993, com.) (12)
02:00
02:55
03:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6)
03:45 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
04:35
05:25
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
08:45 Traieste-ti viata
(sua, 1998, f. rom.) (15)
10:25 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
12:45 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
14:15 Mai presus decat gloria
(sua, 1980, dr. razb.) (12)
16:05 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
17:50 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
19:35 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama) (12)
21:00 In orice clipa
(ger., 2008, drama) (15)
22:40 La telefon
(engl., 1977, f. de scurt m.) (12)
23:00 Ultima femeie
(fra.-it., 1976, drama) (18)
00:50 Motelul groazei 2
(sua, 2009, thrill.) (15)
02:15 Vivere
ger.-hol., 2007, dr. romantic.) (12)
03:50 Politistul
(fra., 2008, f. de scurt m.) (AP)
04:05 Ultima ispita a lui Iisus
(sua, 1988, drama) (18)

HBO

06:00 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
07:20 Indiana Jones si templul mortii
(sua, 1984, avent.) (12)
09:15 Nunta lui Oli
(rom., 2009, f. de scurt m.) (AP)
09:35 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
11:20 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
12:35 Pe platourile de filmare
13:05 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
14:40 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
16:05 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
18:00 21
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 Totul despre sex: Filmul
(sua, 2008, com. rom.) (15)
22:25 Frati vitregi
(sua, 2008, com.) (15)
00:05 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 7) (15)
00:55 Alien
(engl.-sua, 1979, S.F.)
02:50 Stapanii strazilor
(sua, 2008, thrill.) (15)
04:35 Marti
(engl., 2008, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Santier:Autobahn
(f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
07:00 Temnita grea
08:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
09:00 Culise
(s. doc.) - Sumo: Marea confruntare
10:00 Scenarii
Suprapopulare (doc.)
11:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
12:00 Secretele istoriei
(s. doc.) - Experimente CIA
13:00 Santier:Autobahn
(f. doc.)
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
14:00 Culise
(s. doc.) - Sumo: Marea confruntare
15:00 Scenarii
Suprapopulare (doc.)
16:00 Prinsi in fapt II
(f. doc.)
17:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
18:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Nil
19:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Marea Piramida
20:00 Santier: Eurotunel
(f. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Jack Spintecatorul
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Statia de la Polul Sud
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Teleschi
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Vindecari miraculoase
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Statia de la Polul Sud
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Teleschi
02:00 Santier: Eurotunel
(f. doc.)
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Jack Spintecatorul
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Statia de la Polul Sud
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Teleschi
05:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Marea Piramida

ProCinema

07:45 Baiatul veverita
(sua, 2006, s. anim., episodul 13)
08:15 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 6)
09:15 Aceeasi Christine
Aceeasi Christine, alte aventuri
09:45 Aceeasi Christine
Aceeasi Christine, alte aventuri
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 1)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 1)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 5)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 6)
15:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 7)
16:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 16)
17:00 Dincolo de aparente
(sua, 1998, f. rom.) (AP)
19:00 Serii fara limite
Aceeasi Christine, alte aventuri
19:30 Serii fara limite
Aceeasi Christine, alte aventuri
20:00 Mafia pe tocuri
(sua, 2008, s. com., episodul 3)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 7)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 8)
22:00 Filmul de 10: Un barbat multiplicat
(sua, 1996, com.) (15)
00:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 4)
01:30 Ultimele patru cantece
(spa.-engl., 2007, com.) (15)
03:15 Un barbat multiplicat
(sua, 1996, com.) (15) (reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV