Digi TV Film: Program TV: 16-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 All night long
07:31 Schindlers list
11:00 Funny people
13:31 The interpreter
16:01 Couples retreat
18:01 Land of the lost
20:01 The last temptation of Christ
23:01 Life
01:02 Land of the lost
03:00 Couples retreat
05:01 Funny people

Digi Film 2

08:00 Couples retreat
10:01 Land of the lost
12:00 Spy game
14:30 The Flintstones
16:31 Schindlers list
20:01 All night long
21:31 Funny people
00:01 Spy game
02:30 All night long
04:00 Schindlers list

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 3)
07:05
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
08:05
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 27) (AP)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 15)
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 28)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 4)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 6)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 3)
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 11)
21:44 Zoom
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
22:45 Zoom
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 7)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
00:55
01:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 11)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
02:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 7)
02:55
03:35 Rapirea
(sua, 2006, s. politist) (12)
03:40
04:30
05:00 Promo
05:15

Cinemax

07:00 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
08:45 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
10:30 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.)
12:00 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
13:40 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.) (AP)
15:40 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
17:35 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
19:05 Appaloosa
(sua, 2008, drama) (15)
21:00 Mandrie si glorie
(sua, 2008, polit.) (15)
23:05 Rosewood
(sua, 1997, drama) (18)
01:25 Fantomele trecutului
(sua, 1996, dr. razb., col., a-n) (15)
03:20 Harrison Montgomery
(sua, 2008, drama) (15)
04:55 Anatomie
(ger., 2000, thrill.) (15)

HBO

06:00 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
07:35 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
09:05 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
11:00 21
(sua, 2008, drama) (12)
13:00 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
15:00 O iubire fara sfarsit
(sua, 1998, drama) (12)
16:50 Fiul lui Rambow
(fra.-engl.-ger., 2007, com.) (AP)
18:25 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
20:00 Watchmen
(engl.-sua-can., 2009, actiune) (15)
22:40 Mafia din Staten Island
(fra.-sua, 2009, polit.) (15)
00:20 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 8) (15)
01:15 Departe de campia in flacari
(sua-arg., 2008, drama) (15)
03:00 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
04:35 Amuzament
(sua, 2009, horror) (18)

National Geographic

06:00 Santier: Eurotunel
(f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Jack Spintecatorul
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
08:00 Prinsi in fapt II
(f. doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Statia de la Polul Sud
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Teleschi
11:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
12:00 Secretele istoriei
(s. doc.) - Cazul Unabomber
13:00 Santier: Eurotunel
(f. doc.)
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Jack Spintecatorul
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Statia de la Polul Sud
15:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Teleschi
16:00 Legendele unei lumi de gheata
(doc.)
17:00 Focile din Skeleton
(f. doc.)
18:00 Mecanicii planetei
(f. s. doc.) - Eco-sandwich
19:00 Nazistii:Misterul gemenilor
(f. doc.)
20:00 Santier:Podul Golden Gate
(f. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Printii din turn
21:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
22:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - In numele dragostei
00:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
01:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
02:00 Santier:Podul Golden Gate
(f. doc.)
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Printii din turn
03:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
04:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
05:00 Nazistii:Misterul gemenilor
(f. doc.)

ProCinema

07:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 1)
08:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 1
08:30 Dincolo de aparente
(sua, 1998, f. rom.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 2)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:05 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 7)
14:45 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 8)
15:15 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 8)
16:15 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 17)
16:45 Vantul prin salcii
(engl.-can.-rom., 2006, avent.)
19:00 Serii fara limite
Aceeasi Christine, alte aventuri
19:30 Serii fara limite
Aceeasi Christine, alte aventuri
20:00 Serii fara limite: CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 151)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 152)
22:00 Filmul de 10: Viata din umbra
(sua, 1999, actiune) (15)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 5)
01:00 Viata din umbra
(sua, 1999, actiune) (15)
02:45 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Apropo TV