Digi TV Film: Program TV: 18-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Couples retreat
08:02 The interpreter
10:31 Funny people
13:00 The Flintstones
15:00 Life
17:01 The last temptation of Christ
20:01 Couples retreat
22:00 Land of the lost
00:00 Spy game
02:31 The interpreter
05:01 Life

Digi Film 2

06:01 Spy game
08:30 All night long
10:00 Schindlers list
13:30 Couples retreat
15:31 Land of the lost
17:30 The interpreter
20:00 The Flintstones
22:00 Funny people
00:30 All night long
02:01 Couples retreat
04:00 The last temptation of Christ

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 5)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 29)
10:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 17)
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 7)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
12:05
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 30) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 4)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 6)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
17:05
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 8)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7)
21:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 4)
21:42 Zoom
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 12)
22:44 Zoom
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 9)
00:00 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 1) (12)
00:55
01:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 4)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 12)
02:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 9)
02:55
03:35 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 1)
03:45
04:35
05:20

Cinemax

07:00 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
08:20 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
10:05 Barbatii nu pleaca
(sua, 1990, drama) (12)
11:55 Elvis Mitchell
Interviuri - Joan Allen (12)
12:25 Mai presus decat gloria
(sua, 1980, dr. razb.) (12)
14:15 Sambata noaptea
Sambata noaptea, duminica dimineata
15:45 Elvis Mitchell
Interviuri - Laurence Fishburne
16:15 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
17:45 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
19:05 Barbatii nu pleaca
(sua, 1990, drama) (12)
21:00 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.) (12)
22:50 Sacalul
(sua-engl.-fra., 1997, actiune) (12)
00:50 Ultimul film horror
(engl., 2003, horror) (18)
02:10 Nascut pe 4 iulie
(sua, 1989, dr. razb.) (15)
04:30 Povestea unei fete
( aus., 1984, f. de scurt m.) (15)
05:00 Liniste mortala
(sua-fra., 2007, horror) (15)

HBO

06:00 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)
07:50 Vulcanul
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
09:30 Ca$h
(fra., 2008, com.) (12)
11:10 The Rocker
(sua, 2008, com.) (12)
12:50 Filme si vedete
13:20 Un tren numit Darjeeling
(sua, 2007, avent.) (12)
14:50 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
16:20 Cei patru fantastici
Ascensiunea lui Silver Surfer
17:50 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
22:05 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 5) (18)
23:00 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 6) (18)
00:00 Pandorum
(sua-ger., 2009, horror) (18)
01:45 Gamer - Jocul supravietuirii
(sua, 2009, S.F.)
03:20 Hank si Mike
(can.-sua, 2008, com.) (15)
04:45 Sunt un animal!
(sua, 2007, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Santier:Cel mai mare baraj
(f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Leonardo Da Vinci
07:00 Arma perfecta
(s. doc.) - Foc
08:00 Omul-lup
(f. doc.)
09:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Arctodus
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
11:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sasha
12:00 Romanovii:Cei ce lipsesc
(doc.)
13:00 Santier:Cel mai mare baraj
(f. doc.)
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Leonardo Da Vinci
14:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Arctodus
15:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
16:00 Musca-ma
(s. doc.) - Vietnam
17:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Crocodilul
18:00 Mecanicii planetei
(f. s. doc.) - Vaca-putere
19:00 Riposta naturii
(s. doc.) - Cutremure
20:00 Santier:Aeroportul Kansai
(f. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Omul cu masca de fier
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chipper Premiera
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sa curga sange!
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chipper
02:00 Santier:Aeroportul Kansai
(f. doc.)
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Omul cu masca de fier
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chipper
05:00 Riposta naturii
(s. doc.) - Cutremure

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 3)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 3)
08:15 Zile si nopti
(fra.-gre., 2005, fantasy) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 4)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 4)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
14:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 1) (AP)
15:00 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 2) (AP)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 153)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 154)
16:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 19)
17:00 Sangele apa nu se face
(sua, 2005, dramă) (AP)
19:00 Serii fara limite: Ora vesela
(2006, s. com., episodul 3)
19:30 Serii fara limite: Ora vesela
(2006, s. com., episodul 4) (AP)
20:00 Testoasele Ninja
(sua, 2007, f. doc.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Vacanta placuta!
(engl.-can., 2006, s. thrill.) (15)
23:30 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 5) (15)
00:30 Disparitie misterioasa
(sua, 2002, drama) (15)
02:00 Vacanta placuta!
(engl.-can., 2006, s. thrill.) (15)
03:30 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 5) (15)
04:15 Lumea PRO CINEMA