Digi TV Film: Program TV: 19-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Funny people
09:30 The Flintstones
11:30 Couples retreat
13:30 Land of the lost
15:30 The last temptation of Christ
18:30 All night long
20:00 Funny people
22:30 Schindlers list
02:00 Land of the lost
04:01 Couples retreat

Digi Film 2

07:00 Land of the lost
09:00 Spy game
11:30 Life
13:30 Funny people
16:00 The Flintstones
18:01 Couples retreat
20:00 Land of the lost
22:01 The interpreter
00:31 Life
02:30 Funny people
05:00 Spy game

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 43)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 5)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 20)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 1)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 2) (AP)
14:30
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 3) (AP)
15:05
16:00
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14) (12)
17:00 The Amazing Race
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 10)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22)
19:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 3)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 9)
21:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 22) (12)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 10)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 12)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22)
01:00 Frica
(sua-can., 2008, s, episodul 13)
01:35
01:55 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 3)
02:10
02:40 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 9)
03:05
04:00
04:45
05:00 Promo

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
09:00
10:25 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
12:15 Inimile barbatilor
(fra., 2007, com. rom.) (12)
14:05 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
15:50 Incertitudine
(sua, 2009, drama) (15)
17:20 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
19:00 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
21:00 Gigantic
(sua, 2008, com. rom.) (15)
22:40 Psycho
(sua, 1960, thrill., a-n) (15)
00:30 Pistolarii
(dan., 2007, act. com.) (15)
02:05 Jocul
(sua, 1997, thrill.) (15)
04:10 Firul rupt
(engl., 2007, thrill.) (15)
05:30 Jucaria
(sua, 1988, horror) (15)

HBO

06:00 Mariaj de Vegas
(sua, 2008, com. rom.) (12)
07:40 Furtuna de foc
(sua, 2008, drama) (12)
09:40 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
11:40 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
13:25 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
14:55 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
16:45 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
18:20 Mariaj de Vegas
(sua, 2008, com. rom.) (12)
20:00 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 9)
20:30 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., episodul 10)
21:00 Inselatoria
(sua, 2008, drama) (15)
22:45 Fotografii bantuite
(sua, 2008, horror) (15)
00:15 Ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.) (12)
02:30 Frati vitregi
(sua, 2008, com.) (15)
04:10 Drum interzis 2: Fundatura
(sua-can., 2007, thrill.)

National Geographic

06:00 Santier:Aeroportul Kansai
(f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Omul cu masca de fier
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Statia de la Polul Sud
08:00 Orca:Scoala de vanatoare
(doc.)
09:00 Rechini de Alaska
(doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Georgia de Sud
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Interventii la adancime
12:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Muntele de gunoi
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Vezuviu
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
15:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
16:00 Real?
(s. doc.) - Atlantida
17:00 O alta Atlantida
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alaska de demult
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
21:00 Mafia
(f. s. doc.) - Marea tradare
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
23:00 Stiinta luptei: Secrete
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sa curga sange!
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
02:00 Mafia
(f. s. doc.) - Marea tradare
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
04:00 Stiinta luptei: Secrete
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sa curga sange!

ProCinema

07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 4)
08:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 4)
09:15 Descopera Romania
(2004)
09:45 Testoasele Ninja
(sua, 2007, f. doc.) (AP)
11:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 3) (AP)
12:00 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 4) (AP)
12:30 Entertainment News
(episodul 33) (AP)
13:30 Sangele apa nu se face
(sua, 2005, drama) (AP)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 24)
16:00 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., episodul 4)
17:00 Triunghiul mortii
(rom., 1999, drama) (AP)
19:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama) (AP)
20:00 Invazia rosie
(sua, 1984, actiune) (AP)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
Film: Pedeapsa capitala
00:15 Vise si cosmaruri
Povestile lui Stephen King
01:15 Emisiune: CineTePrinde
Film: Pedeapsa capitala
03:00 Lumea PRO CINEMA