Results 1 to 7 of 7

Thread: Metabox Help Strt

 1. #1
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Metabox Help Strt

  A Mund Te Me Ndihmoj Dikush. Me Duket Se Vura Gabim Software Ne Metabox 3 Dhe Me Tregon Kete Messazh Strt .por Te Gjitha Firmware I Download Por Kur Ben Me E Hap Tregon Strt.a Mund Te Me Tregoj Dikush Si Mun Te Veproj.falimenderit.tamo

 2. #2
  Junior Member
  Join Date
  18-04-2005
  Posts
  13
  Uploads
  1

  Re: Metabox Help Strt

  Quote Originally Posted by tamo
  A Mund Te Me Ndihmoj Dikush. Me Duket Se Vura Gabim Software Ne Metabox 3 Dhe Me Tregon Kete Messazh Strt .por Te Gjitha Firmware I Download Por Kur Ben Me E Hap Tregon Strt.a Mund Te Me Tregoj Dikush Si Mun Te Veproj.falimenderit.tamo
  Tamo kontrollo mesazhet privat.

 3. #3
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Metabox Help Strt

  i KONTROLLOVA POR NUK KA GJE MUND TE MA SHPEGOSH ME PAK PJALE.FL

 4. #4
  New Member
  Join Date
  08-07-2006
  Posts
  7
  Uploads
  0

  Re: Metabox Help Strt

  duhet qe te riprogramosh flashin me jtag

 5. #5

  Lightbulb Re: Metabox Help Strt

  Pershendjet. provo edhe njeher softwarin original ta instalosh shpresoj te funksionoj, perndryshe gesti ka te drejt. Esht shkuar (prishur) flashi duhet ta instalosh me Jtag. te uroj sukses

 6. #6
  Junior Member
  Join Date
  20-06-2006
  Posts
  14
  Uploads
  9

  Re: Metabox Help Strt

  bane kit metod futja no softwer version ma te vjeter se ky qe ja ki qit edhe kqyr a po te ban

 7. #7

  Thumbs up Re: Metabox Help Strt

  me mire e ke mere nji metabox tjeter dhe copjoe zduhet ta bajsh me jtag ju pershendes???

Similar Threads

 1. help metabox
  By soti123 in forum MetaBox and MetaWare
  Replies: 0
  Last Post: 09-11-2007, 07:03:11
 2. Metabox bloqué sur STRT (START)!
  By kaled1209 in forum French / Français
  Replies: 2
  Last Post: 13-05-2007, 08:20:25

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •