Digi TV Film: Program TV: 20-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Schindlers list
09:30 Funny people
12:00 Spy game
14:31 The Flintstones
16:31 All night long
18:00 Land of the lost
20:00 Life
22:01 Couples retreat
00:00 Funny people
02:30 Schindlers list

Digi Film 2

07:31 The interpreter
10:01 Land of the lost
12:01 Couples retreat
14:00 Schindlers list
17:30 Funny people
20:01 The last temptation of Christ
23:00 The Flintstones
01:01 The interpreter
03:31 Land of the lost
05:31 Couples retreat

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 1)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
11:00
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 21)
13:00
13:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16)
14:00
14:10 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 3)
15:00
15:10 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 12)
16:00
16:05 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 9)
17:00
17:05 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 11)
18:00
18:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 23)
18:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 24)
19:00
19:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 2)
20:00
20:05 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 11)
21:00
21:05 Intoarcerea la laguna albastra
(sua, 1991, f. rom. avent.) (12)
22:00
23:00
23:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 13)
00:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 23)
00:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 24)
01:05 Intoarcerea la laguna albastra
(sua, 1991, f. rom. avent.) (12)
01:45
02:45
03:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 12)
03:40
04:30
05:00 Promo
05:15

Cinemax

07:00 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
08:45 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
10:20 La telefon
(engl., 1977, f. de scurt m.) (12)
10:40 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
12:25 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
14:05 Raza verde
(fra., 1986, dr. romantic.) (12)
15:40 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama)
17:40 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
19:10 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
21:00 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
22:45 Appaloosa
(sua, 2008, drama) (15)
00:40 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.) (12)
01:05 Modernistii
(sua, 1988, drama) (12)
03:10 Gingerbread Man
(sua, 1998, thrill.) (12)
05:05 Mireasa hotomana
(can.-engl., 2007, drama) (15)

HBO

06:00 Clica
(sua, 2008, com.) (12)
07:30 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)
08:30 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
10:10 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
11:35 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
13:05 Sticky & Sweet
Madonna in concert la Buenos Aires
15:10 Pacostea
(fra., 2008, com.) (12)
16:40 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
18:10 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
20:00 Idila cu dadaca mea
(sua, 2009, com. rom.) (12)
21:35 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 5) (18)
22:30 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 6) (18)
23:25 Che - Partea a doua
(spa.-fra.-sua, 2008, dram. Bio.)
01:35 Marti
(engl., 2008, thrill.) (15)
02:55 Moarte la ferma
(2009, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alaska de demult
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
08:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Arctodus
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Teleschi
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chipper
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
15:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
16:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
17:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Trenul viitorului
18:00 Scenarii:O lume fara petrol
(f. doc.)
19:00 Scenarii:Suprapopulare
(doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chipper
21:00 LSD
(f. doc.)
22:00 Razboiul drogurilor
(f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Originea vietii
00:00 LSD
(f. doc.)
01:00 Razboiul drogurilor
(f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Originea vietii
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
04:00
05:00

ProCinema

06:00 Entertainment News
(episodul 33) (reluare)
06:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 24) (reluare)
07:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
08:00 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 4)
08:30 Pretul celebritatii
Episodul 25
09:00 Zoom in 10
(divertisment)
09:15 Triunghiul mortii
(rom., 1999, drama) (AP) (reluare)
11:00 Lumea PRO CINEMA
11:30 Dansez pentru tine
(2010, emis. concurs)
16:00 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., episodul 5)
17:00 Casa pentru trei
(sua, 1997, f. rom.) (AP)
19:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama) (AP)
20:00 Cu mainile curate
(rom., 1972, thrill.) (AP)
22:00 Regina raului
(nz.-engl., 2005, drama) (15)
00:15 Blade
(sua, 2006, s, episodul 11) (15)
01:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 20)
02:15 Regina raului
(nz.-engl., 2005, drama) (15)