Digi TV Film: Program TV: 22-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Life
09:00 All night long
10:30 The interpreter
13:01 Funny people
15:30 Spy game
18:02 Couples retreat
20:01 Land of the lost
22:01 The Flintstones
00:00 Life
02:00 Spy game
04:30 Funny people

Digi Film 2

06:00 Funny people
08:31 Spy game
11:01 Couples retreat
13:00 Land of the lost
15:01 Life
17:00 The last temptation of Christ
20:01 Funny people
22:30 All night long
00:00 Couples retreat
02:00 Land of the lost
04:00 Schindlers list

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi? Sezonul IV
(sua, 2005, s. reality show, episodul 7)
08:00 Schimbul trei Sezonul VI
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints Sezonul VII
( aus., 1998, s, episodul 31) (AP)
10:00 Stapanul fiarelor Sezonul III
(sua-can., 1999, s, episodul 19) (AP)
11:00 Cabinet de avocatura Sezonul III
(sua, 1997, s, episodul 9) (AP)
12:00 Schimbul trei Sezonul VI
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
12:05
13:00 Spitalul All Saints Sezonul VII
( aus., 1998, s, episodul 32) (AP)
13:05
14:00 Stargate: Atlantis Sezonul III
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
14:05
15:00 Stargate: Atlantis Sezonul III
(can.-sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
15:05
16:00 Crezi ca stii sa dansezi? Sezonul IV
(sua, 2005, s. reality show, episodul 8)
17:00 Schimbul trei Sezonul VI
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
17:05
18:00 Cabinet de avocatura Sezonul III
(sua, 1997, s, episodul 10) (AP)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis Sezonul III
(can.-sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis Sezonul III
(can.-sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
21:00 Zambet de Mona Lisa
(sua, 2003, com. rom.) (AP)
22:00
23:00
23:15 CSI: New York - Sezonul V
Criminalistii (2004, politist, ep 11) (12)
00:00
00:15 Dosarele fantoma Sezonul I
Dosarele fantoma Sezonul I
01:00
01:05
01:15 Zambet de Mona Lisa
(sua, 2003, com. rom.) (AP)
02:00
02:55
03:25 CSI: New York - Sezonul V
Criminalistii (2004, politist, ep 11) (12)
03:45
04:10 Dosarele fantoma sezonul I
(sua, 2002, s, episodul 3) (12)
04:35
05:25
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
08:55 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune)
11:45 Reinette si Mirabelle
.. au patru aventuri (fra., 1987, com.) (12)
13:20 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (12)
14:45 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
16:05 Sambata noaptea, duminica dimineata
(engl., 1960, drama, a-n) (AP)
17:35 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (15)
19:20 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
21:00 In prima linie
(sua, 1983, drama) (15
23:05 Harrison Montgomery
(sua, 2008, drama) (15)
00:40 Petrecerea uratelor
(sua, 1991, dr. romantic.) (12)
02:10 Misiunea
(sua, 2007, actiune) (15)
03:35 Sambata noaptea, duminica dimineata
(engl., 1960, drama, a-n) (AP)
05:05 Invazia jefuitorilor de trupuri
(sua, 1978, thrill.) (15)

HBO

06:00 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.)
07:30 Mai multe versiuni ale mele
(sua, 2007, com.) (12)
08:55 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
10:40 Scooby Doo - Misterul incepe
(sua-can., 2009, com.)
12:00 Votul decisiv
(sua, 2008, com.) (12)
14:00 CJ7 (hongk., 2008, com.) (12)
15:30 The Rocker
(sua, 2008, com.) (12)
17:10 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
18:35 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
21:45 Copil la bord
(sua, 2009, com.) (15)
23:20 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
01:10 Vanatorii de extraterestri
(sua, 2008, horror) (15)
02:35 Justitiarul: Zona de razboi
04:20 Maradona
(spa.-fra., 2008, f. doc.) (12)

National Geographic

06:00 santier
Digul de la Marea Nordului (f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Billy The Kid
07:00 Nazistii:
Misterul gemenilor (f. doc.)
08:00 Regina salbatica
09:00 Luptatorii K-1
(f. doc.)
10:00 Scenarii
Daca ar sta Pamantul... (f. doc.)
11:00 Nascut salbatic
(doc.)
12:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Marea Piramida
13:00 santier
Digul de la Marea Nordului (f. doc.)
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Billy The Kid
14:00 Luptatorii K-1
(f. doc.)
15:00 Scenarii
Daca ar sta Pamantul... (f. doc.)
16:00 Dusmani intimi
(doc.)
17:00 Conflict �n Kruger
(doc.)
18:00 Mecanicii planetei
(f. s. doc.) - Solar Paella
19:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Catedrala Chartres
20:00 santier:
Cele mai �nalte turnuri (f. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Abraham Lincoln
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Tunelul Canalului Manecii
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Vase de croaziera
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - �n preajma mortii
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Tunelul Canalului Manecii
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Vase de croaziera
02:00 santier
Cele mai �nalte turnuri (f. doc.)
02:30 Enigme celebre
Enigme (f. s. doc.) - Abraham Lincoln
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Tunelul Canalului Manecii
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Vase de croaziera
05:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Catedrala Chartres

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 5)
07:45 Creaturi vorbarete
(engl.-sua, 2007, s. anim., episodul 2)
08:15 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 9)
09:15 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 5)
09:45 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 6)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 6)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 9)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 10)
15:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act, episodul 10)
16:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 21)
17:00 Ultima iubire a lui
Chateaubriand
19:00 Serii fara limite: Ora vesela
(2006, s. com., episodul 7) (AP)
19:30 Mafia pe tocuri
(sua, 2008, s. com., episodul 5) (12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 11)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 12)
22:00 Filmul de 10: Functionarii 2
(sua, 2006, com.) (15)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 8)
01:00 Primavara prieteniei
(sua, 1999, drama) (15)
03:00 Functionarii 2
(sua, 2006, com.) (15) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)