Page 86 of 100 FirstFirst ... 3661768184858687889196 ... LastLast
Results 851 to 860 of 1000

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

 1. #851
  Senior Member
  Join Date
  08-12-2007
  Posts
  181
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Quote Originally Posted by vini-el View Post
  do nje NEOTIONBOX 501 ne kembim te ktij starsati dhe eshte ne gjendje shume te mire?i hap te gjitha me emulator.ka suport ne nxjerrjen e programeve sa here qe del nje pakete apo celsa te ri si psh Bulsat,C NL+ ,TNT,CANALSAT,RAI etj.ja fut dhe manualisht celsat
  Ok, flm mund te flasim ne PM?

 2. #852
  Senior Member
  Join Date
  12-09-2008
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  pershendetje ku muj me gjet diseqc 8x1 (me ba saqin me 8 syna) ose qe ka ndonje nga antaret e forumit jam ne prishtine ngase online nuk po di qysh me ble

 3. #853

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Kerkoj nje dm 500s le te jete dhe i perdorur por ne gjendje te mire. Une ndodhem ne korce po gjithsesi po pati ndonjeri le te beje nje PM

 4. #854

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes dm 800 hd origjinal i perdorur. Ne gjendje te persosur vetem pak muaj pune.

 5. #855
  Banned
  Join Date
  17-06-2010
  Location
  SHQIPTAR AUTOKTON NGA FIERI
  Posts
  647
  Uploads
  320

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  mund te jap mendim dikush per nji next ye-2000 HD .JA VLEN TA MARRESH PER 25000 LEK apo jo .I RI PATJETER

 6. #856
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,173
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Quote Originally Posted by aliu2 View Post
  mund te jap mendim dikush per nji next ye-2000 HD .JA VLEN TA MARRESH PER 25000 LEK apo jo .I RI PATJETER
  Jo mos e merr nuk ben, besoj se e ke gjetur te 21 dhjetori, mos u lodh kot, te sjell une OpenBox, S9, S10, S11, S12 HD te gjitha versionet origjinal me 1 vit Garanci, me cmim shume me te mire, per me shume me kontakto me PM.

  Gjithe te Mirat

 7. #857
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,173
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes OpenBox S9, S10, S11, S12, si dhe SkyBox, HD, kush eshte i interesuar te me kontaktoje me PM, 1 vit Garanci, 100% Origjinal.

 8. #858
  Senior Member
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Barcelona
  Posts
  377
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  jam i interesuar ti blej 2 dm-500 kush i ka le tme kontaktoj me PM ... qmimi te jet i arsyeshem si dhe dm te jen ne gjendje te rregullt.. pershedetje

 9. #859
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,355
  Uploads
  49

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  ka ndonjeri qe shet qbox one te prishur,qe nuk i funksionon?

 10. #860
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Kerkoj nje dm 500s le te jete dhe i perdorur por ne gjendje te mire. Po pati ndonjeri le te beje nje PM

Similar Threads

 1. Question Mė duhet tė blej satelit dhe resever tė ri, ndihmė!
  By Leutrimi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 13-01-2013, 01:27:16
 2. Question Kerkoj Sqarim ..
  By WarLock. in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 24-03-2010, 18:22:38
 3. Shes AB IPBox 9000Hd me dy tuner
  By j.l.k. in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 22-03-2010, 16:26:02
 4. Info Shes Dreambox - Ndrroj me Kaon HD Digitalb
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 23
  Last Post: 28-11-2009, 01:22:30

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •