Digi TV Film: Program TV: 27-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 The Flintstones
09:30 All night long
11:00 Land of the lost
13:00 The interpreter
15:31 Spy game
18:01 Couples retreat
20:01 Life
22:02 Schindlers list
01:30 The interpreter
04:01 Couples retreat

Digi Film 2

06:32 Spy game
09:00 Couples retreat
11:00 Schindlers list
14:31 Life
16:30 All night long
18:01 Land of the lost
20:01 The Flintstones
22:01 The last temptation of Christ
01:01 Land of the lost
03:01 The Flintstones
05:02 All night long

AXN

07:00 The Amazing Race Sezonul XIV
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
08:00 Spitalul All Saints Sezonul VI
( aus., 1998, s, episodul 3) (AP)
09:00 Stargate SG-1 Sezonul VIII
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
10:00 Stargate SG-1 Sezonul VIII
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
11:00 Battlestar Galactica Sezonul III
(sua-engl., 2004, de act., episodul 8)
12:00 American Idol Sezonul VIII
(sua, 2002, matinal, episodul 23)
13:00
13:40 Stagiarii Sezonul II
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
14:00
14:10 Spitalul All Saints Sezonul VI
( aus., 1998, s, episodul 6) (AP)
14:25
15:00
15:10 Eli Stone Sezonul II
(sua, 2008, s, episodul 13) (AP)
16:00
16:10 Viata neasteptata Sezonul I
(sua, 2010, s. drama, episodul 10) (AP)
17:00
17:10 The Amazing Race Asia Sezonul III
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 13)
18:00
18:10 Stagiarii Sezonul V
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
18:40 Stagiarii Sezonul V
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
19:00
19:10 Mesaje de dincolo Sezonul IV
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
20:00
20:10 Lost - Naufragiatii Sezonul VI
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 12)
21:00
21:05 Justitiarul
(sua-ger., 2004, actiune) (12)
22:00
23:00
23:30 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s.episodul 14) (AP)
00:25 Stagiarii Sezonul V
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
00:55 Stagiarii Sezonul V
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
01:20
01:25 Justitiarul
(sua-ger., 2004, actiune) (12)
02:20
03:15
03:40 Echipa speciala Sezonul II
( aus., 2008, s, episodul 13) (AP)
04:00
04:45
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.) (12)
08:50 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
11:15 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
14:05 Locul meu sub soare
(fra., 2007, drama) (15)
15:50 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
17:45 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.) (12)
19:10 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.) (12)
21:00 Turneul
(sua, 2009, drama) (15)
22:40 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)
00:45 Anatomie
(ger., 2000, thrill.) (15)
02:25 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama) (12)
03:50 Fantomele trecutului
(sua, 1996, dr. razb., col., a-n) (15)
05:40 Papusile
Papusile (sua, 1987, horror) (18)

HBO

06:00 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
07:25 Pe platourile de filmare
07:55 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12
09:55 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
11:45 Kit Kittredge: O fetita americana
(sua-can., 2008, drama)
13:25 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
14:45 Un tata responsabil
( aus.-engl., 2009, drama) (12)
16:30 Indiana Jones si
regatul craniului de cristal
18:30 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.)
20:00 Strania poveste a lui
Benjamin Button (sua, 2008, drama)
22:45 Spartacus
Nisip insangerat
23:35 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 8) (18)
00:30 Intamplarea
(ind.-sua, 2008, drama) (15)
03:45 Renovare
(ger.-rom., 2009, drama) (AP)
04:15 Prin baruri
(can., 2008, com.) (12)

National Geographic

06:00 Cupa Mondiala
(s. doc.) - Stadioanele
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Zi de coafor
08:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Canis dirus
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Uriasii apelor
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Manu - Padurea ascunsa
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Vase de croaziera
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Zi de coafor
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Mateo
14:00 Musca-ma
! (s. doc.) - SUA
15:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Queensland
16:00 Arma secreta a Japonie
i (f. doc.)
17:00 Temnita grea
18:00 Nazistii
Misterul gemenilor (f. doc.)
19:00 Nazistii:
Plutonul mortii (f. doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Mateo
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Moscheea din Abu Dhabi
22:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tornade
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Moscheea din Abu Dhabi
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tornade
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Zi de coafor
04:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Moscheea din Abu Dhabi
05:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia

ProCinema

06:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 25) (reluare)
07:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 5)
08:15 Pretul celebrittii
Episodul 26 (ultimul episod)
08:45 Zoom in 10
(divertisment)
09:00 Coroana de foc
(rom., 1990, f. ist.) (AP) (reluare)
11:00 Lumea PRO CINEMA
11:30 Dansez pentru tine
(2010, emis. concurs)
16:00 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., episodul 7) (AP)
17:00 Anotimpurile sufletului
(sua, 1994, drama) (AP)
19:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 4)
20:00 Ultimul cartus
(rom., 1973, actiune) (AP)
22:00 Angel Heart
(sua, 1987, thrill.) (15)
00:15 Blade
(sua, 2006, s, episodul 12) (15)
01:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 1) (12)
02:15 Angel Heart
(sua, 1987, thrill.) (15) (reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)