Digi TV Film: Program TV: 29-06-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 Spy game
10:00 The interpreter
12:30 Couples retreat
14:31 All night long
16:00 Life
18:01 Land of the lost
20:01 Schindlers list
23:30 The Flintstones
01:31 Life
03:31 Couples retreat
05:31 The interpreter

Digi Film 2

07:01 The Flintstones
09:00 Schindlers list
12:31 Land of the lost
14:30 The last temptation of Christ
17:31 Spy game
20:00 Couples retreat
22:01 The interpreter
00:31 The last temptation of Christ
03:31 Land of the lost
05:31 Schindlers list

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 12)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 36) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s. avent., ep2)
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 14)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
12:05
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 37) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(can.-sua, 2004, s, episodul 18)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
17:05
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 15)
18:55
19:00 Stargate: Atlantis
(sua, 1997, s, episodul 15)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
21:00 Tentatia seductiei
(sua, 1999, thrill.) (15)
22:00
22:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 16)
23:00
23:55 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 8) (12)
00:00
00:55 Tentatia seductiei
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 16)
01:00
02:00
02:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 16)
02:55
03:35 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 8) (12)
03:40
04:30
05:15
05:30 Promo

Cinemax

06:20 Elvis Mitchell:
Interviuri - Richard Gere (12)
07:00 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
08:45 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (15)
10:35 Sub zapada
Sub zapada (spa., 2008, drama) (12)
12:15 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
14:00 Cei mai buni regizori..
..de la Hollywood - Chris Columbus (12)
14:25 La multi ani
La multi ani! (sua, 1987, com.) (12)
15:50 Vecinii
Vecinii (sua, 1981, com.) (15)
17:25 La revedere, Solo!
La revedere, Solo! (sua, 2008, com.) (12)
18:55 Povestea pianistului de pe ocean
(it., 1998, drama) (12)
21:00 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, ist.,col., a-n) (12)
23:00 Ultima imbratisare
Ultima imbratisare (sua, 1979, thrill.) (18)
00:40 Povestea unei fete
(aus., 1984, f. de scurt m.) (15)
01:10 Sacalul
(sua-engl.-fra., 1997, actiune) (12)
03:15 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
05:00 Animal House
Animal House (sua, 1978, com.) (15

HBO

06:00 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.
07:45 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
09:05 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
11:20 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
13:00 Razboiul mintii
(sua, 2009, S.F.) (15)
14:50 Indoiala
(sua, 2008, drama) (12)
16:35 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
18:25 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
20:00 Chiria
(sua, 2008, drama) (15)
22:20 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.) (15)
00:00 Drumul spre pierzanie
sua, 2002, polit.) (15)
01:55 Fotografii bantuite
(sua, 2008, horror) (15)
03:20 Che - Prima parte
(fra.-spa.-sua, 2008, drama) (15)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Santier: Mina de petrol
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Romanovii
07:00 Titanicul Asiei
(f. doc.)
08:00 Viperele
(doc.)
09:00 Culise
(s. doc.) - Kung Fu
10:00 Scenarii: Tradati de Soare
(doc.)
11:00 Vulpea hollywoodiana
(doc.)
12:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Catedrala Chartres
13:00 Santier: Mina de petrol
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Romanovii
14:00 Culise
(s. doc.) - Kung Fu
15:00 Scenarii: Tradati de Soare
(doc.)
16:00 Salvatorul bizonilor
(f. doc.)
17:00 Canguri de soi rau
(doc.)
18:00 Mecanicii planetei
(f. s. doc.) - Masina pe lemne
19:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
20:00 Şantier: Lansare marina
(f. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Rasputin
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
02:00 Santier: Lansare marina
(f. doc.)
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Rasputin
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)-Cubul de apa din Beijing
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
05:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia

ProCinema

07:45 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 10)
08:15 Creaturi vorbarete
(engl.-sua, 2007, s. anim., episodul 7)
08:45 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 12)
09:45 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 3)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 11)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 2
15:00 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 3)
15:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 9)
16:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 10)
16:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 13)
17:30 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 4) (AP)
18:00 Miss Perfectiune
(sua, 1987, f. de fam.) (AP)
19:00 Serii fara limite
Baietii mei(sua, 2006, s. com., ep 4)
19:30 Serii fara limite
Baietii mei(sua, 2006, s. com., ep 5)
20:00 Mafia pe tocuri
(sua, 2008, s. com., episodul 7) (12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 15)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 16)
22:00 Filmul de 10
Patru baieti si o geanta
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 12)
01:00 Cracker, psihologia crimei
(engl., 2006, drama) (15)
03:00 Patru baieti si o geanta
(sua, 2001, thrill. act.) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)