Digi TV Film: Program TV: 01-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 Land of the lost
09:30 Couples retreat
11:30 The interpreter
14:00 Spy game
16:31 Life
18:30 All night long
20:00 Land of the lost
22:01 The last temptation of Christ

Digi Film 2

08:00 The last temptation of Christ
11:00 All night long
12:30 The Flintstones
14:30 Land of the lost
16:31 Schindlers list
20:00 The interpreter
22:31 Couples retreat

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 14)
08:00
08:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 38) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s. avent., ep4)
11:00
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
12:05
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 39) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 15)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 4)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 14)
21:38 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 15)
22:39 Zoom
22:44
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 18)
23:40
00:00 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 10) (12)
00:20
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 15)
01:20
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 18)
02:20
02:45 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 10)
03:15
03:50
04:25
05:00 Promo
05:10
05:55

Cinemax

07:00 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
08:45 Adulti
Adulti (fra.-sue., 2008, com.) (12)
10:10 Tom Jones
Tom Jones (engl., 1963, com.) (12)
12:15
13:55 Momente vesnice
(12) (dan.-fin.-nor., 2008, drama)
16:05 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
17:40 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
19:15 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
21:00 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
23:00 Mandrake - Eliberarea
(braz., 2005, s. politist, episodul 1) (16)
23:55 Marele Quinn
Marele Quinn (sua, 1989, polit.) (12)
01:35 Linkeroever
Linkeroever (belg., 2008, thrill.) (15)
03:15 Plecat cu femeia
Plecat cu femeia (nor., 2007, com.) (15)
04:45 Tobosaru
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama) (12

HBO

06:00 Ceasul al 11-lea
(sua, 2007, f. doc.) (12)
07:30 Pe platourile de filmare
08:00 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
09:30 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
10:55 Mai furios, mai iute
(sua-ger., 2003, thrill. act.)
12:40 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
14:15 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.)
16:05 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)
17:55 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)
21:05 Strazi intunecate
sua, 2008, drama) (15)
22:30 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
00:20 Ioana D Arc
(fra., 1999, dr. ist.) (15)
02:55 Foc incrucisat
(fra., 2008, thrill. act.) (15)
04:30 Proiectul Alzheimer
(sua, 2009, s. doc., episodul 1)

National Geographic

06:00 Santier: Superplatforme
(f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Ioana dArc
07:00 Cum opresti un uragan
(doc.)
08:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
09:00 Mormantul lui Irod
(sua, 2008, doc.)
10:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
11:00 Oceane trase in sticla
(doc.)
12:00 Megastructuri antice
(doc.)
13:00 Santier: Superplatforme
(f. doc.)
13:30 Enigme celebre
(f. doc.)
14:00 Mormantul lui Irod
(sua, 2008, doc.)
15:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
16:00 Leopardul de zapada
(f. s. doc.)
17:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Zi de coafor
18:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Mateo
19:00 Evolutie: Balena cu picioare
(f. s. doc.)
20:00 Santier: Podul Golden Gate
(f. s. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
21:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Viteza ucide
22:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Brazilia
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Viteza ucide
01:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Brazilia
02:00 Santier: Podul Golden Gate
(f. doc.)
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
03:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Viteza ucide
04:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Brazilia
05:00 Tunel spre o lume pierduta
(f. doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 12)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 12)
08:15 Harry, gura mare
( aus., 1991, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 13)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 13)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 6) (AP)
14:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 159)
15:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 160)
15:45 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 6)
16:15 Cum va place
(sua-engl., 2006, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite: Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 8) (AP)
19:30 Serii fara limite: Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 9) (AP)
20:00 Serii fara limite: CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 8)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 161) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 162) (AP)
22:00 Filmul de 10: Scara lui Iacob
(sua, 1990, thrill.) (15)
00:30 Stapnul Zodiacului
(fra.-belg.-elv., 2006, mini-s., episodul 1)
02:00 Lemming
(fra., 2005, drama) (15)
04:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 8)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)