Digi TV Film: Program TV: 02-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 All night long
09:00 The last temptation of Christ
12:00 Land of the lost
14:00 Schindlers list
17:31 The interpreter
20:01 Couples retreat
22:01 Life
00:00 The interpreter
02:30 All night long
04:00 Land of the lost

Digi Film 2

06:01 Land of the lost
08:01 The interpreter
10:30 The Flintstones
12:32 Couples retreat
14:31 Spy game
17:00 The last temptation of Christ
20:01 All night long
21:31 Land of the lost
23:30 Schindlers list
03:01 Couples retreat
05:01 Life

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 15)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 39) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s. avent., ep5)
11:00
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
12:05
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 40) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 4)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 16)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 18) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
21:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 6)
21:42 Zoom
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 14)
22:44 Zoom
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 19)
23:40
00:00 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 11) (12)
00:40
01:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, episodul 6)
01:40
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 14)
02:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 19)
03:15
03:35 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 11) (12)
04:00
04:45

Cinemax

06:40 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)
07:00 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
09:10 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
11:25 Evan Atotputernicul
Evan Atotputernicul (sua, 2007, com.) (12)
13:00 Elvis Mitchell:
Elvis Mitchell: Interviuri - Joan Allen (12)
13:30 In Gaza
In Gaza (ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
15:20 Amal
Amal (can., 2007, drama) (12)
17:00 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
18:45 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
21:00 Sei in flacari
Sei in flacari (sua, 1974, com. west.) (AP)
22:30 The International:
Puterea banului (sua-ger.2008, drama) (15)
00:25 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 1) (18)
01:15 Acasa
Acasa (elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
02:50 Paradis in Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama) (12)
04:40 Henry Fool
Henry Fool (sua, 1997, drama) (15)

HBO

06:00 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
07:35 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.)
09:20 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)
11:05 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
13:10 Romeo si Julieta se casatoresc
(braz., 2005, com. rom.) (12)
14:40 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
16:30 Doi baieti si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)
18:00 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Numere fatale
( aus., 2009, actiune)
22:00 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 9) (18)
22:50 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 10) (18)
23:45 Gangster american
(sua, 2007, polit.) (12)
02:20 Curat si treaz
(sua, 1988, drama) (15)
04:20 Teroare in paradis
(can.-sua, 2007, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Santier: Podul Golden Gate
(f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
07:00 Arma perfecta
(s. doc.) - Prastii si sageti
08:00 Leopardul de zapada
(f. doc.)
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Viteza ucide
10:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Brazilia
11:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Zi de coafor
12:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Angkor Wat
13:00 Santier: Podul Golden Gate
(f. s. doc.)
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
14:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Viteza ucide
15:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Brazilia
16:00 Vulturii: Priveghi
(doc.)
17:00 Sfanta vaca
(doc.)
18:00 Tunel spre o lume pierduta
19:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Inviat din morti
20:00 Santier: Cel mai mare baraj
(doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Jack Spintecatorul
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Jake
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Scrout
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Inchis in Bali
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Jake
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Scrout
02:00 Santier: Cel mai mare baraj
(s. doc.)
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Jack Spintecatorul
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Jake
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Scrout
05:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - ?nviat din morti

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 13
07:45 Cum va place
(sua-engl., 2006, drama) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 14)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 1)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 8
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 161)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 162)
16:30 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 7)
17:00 La pescuit de miracole
(sua-can., 2006, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite: Noi toti
sua, 2003, s, episodul 1)
19:30 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 2)
20:00 Antrenament de lux
(sua, 1989, com.) (AP)
22:15 Filmul de 10:Pe muchie de cutit
(sua, 1990, actiune) (15)
00:15 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 7) (15)
01:15 Baietii cuminti dorm singuri
(sua, 1998, com. rom.) (15)
03:00 Pe muchie de cutit
(sua, 1990, actiune) (15) (reluare)
04:30 Dexter
(sua, 2006, s, episodul 7)
05:30 Lumea PRO CINEMA (reluare).