Digi TV Film: Program TV: 03-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:01 The Flintstones
08:01 Schindlers list
11:31 Couples retreat
13:30 Life
15:31 Spy game
18:00 Land of the lost
20:00 The last temptation of Christ
23:00 The Flintstones
01:00 Couples retreat
03:01 Life
05:00 Schindlers list

Digi Film 2

07:00 Spy game
09:30 All night long
11:01 Land of the lost
13:00 The last temptation of Christ
16:00 The Flintstones
18:00 Couples retreat
20:00 Schindlers list
23:30 The interpreter
02:00 Land of the lost
04:00 Spy game

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 6)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 4) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act, episodul 9)
11:00
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 24)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 7) (AP)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 8) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 5) (AP)
16:00
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
19:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 5)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 11)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 13) (12)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 14)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 14)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 13) (12)
01:40
01:55 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 14)
02:20
02:43 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 5)
03:00
03:25 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 11)
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Calatoria
Calatoria (sua, 1992, com.) (15)
08:45 Capitanul Abu Raed
Capitanul Abu Raed (2007, drama) (12)
10:30 Calatorie in India
(engl.-sua, 1984, drama) (12)
13:10 Elvis Mitchell:
Interviuri - Bill Murray (12)
13:40 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (12)
16:05 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, drama. Bio.) (15)
17:35 Tinerete vesnica
Tinerete vesnica (sua, 1992, com.) (15)
19:15 Calatoria
Calatoria (sua, 1992, com.) (15)
21:00 Povestea bunicutei O Grimm
(irl., 2008, animatie film) (12)
21:10 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
22:50 Marea evadare
Marea evadare (sua, 1963, avent.) (12)
01:35 Un pic insarcinata
(sua, 2006, com. rom.) (AP)
03:40 Strainul fara nume
Strainul fara nume (sua, 1973, west.) (15)
05:20 Razbunare fara limite
(sua, 2007, polit.) (12)

HBO

06:00 Mireasa e iubita mea
(sua-engl., 2008, com.) (12)
07:45 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 1)
09:35 Printesa ghetoului
(spa., 2007, drama) (AP)
11:15 Dragostea in vremea holerei
(sua, 2007, dr. romantic.) (15)
13:30 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
15:00 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
16:40 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
18:20 Hannah Montana: Filmul
(sua, 2009, com.)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 1)
20:30 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 2) (15)
21:00 Concert Pink: Funhouse
22:05 Cavalerul negru
(sua, 2008, actiune) (15)
00:35 Oglinzi malefice
(sua, 2007, horror) (18)
02:25 Van Wilder
Primul an de facultate (sua, 2009, com)
04:05 Pandorum
(sua-ger., 2009, horror)

National Geographic

06:00 Santier: Cel mai mare baraj
(f. doc.)
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Jack Spintecatorul
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
08:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Marele rechin alb
09:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Ursul polar
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA
12:00 Scenarii: O lume fara petrol
(f. doc.)
13:00 Planeta carnivorelor
(s. doc. nat.) - Tornade
14:00 Legendele unei lumi de gheata
(doc.)
15:00 Focile din Skeleton
(f. doc.)
16:00 Printre stele
(f. doc.)
18:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Trenul viitorului
19:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Jake
21:00 Bastinasii
(s. doc.) - Cowboy
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - In capcana
23:00 Stiinta luptei
(2008, s) (AP)
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Jake
02:00 Bastinasii
(s. doc.) - Cowboy
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) -In capcana
04:00 Stiinta luptei
(2008, s) (AP)
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea

ProCinema

07:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 14)
08:45 X-Men: EvoluTia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 1)
09:15 Descopera Romania
2004
09:45 La pescuit de miracole
(sua-can., 2006, drama) (AP)
11:45 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 1)
12:15 Entertainment News
(episodul 35) (AP)
13:15 Antrenament de lux
(sua, 1989, com.) (AP) (reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 26)
16:00 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., episodul 8)
17:00 Pentru patrie
(rom., 1977, dr. razb.) (AP)
19:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 5) (AP)
20:00 Iubire si crima
(can.-sua, 2006, thrill.) (AP)
22:00 Dekker, sofer de camion
(ger.-elv., 2008, actiune) (15)
00:15 Vise si cosmaruri:
Povestile lui Stephen King
01:15 Dekker, sofer de camion
(ger.-elv., 2008, actiune) (15)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)