Digi TV Film: Program TV: 04-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:30 Land of the lost
10:30 The last temptation of Christ
13:30 Spy game
16:00 The interpreter
18:30 All night long
20:01 The Flintstones
22:01 Couples retreat
00:00 Schindlers list
03:30 The interpreter

Digi Film 2

06:31 The interpreter
09:01 The Flintstones
11:02 All night long
12:30 Life
14:30 Couples retreat
16:31 Schindlers list
20:01 Land of the lost
22:01 The last temptation of Christ
01:01 Spy game
03:31 All night long
05:00 Couples retreat

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 5) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act, episodul 10)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 25)
13:00
13:15 Spitalul All Saints
(sua, 2002, matinal, episodul 25)
14:00
14:15 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 10) (AP)
15:00
15:15 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
16:00
16:10 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 11)
17:00
17:10 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
18:00
18:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
18:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
19:00
19:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
20:00
20:10 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 13)
21:00
21:10 Triplu X
(sua-ceh., 2002, actiune) (12)
22:00
23:00
23:30 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 15)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
01:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
01:05
01:30 Triplu X
(sua-ceh., 2002, actiune) (12)
02:05
03:00
03:40
03:45 Echipa speciala
(sua-ceh., 2002, actiune) (12)
04:25
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Povestea pianistului de pe ocean
(it., 1998, drama) (12
09:05 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.) (12)
10:55 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.) (12)
11:15 Stiu ca stii
Stiu ca stii (engl., 2008, drama) (12)
12:35 Adulti
Adulti (fra.-sue., 2008, com.) (12)
14:00 Reinette si Mirabelle
au patru aventuri (fra., 1987, com.) (12)
15:35 Totul pluteste
Totul pluteste (sue., 2008, com.) (12)
17:15 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
18:55 Povestea pianistului de pe ocean
(it., 1998, drama) (12)
21:00 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)
22:25 Aventura de-o noapte
(sua, 1997, drama) (15)
00:05 Caravaggio
Caravaggio (engl., 1986, drama) (15)
01:40 Carrie
Carrie (sua, 1976, thrill.) (18)
03:20 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
03:50 Modernistii
Modernistii (sua, 1988, drama) (12)
05:35
05:55 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 1) (18)

HBO

06:00 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
07:30 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 2)
08:25 Patru prietene
si inca o pereche de blugi
10:25 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.)
13:35 Liceul muzical
Anul absolvirii (sua, 2008, f. muz.)
15:25 Jumper
(sua, 2008, S.F.
16:55 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
18:25 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
20:00 Caut cavaler de onoare
(sua, 2009, com. rom.)
21:45 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 3) (15)
22:20 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 9) (18)
23:10 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 10) (18)
00:05 Dosarele X: Vreau sa cred
(sua-can., 2008, S.F.) (15)
01:50 Calca apasat:
Povestea lui Dewey Cox
03:25 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror)

National Geographic

06:00 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
07:30 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 2)
08:25 Patru prietene
si inca o pereche de blugi
10:25 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.)
13:35 Liceul muzical
Anul absolvirii (sua, 2008, f. muz.)
15:25 Jumper
(sua, 2008, S.F.
16:55 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
18:25 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
20:00 Caut cavaler de onoare
(sua, 2009, com. rom.)
21:45 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 3) (15)
22:20 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 9) (18)
23:10 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 10) (18)
00:05 Dosarele X: Vreau sa cred
(sua-can., 2008, S.F.) (15)
01:50 Calca apasat:
Povestea lui Dewey Cox
03:25 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror)

ProCinema

06:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 26) (reluare)
07:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
08:15 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 6)
08:45 Entertainment Spot Central
09:15 Zoom in 10 (divertisment)
09:30 Pentru patrie
(rom., 1977, dr. razb.) (AP)
11:30 Lumea PRO CINEMA
12:00 Dansez pentru tine
(2010, emis. concurs)
16:30 Huff
(sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
17:30 Aruncat la canal
(sua-engl., 2006, f. doc.) (AP)
19:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 6)
20:00 Revansa (rom., 1978) (AP)
22:15 Crocodilul
(sua, 2007, thrill.) (15)
00:15 Blade
(sua, 2006, s, episodul 13) (15)
01:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 2)
02:15 Crocodilul
(sua, 2007, thrill.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)