Digi TV Film: Program TV: 05-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:01 Land of the lost
08:01 Spy game
10:31 Life
12:30 Couples retreat
14:30 The Flintstones
16:30 All night long
18:01 Land of the lost
20:01 The interpreter
22:31 Spy game
01:00 The last temptation of Christ
04:01 Couples retreat

Digi Film 2

07:01 The Flintstones
09:00 The interpreter
11:30 Land of the lost
13:30 Schindlers list
17:00 The last temptation of Christ
20:00 Couples retreat
22:01 Life
00:00 All night long
01:30 Land of the lost
03:31 The Flintstones
05:31 Schindlers list

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 16)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 40) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s. avent., ep 6)
11:00
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 18) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 17)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 19) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 15) (12)
21:39 Zoom
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 16) (12)
22:40
22:41 Zoom
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 20)
23:44
00:00 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 15)
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 16)
02:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 20)
02:55
03:35 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
03:45
04:30
05:00 Promo
05:15
Cinemax
07:00 Reinette si Mirabelle
Reinette si Mirabelle au patru aventuri
08:40 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
10:50 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
12:35 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)
12:55 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
14:30 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
16:00 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
17:45 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
19:20 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
21:00 Vacanta permanenta
(sua, 1980, drama) (15)
22:15 Mai ciudat decat paradisul
(sua-RFG, 1984, com., a-n) (15)
23:45 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama) (12)
01:10 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 1) (18)
02:05 In prima linie
(sua, 1983, drama) (15)
04:10 Cand ma indragostesc
(sua, 1988, dr. romantic.) (15)

HBO

06:00 Liceul muzical: Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.) (12)
07:50 Jumper
(sua, 2008, S.F.)
09:20 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
10:50 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
12:20 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
14:10 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.)
16:10 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (12)
17:55 Idila cu dadaca mea
(sua, 2009, com. rom.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.) (AP)
22:00 Charlie Bartlett
(sua, 2007, com.) (15)
23:00 Pariu riscant
(sua, 2001, com.) (15)
01:10 Dealurile mortii
(sua, 2009, horror) (18)
02:30 In sexcursie
(sua, 2008, com.) (15)
04:20 Ametit de dragoste
(sua, 2002, com. rom.) (12)

National Geographic

06:00 Tunel spre o lume pierduta
07:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
08:00 Vulturii: Priveghi (doc.)
09:00 Viata de pe Marte (doc.)
10:00 Robotii de pe Marte (f. doc.)
11:00 Sfanta vac (doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
13:00 Santier: Cel mai mare baraj
13:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
(f. s. doc.) - Robin Hood
14:00 Viata de pe Marte (doc.)
15:00 Robotii de pe Marte (f. doc.)
16:00 Paradisul serpilor
17:00 Intoarcerea rinocerului (doc.)
18:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Formarea Pamntului
19:00 Cutremur in China (f. doc.)
20:00 Real? (s. doc.) - Profileri
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hawaii
21:00 Cod Rosu: Aleea Taifun (f. doc.)
22:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Masuratori
23:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
Sarlatanul din Quito
00:00 Cod Rosu: Aleea Taifun (f. doc.)
01:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Masuratori
02:00 Real? (s. doc.) - Profileri
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hawaii
03:00 Cod Rosu: Aleea Taifun (f. doc.)
04:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Masuratori
05:00 Cutremur in China (f. doc.)

ProCinema

07:45 Lumea PRO CINEMA
08:15 Batman
(sua, 1992, s. d. anim., episodul 6)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 15)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama) (AP) (reluare)
15:15 Anotimpurile sufletului
(sua, 1994, drama) (AP) (reluare)
17:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 15)
18:30 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 8) (AP)
19:00 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 3) (AP)
19:30 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 4) (AP)
20:00 Serii fara limite:
Legea lui Canterbury
21:00 Comedia in esenta tare:
prietenii tai (sua, 1994, s. com., ep.17)
21:30 Comedia in esenta tare:
prietenii tai (sua, 1994, s. com., ep.18)
22:00 Filmul de 10: Escrocii
(sua, 1990, polit.) (15)
00:15 Stapanul Zodiacului
(fra.-belg.-elv., 2006, mini-s., ep. 2)
02:00 Vantul desertului
(sua, 1991, polit.) (15)
03:45 Escrocii
(sua, 1990, polit.) (15) (reluare)
05:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)