Digi TV Film: Program TV: 06-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:01 The interpreter
08:31 Life
10:31 Land of the lost
12:30 The Flintstones
14:30 Schindlers list
18:00 Couples retreat
20:01 Spy game
22:30 All night long

Digi Film 2

09:00 Spy game
11:31 Couples retreat
13:31 All night long
15:00 The last temptation of Christ
18:01 Life
20:00 Land of the lost
22:01 The interpreter

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 17)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 19) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s. avent., ep7)
11:00
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 19) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 18)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 20) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
21:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 1)
22:00
22:10 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 2)
22:45
23:00
23:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
23:45
00:00
00:10 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
01:00
01:10 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 1) (AP)
02:00
02:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 2) (AP)
02:55
03:45
03:50 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
04:30
05:15
05:30 Promo

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
08:35 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
10:30 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
12:10 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
13:50 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
15:40 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
17:55 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
19:25 Sei in flacari
(sua, 1974, com. west.) (AP)
21:00 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
22:40 Pasarile
(sua, 1963, thrill.) (15)
00:40 Inotand spre Cambodgia
(sua, 1987, drama) (15)
02:05 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
03:50 Involuntar
(sue., 2008, drama) (15)
05:30 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (15)

HBO

06:00 Copilul de pe Marte
07:45 Idila cu dadaca mea
(sua, 2009, com. rom.) (12)
09:20 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama)
12:30 Epoca de gheata
(sua, 2002, f. doc.)
13:50 Doi baieti si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)
15:20 Romeo si Julieta se casatoresc
(braz., 2005, com. rom.) (12)
16:55 Kit Kittredge: O fetita americana
(sua-can., 2008, drama)
18:35 Secretul celor doua Lotte
(ger., 2007, f. doc.)
20:00 Nonconformistii
(sua-engl., 2008, dr. romantic.)
22:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 1) (18)
23:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 2) (18)
00:00 Otis
(sua, 2008, thrill.) (15)
01:40 Inselatoria
(sua, 2008, drama) (15)
03:25 Batalia de la Stanca Rosie
(chi., 2008, dr. razb.)

National Geographic

06:00 Real? (s. doc.) - Profileri
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Hawaii
07:00 Enigmele Bibliei
f. s. doc.) - Orase pierdute
08:00 Paradisul serpilor
09:00 Cod Rosu: Aleea Taifun (f. doc.)
10:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Masuratori
11:00 Intoarcerea rinocerului (doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
13:00 Real? (s. doc.) - Profileri
13:30 Ghid pentru gurmanzi
s. doc.) - Hawaii
14:00 Cod Rosu: Aleea Taifun (f. doc.)
15:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Masuratori
16:00 Rechinul ciocan (f. doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Amenintarea vulcanilor
19:00 Cupa Mondiala
(s. doc.) - Stadioanele
20:00 Real? (s. doc.)
Efectul Nostradamus
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Delhi
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
02:00 Real? (s. doc.)
Efectul Nostradamus
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
05:00 Cupa Mondiala
(s. doc.) - Stadioanele

ProCinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
07:45 Tazmania
sua, 1991, s. d. anim., episodul 15
08:15 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 2)
08:45 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 15)
09:45 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 8) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 16)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 3)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 17)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 18)
15:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 16)
16:30 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 9)
17:00 E usor sa ucizi
(sua, 1982, polit.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 5) (AP)
19:30 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 6) (AP)
20:00 Serii fara limite
Legea lui Canterbury
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 19)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 20)
22:00 Filmul de 10: Tura de noapte
(engl., 2004, f. de scurt m.) (15)
00:15 Stapanul Zodiacului
(fra.-belg.-elv., 2006, mini-s., episodul 3)
02:00 Tura de noapte
(engl., 2004, f. de scurt m.) (15)
03:45 Legea lui Canterbury
(sua, 2008, s. politist) (12) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)