Digi TV Film: Program TV: 08-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:02 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:01 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:00 The last temptation of Christ

Digi Film 2

06:31 All night long
08:02 Life
10:00 The Flintstones
12:01 Couples retreat
14:00 Schindlers list
17:31 The interpreter
20:01 Spy game
22:30 Land of the lost

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 19)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 21)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s. avent., ep 9)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 21) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 13) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 20)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 14) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 15) (AP)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 15)
21:45 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 16)
22:41 Zoom
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 24)
00:00 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 16)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 23)
02:45 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)
09:00 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
10:45 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.) (12)
12:40 Reinette si Mirabelle
Reinette si Mirabelle au patru aventuri
14:20 Un alt inceput
(sua, 1996, drama) (12)
16:15 Povestea pianistului de pe ocean
(it., 1998, drama) (12)
18:20 Calatorie in India
(engl.-sua, 1984, drama) (12)
21:00 8
(fra., 2008, drama) (12)
22:45 Un exercitiu de disciplina
( aus., 1982, f. de scurt m.) (15)
23:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 2) (18)
23:50 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama) (15)
01:30 Razbunare fara limite
(sua, 2007, polit.) (12)
03:10 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.) (15)
04:50 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
05:10 Ultima femeie
(fra.-it., 1976, drama) (18)

HBO

06:00 Printesa ghetoului
(spa., 2007, drama) (AP)
07:40 Hannah Montana & Miley
Cyrus: Best of Both Worlds
08:55 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
10:25 Un tata responsabil
( aus.-engl., 2009, drama) (12)
12:05 Totusi, unde e Osama bin Laden?
(fra.-sua, 2008, f. doc.) (12)
13:35 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
15:15 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
16:45 Pe ea o vreau
(sua, 1996, com.)
18:20 Hotel pentru catei
(sua, 2009, com.)
20:00 La capatul lumii
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
21:30 Trecutul lui Mary
(engl., 2007, drama) (15)
23:15 Curierul 3
(fra., 2008, actiune) (12)
01:00 Van Wilder: Primul an de facultate
(sua, 2009, com.) (15)
02:40 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.) (15)
04:15 Lumea de dincolo:
Revolta Lycanilor

National Geographic

06:00 Real? (s. doc.)
Codul lui Da Vinci
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
07:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Inviat din morti
08:00 Facocerul (f. doc.)
09:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
10:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
11:00 Creaturile tunetului (f. doc.)
12:00 Jurnal de bord
f. s. doc.) - Concertul
13:00 Real? (s. doc.)
Codul lui Da Vinci
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Oaxaca
14:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
15:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
16:00 Vulturul american (f. doc.)
17:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Jake
18:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Scrout
19:00 Evolutie: Dino-curcanul (f. doc.)
20:00 Real? (s. doc.) - Vampirii
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
21:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Ursii
22:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Vietnam
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Aventura in Jamaica
00:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Ursii
01:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Vietnam
02:00 Real? (s. doc.) - Vampirii
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
03:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Ursii
04:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Vietnam
05:00 Evolutie: Dino-curcanul
(f. doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 17)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 4)
08:15 Misterul din Caraibe
(sua, 1983, polit.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 18)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 7)
15:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 163)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 164)
16:00 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 11)
16:30 Domnul si doamna Bridge
(engl.-sua, 1990, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 9) (AP)
19:30 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 10) (AP)
20:00 Serii fara limite: CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 10)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 165)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 166) (AP)
22:00 Filmul de 10: Dupa fapta si rasplata
(sua, 1999, act. com.)
00:15 Stapanul Zodiacului
(fra.-belg.-elv., 2006, mini-s., ep 5)
02:00 Dupa fapte si rasplata
(sua, 1999, act. com.) (15)
03:45 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, ep 10)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisme