Digi TV Film: Program TV: 10-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 The Flintstones
08:01 Schindlers list
11:31 Couples retreat
13:31 Life
15:30 Spy game
18:00 Land of the lost
20:01 The last temptation of Christ
23:00 The Flintstones

Digi Film 2

07:01 Spy game
09:30 All night long
11:00 Land of the lost
13:00 The last temptation of Christ
16:00 The Flintstones
18:00 Couples retreat
20:00 Schindlers list
23:30 The interpreter
02:02 Land of the lost
04:00 Spy game

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 6) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 11)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 26)
12:55 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 27)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 11) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 6) (AP)
16:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
17:05 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
18:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
18:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9) (12)
19:05 In slujba justitiei
(sua, 2007, f.s. de acţ., episodul 6)
20:05 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 12)
21:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2010, s. drama, episodul 12)
22:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 16)
23:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 15)
00:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
00:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9) (12)
01:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 15) (12)
02:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 16)
02:55 In slujba justitiei
(sua, 2007, f.s. de acţ., episodul 6)
03:40 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 12)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.) (12)
09:00 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
09:30 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
11:40 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
13:50 Mai presus decat gloria
(sua, 1980, dr. razb.) (12)
15:40 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
17:15 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
19:00 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.) (12)
21:00 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
22:50 M. Butterfly
(sua, 1993, dr. romantic.) (15)
00:30 Exit
(sue., 2006, drama) (15)
02:15 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
03:50 Ramai cum esti
(it.-spa., 1978, drama) (15)
05:35 Inotand spre Cambodgia
(sua, 1987, drama) (15)

HBO

06:00 Yes Man
(sua, 2008, com.) (12)
07:45 Detectiv in Africa
08:40 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.) (AP)
10:35 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)
12:30 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.) (AP)
14:40 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
16:15 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
18:15 Yes Man
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 3) (15)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 1) (15)
21:15 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
22:55 Tantalai �n salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)
00:15 Totul despre sex: Filmul
(sua, 2008, com. rom.) (15)
02:40 Carantina
(sua, 2008, horror) (18)
04:10 Strazi intunecate
(sua, 2008, drama) (15)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Real? (s. doc.) - Atlantida
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
08:00 Calatorie in Amazonia
(f. s. doc.) - Lumi acvatice
09:00 Calatorie in Amazonia
(f. s. doc.) - Pamantul renascut
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Madagascar
11:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
12:00 Scenarii: Suprapopulare (doc.)
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamantul fara Luna
14:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Sarpe suprem
15:00 Intoarcerea rinocerului (doc.)
16:00 Megauzine (s. doc.) - IKEA
17:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
18:00 O alta Atlantida
19:00 Megauzine (s. doc.) - Porsche
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cinofobia
21:00 Bastinasii
(s. doc.) - New York
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Micul traficant
23:00 Cod Rosu: Aleea Taifun (f. doc.)
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Infrangere zdrobitoare
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cinofobia
02:00 Bastinasii
(s. doc.) - New York
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Micul traficant
04:00 Cod Rosu: Aleea Taifun (f. doc.)
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Infrangere zdrobitoare

ProCinema

07:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 14)
08:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 19)
10:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 6)
10:30 Descopera Romania
(2004)
11:00 Lecţia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 12)
11:30 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 11) (
12:00 Noi Toti
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP) (re)
12:30 Entertainment News
(episodul 35) (AP)
13:30 Vulturul de fier II
(sua, 1998, actiune) (AP) (reluare
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 27)
16:00 Huff
(sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
17:00 Pentru patrie
(rom., 1977, dr. razb.) (AP)
19:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul
20:00 Chaplin
(sua-engl., 1992, drama) (12)
23:00 Narcomanii
(can., 2002, drama) (15)
01:00 Vise si cosmaruri:
Povestile lui Stephen King
02:00 Chaplin
(sua-engl., 1992, drama) (12)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluar