Digi TV Film: Program TV: 11-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:30 Land of the lost
10:31 The last temptation of Christ
13:31 Spy game
16:01 The interpreter
18:31 All night long
20:00 The Flintstones
22:00 Couples retreat

Digi Film 2

06:30 The interpreter
09:01 The Flintstones
11:01 All night long
12:30 Life
14:31 Couples retreat
16:30 Schindlers list
20:00 Land of the lost
22:00 The last temptation of Christ
01:02 Spy game
03:30 All night long
05:01 Couples retreat

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 7) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 12)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 28)
12:55 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 29)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 12) (AP)
15:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 12)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
20:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 14)
21:00 Vanatorii de fantome II
(sua, 1989, actiune) (AP)
23:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 16)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
01:00 Vanatorii de fantome II
(sua, 1989, actiune) (AP)
03:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 15)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
08:40 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
10:10 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
11:40 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
13:25 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama) (12)
14:55 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
16:25 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.) (12)
19:20 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
21:00 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
22:35 In prima linie
(sua, 1983, drama) (15)
00:40 Frumusete
( aus., 2009, drama) (15)
02:20 Cand ma indragostesc
(sua, 1988, dr. romantic.) (15)
04:25 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.) (12)

HBO

06:00 Secrete fatale
(sua, 2001, com. de fam.)
07:35 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 4)
08:35 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
10:20 Secretul celor doua Lotte
(ger., 2007, f. doc.)
11:40 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
13:05 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (12)
14:50 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
16:25 Numere fatale
( aus., 2009, actiune) (12)
18:25 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
20:00 Australia
(sua- aus., 2008, f. rom. avent.)
22:45 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 11)
23:40 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, episodul 12)
00:35 Foc �ncrucisat
(fra., 2008, thrill. act) (15)
02:10 Chiria
(sua, 2008, drama) (15)
04:30 Tyson
(sua, 2008, f. doc.) (15

National Geographic

06:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cinofobia
08:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Razbunarea elefantilor
09:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Zombi-aligatori
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Lumea disparuta
11:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cinofobia
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Lotus
14:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Ursii
15:00 Musca-ma!
(s. doc.) - Vietnam
16:00 Blestemul lui Tutankhamon (f. doc.)
17:00 Florenta (doc.) Partea a doua
18:00 Arma secreta a Japoniei (f. doc.)
19:00 Mare, mai mare, maxim
Independence of the Seas
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Lotus
21:00 Culise
(s. doc.) - Traficul de organe
22:00 Culise
(s. doc.) - Lumea interlopa
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Campul magnetic
00:00 Culise
(s. doc.) - Traficul de organe
01:00 Culise
(s. doc.) - Lumea interlopa
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Campul magnetic
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Lotus
04:00 Culise
(s. doc.)
05:00 Culise
(s. doc.)

ProCinema

06:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 27)
07:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 7)
08:15 Entertainment Spot Central
08:45 Zoom in 10 (divertisment)
09:00 Pentru patrie
(rom., 1977, dr. razb.) (AP) (reluare)
11:00 Lumea PRO CINEMA
11:30 Dansez pentru tine
(2010, emis. concurs)
15:30 Huff
(sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
16:30 Magnolii de otel
(sua, 1989, drama) (AP)
19:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, episodul 8)
20:00 Duelul
(rom., 1981, thrill., a-n) (AP)
22:15 Viata din umbra
(sua, 1999, actiune) (15)
00:15 Cuenta Atras
Numaratoare inversa
01:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 3) (12)
02:15 Viata din umbra
(sua, 1999, actiune) (15) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:15 Apropo TV
(divertisment)