Digi TV Film: Program TV: 12-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Land of the lost
08:01 Spy game
10:30 Life
12:30 Couples retreat
14:31 The Flintstones
16:30 All night long
18:00 Land of the lost
20:01 The interpreter
22:31 Spy game

Digi Film 2

07:00 The Flintstones
09:02 The interpreter
11:30 Land of the lost
13:30 Schindlers list
17:00 The last temptation of Christ
20:02 Couples retreat
22:01 Life

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 21)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 23) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s. avent.,ep 11)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 23) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 17) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 22)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19) (AP)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 17) (12)
21:41 Zoom
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 18) (12)
22:41 Zoom
23:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 25)
00:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 6) (AP)
01:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 17)
02:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 18)
02:45 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 25)
03:30 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 6) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

06:05 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 2) (18)
07:00 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
08:45 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
10:15 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
10:40 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
12:15 Amal
(can., 2007, drama) (12)
13:55 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.) (12)
14:15 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
16:00 Sei in flacari
(sua, 1974, com. west.) (AP)
17:30 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
19:10 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
21:00 Down by Law
(ger.-sua, 1986, drama, a-n) (15)
22:45 Razbunare fara limite
(sua, 2007, polit.) (12)
00:20 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 2) (18)
01:10 Henry Fool
(sua, 1997, drama) (15)
03:30 Parasomnia
(sua, 2008, horror) (18)
05:10 Paradis in Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama) (12)

HBO

06:00 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, dramă) (12)
07:45 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
09:20 Numere fatale
( aus., 2009, acţiune) (12)
11:20 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
13:00 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
14:30 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
17:40 Liceul muzical: Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Petrecere acasa
(sua, 1990, com. muz.) (15)
21:45 Teroare in paradis
(can.-sua, 2007, thrill.) (15)
23:25 Razboiul lui Charlie Wilson
(sua, 2007, com.) (15)
01:05 The Shukar Collective Project
(rom., 2010, f. doc.) (15)
02:20 Veronika se hotaraste sa moara
(sua, 2009, dramă) (15)
04:00 Revolutionary Road
(sua-engl., 2008, dr. romantic.) (1

National Geographic

06:00 Arma secreta a Japoniei
(f. doc.)
07:00 Cupa Mondiala
(s. doc.)
08:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
09:00 Blestemul lui Tutankamon
(doc.)
11:00 Vulturul american
(f. doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
13:00 Real?
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Blestemul lui Tutankamon
(doc.)
16:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
17:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
19:00 Riposta naturii
(s. doc.)
20:00 Real?
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Cod Rosu: Criza de coasta
(f. doc.)
22:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Cod Rosu: Criza de coasta
(f. doc.)
01:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
02:00 Real?
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Cod Rosu: Criza de coasta
(f. doc.)
04:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
05:00 Riposta naturii
(s. doc.)

ProCinema

07:30 Lumea PRO CINEMA
08:00 Magnolii de otel
(sua, 1989, drama) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 20)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. dramă, episodul 8)
15:15 Duelul
(rom., 1981, thrill., a-n) (AP)
17:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 18)
18:30 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 13)
19:00 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 13)
19:30 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 14)
20:00 Serii fara limite
Legea lui Canterbury
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Invazia Americii
(sua, 1985, actiune) (15)
00:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de acţ., episodul 1)
01:15 E vina lui Fidel!
Drama, Italia, Franta 2006
03:15 Invazia Americii
(sua, 1985, actiune) (15)
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV
(divertisment)