Digi TV Film: Program TV: 13-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:02 The interpreter
08:30 Life
10:31 Land of the lost
12:30 The Flintstones
14:32 Schindlers list
18:00 Couples retreat
20:00 Spy game
22:30 All night long
00:01 The last temptation of Christ
03:00 Land of the lost
05:01 Spy game

Digi Film 2

09:01 Spy game
11:32 Couples retreat
13:31 All night long
15:01 The last temptation of Christ
18:01 Life
20:02 Land of the lost
22:00 The interpreter
00:30 Couples retreat
02:32 Schindlers list

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 22)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s.avent.,ep 12)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 23)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
21:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 3)
21:42 Zoom
22:10 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 4) (AP)
22:42 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 1) (AP)
00:15 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 7) (AP)
01:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 3)
02:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 4) (AP)
03:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 1) (AP)
04:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 7) (AP)
05:30 Promo

Cinemax

07:00 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.) (15)
08:30 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.) (15)
10:10 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
12:00 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
13:20 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
15:00 Calatoria
(sua, 1992, com.) (15)
16:40 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.) (15)
18:10 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
21:00 Shakespeare in Love
(sua, 1998, com. rom.) (12)
23:00 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.) (12)
00:35 Creatura
(sua, 1982, avent. SF) (18)
02:20 Doi frati gemeni
(fra., 2008, f. de scurt m.) (15)
02:55 Calatorie spre paradis
(sua-col., 2008, drama) (15)
04:50 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama) (15)

HBO

06:00 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
07:30 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
10:40 Liceul muzical: Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.) (12)
12:35 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)
13:35 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
15:25 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)
17:00 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
18:30 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
20:00 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)
22:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 3) (18)
23:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 4) (18)
23:55 Trecutul lui Mary
(engl., 2007, drama) (15)
01:40 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
03:30 Katie Morgan
Despre jucariile sexuale
04:00 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
08:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
09:00 Cod Rosu: Criza de coasta
(f. doc.)
10:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
11:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
12:00 Megaorase
(s. doc.)
13:00 Real?
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Cod Rosu: Criza de coasta
(f. doc.)
15:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
16:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
17:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
19:00 Cupa Mondiala
(s. doc.)
20:00 Real?
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.)
02:00 Real?
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
04:00 Reparatii de top
(s. doc.)
05:00 Cupa Mondiala
(s. doc.)

ProCinema

07:45 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 20)
08:15 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 7)
08:45 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 18)
09:45 Lectia de maternitate
(sua, 2007, s. com., episodul 13)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 21)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 21)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 22)
15:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 19)
16:30 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 1)
17:00 Crima cu oglinzi
(sua-engl., 1985, polit.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 15)
19:30 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 16)
20:00 Serii fara limite
Legea lui Canterbury
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 23)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 24)
22:00 Filmul de 10: Un meci pe cinste
(sua-engl., 2001, com.) (15)
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 2)
01:00 Fantasmele mortii
(sua, 2006, thrill.) (15)
02:30 Viata nu este o comedie romantica
Comedie, Franta, 2007
04:00 Legea lui Canterbury
(sua, 2008, s. politist, episodul 4)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV
(divertisment)