Digi TV Film: Program TV: 14-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 All night long
09:00 Couples retreat
11:01 The Flintstones
13:00 Life
15:00 Land of the lost
17:01 The last temptation of Christ
20:00 The interpreter
22:30 Schindlers list
02:00 Spy game
04:30 Couples retreat

Digi Film 2

06:02 Life
08:00 Land of the lost
10:01 The last temptation of Christ
13:00 The interpreter
15:30 Spy game
18:00 The Flintstones
20:01 All night long
21:31 Couples retreat
23:31 Life
01:30 Land of the lost
03:30 The last temptation of Christ

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 23)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999,f.s.avent.,ep 13)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 24)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 3) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 3)
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 15)
21:44 Zoom
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
22:42 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 2) (AP)
00:10 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 8)
01:10 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 15)
02:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 13)
03:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 2) (AP)
04:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 8) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
08:25 Calatoria
(sua, 1992, com.) (15)
10:10 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
10:35 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
12:50 Shakespeare in Love
(sua, 1998, com. rom.) (12)
15:00 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
16:35 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.) (12)
18:35 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (12)
21:00 The International
Puterea banului
22:55 In miezul intunecat al iernii
(engl., 1995, com., a-n) (15)
00:30 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
02:30 Gigantic
(sua, 2008, com. rom.) (15)
04:05 Salvarea
(engl., 2009, horror) (15)
05:20 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.) (15)

HBO

06:00 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
07:50 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)
09:25 Chihuahua de Beverly Hills
(sua-mex., 2008, com.)
10:55 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
12:25 Batman: Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
13:40 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
15:10 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
16:40 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
18:00 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
20:00 Australia
(sua- aus., 2008, f. rom. avent.) (12)
22:45 Lumea de dincolo
Revolta Lycanilor
00:15 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama) (15)
01:45 Carantina
(sua, 2008, horror) (18)
03:15 Gangster american
(sua, 2007, polit.) (12)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Evolutia: Dino-Curcanul
(f. doc.)
08:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc.)
11:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
12:00 Megaorase
(s. doc.)
13:00 Real?
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
15:00 Reparatii de top
(s. doc.)
16:00 Animale feroce
(f. s. doc.)
17:00 Armata leilor
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
19:00 Plagile Egiptului
(s. doc.)
20:00 Real?
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Real?
(s. doc.)
22:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Real?
(s. doc.)
01:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
02:00 Real?
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Real?
(s. doc.)
04:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
05:00 Plagile Egiptului
(s. doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 21)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 8)
08:15 Crima cu oglinzi
(sua-engl., 1985, polit.)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 22)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 9)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 23)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 24)
15:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 20)
16:30 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 2)
17:00 Treisprezece la cina
(sua-engl., 1985, polit.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 17)
19:30 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 18)
20:00 Serii fara limite
CSI New York
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 167)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 168)
00:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 3)
01:00 Cei care raman
(fra., 2007, drama) (15)
02:30 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 11)
03:15 Lumea PRO CINEMA
03:45 Apropo TV
(divertisment)