Digi TV Film: Program TV: 15-07-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ

Digi Film 2

06:31 All night long
08:00 Life
10:01 The Flintstones
12:01 Couples retreat
14:01 Schindlers list
17:30 The interpreter
20:01 Spy game
22:31 Land of the lost

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 24)
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 3) (AP)
10:00 O lume disparuta
(sua- aus.-can., 1999, f. s.avent.,ep 14)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 3) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 3)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 25)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 16)
21:45 Zoom (12)
22:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 17)
22:39 Zoom
23:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 3) (AP)
00:05 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 9) (AP)
01:05 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 17)
02:05 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 3) (AP)
03:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 9) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Amal
(can., 2007, drama) (12)
08:40 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
10:20 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.) (12)
12:20 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
12:40 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
14:20 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
16:00 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
17:30 Amal
(can., 2007, drama) (12)
19:10 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
21:00 Ultima noapte senina
(sua, 1992, dr. razb.) (12)
22:45 Povestea bunicutei O Grimm
(irl., 2008, animacios rovidfilm) (12)
23:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, episodul 3) (18)
23:50 Carrie
(sua, 1976, thrill.) (18)
01:25 Involuntar
(sue., 2008, drama) (15)
03:05 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
04:45 Turneul
(sua, 2009, drama) (15)

HBO

06:00 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
07:30 Pe platourile de filmare
08:00 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
09:25 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
10:45 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
12:45 Proiectul Alzheimer
(sua, 2009, s. doc., episodul 2) (12)
13:15 Yes Man
(sua, 2008, com.) (12)
15:00 Kit Kittredge: O fetita americana
(sua-can., 2008, drama)
16:40 Hannah Montana: Filmul
(sua, 2009, com.)
18:25 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
20:00 Bate toba!
(sud afr.-sua, 2003, drama) (12)
21:50 Chiria
(sua, 2008, drama) (15)
00:10 Natiunea erotica
(slova., 2009, f. doc., episodul 1)
00:55 Natiunea erotica
(slova., 2009, f. doc., episodul 2)
01:30 Aliens - Misiune de pedeapsa
(sua-engl., 1986, S.F.)
03:45 Inselatoria
(sua, 2008, drama) (15)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.)
06:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
07:00 Am vazut moartea
(s. doc.)
08:00 Animale feroce
(f. s. doc.)
09:00 Real?
(s. doc.)
10:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
11:00 Armata leilor
(doc.)
12:00 Megaorase
(s. doc.)
13:00 Real?
(s. doc.)
13:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
14:00 Real?
(s. doc.)
15:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
16:00 Uriasii din Denali
(doc.)
17:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
18:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
19:00 Evolutie: Ursul
(f. doc.)
20:00 Real?
(s. doc.)
20:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
21:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
22:00 Musca-ma!
(s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
01:00 Musca-ma!
(s. doc.)
02:00 Real?
(s. doc.)
02:30 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.)
03:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
04:00 Musca-ma!
(s. doc.)
05:00 Evolutie: Ursul
(f. doc.)

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 22)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 9)
08:15 Treisprezece la cina
(sua-engl., 1985, polit.)
10:15 Teleshopping
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 23)
11:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 2)
14:45 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 17)
15:15 Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 18)
15:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 167)
16:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 168)
16:45 Cei mai buni 20 de ani
(sua, 2006, s. com., episodul 3)
17:15 Grajdul vesel
(sua-ger., 2006, f. doc.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 19)
19:30 Serii fara limite: Noi toti
(sua, 2003, s, episodul 20)
20:00 Serii fara limite
CSI New York
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 169)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 170)
22:00 Filmul de 10: Pact cu diavolul
(sua, 1997, thrill.) (15)
01:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 4)
02:00 Pact cu diavolul
(sua, 1997, thrill.) (15)
04:15 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 12)
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV